Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu-l poti intreba pe nenea de pe Calan daca nu are si un aparat de vanzare? :unsure:

Pot sa intreb ca nu ma doare gura, insa am vazut o gramada pe net de vanzare la ~ 1500 Ron. Poate ca e scump, dar la 30 ron / masina, la 50 de masini ti-ai scos investitia :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa intreb ca nu ma doare gura, insa am vazut o gramada pe net de vanzare la ~ 1500 Ron. Poate ca e scump, dar la 30 ron / masina, la 50 de masini ti-ai scos investitia :)

 

La cum ma orbesc farurile pe un drum Cluj-Floresti sunt curios in cat timp scoti investitia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand te orbesc masinile de pe contrasens, te uiti in coltul din dreapta jos, catre marginea drumului, o iei pe aia ca si referinta ca sa iti pastrezi banda ;) Ah, si ii dai faza lunga si la magaru de pe contrasens, ce plm :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O zis ca nu il vinde, dar aia care vand unitati noi, au si aparate SH ;) Mai multe detalii maine.

 

Am fost de am reglat. Buna afacere, daca stai sa te gandesti... 30 ron in 5 minute de munca, fara chitanta/bon, deci neimpozabili :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O zis ca nu il vinde, dar aia care vand unitati noi, au si aparate SH ;) Mai multe detalii maine.

 

Am fost de am reglat. Buna afacere, daca stai sa te gandesti... 30 ron in 5 minute de munca, fara chitanta/bon, deci neimpozabili :)

Pe viitor cere bon ca sa nu mai incurajezi economia subterana ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva magazin cu baterii moto? ma indruma careva.

 

Incearca la Sebi,pe Rebreanu. Eu de la el am luat o Yuasa pentru motorul meu si avea pe stoc. Acu' de pretz...nu stiu, intrebi si tu. A mea a fost 210 lei.

 

Numarul lui e 0755020202

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva magazin cu baterii moto? ma indruma careva.

Daca nu ti-ai gasit recomand cu placere un magazin numai de baterii moto si auto pe strada Romulus Vuia, colt cu Brediceanu. 0745326788 Cristi, tipul care se ocupa de bateriile moto. Ca si pret, cand mi-am cautat eu am fost cei mai ieftini, mult sub celelalte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radar pe Cj - Turda, in curbele unde e 60 km/h limita ;)

 

Cred ca a fost ceva actiune azi.

La 9:30 erau radare la Iulius Mall, 21 Decembrie, iesirea din Cluj spre Floresti si inca intr-un loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intereseaza pe cineva, la mymoto Cluj mai sunt o pereche de cizme Sidi Way Rain nr. 42 reduse la 440 ron. Le-am luat eu initial in proba o zi dar erau f inguste pt. piciorul meu si le-am dus inapoi. Sunt foarte faine cizmele, sunt 100 % waterproof, iar pretul este beton. Pe fc-moto in momentul de fata sunt 160 EUR modelul asta, deci 440 ron sunt moca.

 

Se baga cineva la o comanda de pe fc-moto.de ? Parca as mai scuti 5 EUR din pretul de delivery :) facand fifty-fifty cu cineva. EU vreau sa comand niste cizme, sunt niste reduceri foarte faine in perioada asta. Daca e interesat cineva PM sau call la 0746162295.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...