Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

 

Interesant...

 

Avem o tara frumoasa si locuri de vizitat si drumuri de parcurs sunt mult....bani sa fie doar :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si-a facut careva recent identificarea si CIV la RAR ?

Stiti cat costa?

 

Pt masina ma intereseaza.

 

Si-a facut careva recent identificarea si CIV la RAR ?

Stiti cat costa?

 

Pt masina ma intereseaza.

Pt CIV, indentificare si omologare...406 lei.

Mini Cooper 1.6, 2002, dar cred ca asa o fi pt toate masinile aduse din afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am nevoie de un acumulator de masina de 80 Ah care sa ma tina vara ce-a hi sa vina. rolleyes.gif

Daca stie cineva o varianta netaxabila, sa ma anunte si pe mine. Am de dat la schimb pt discountul oferit la achizitie.

Cel care-i pe masina a lesinat / inghetat / dezmembrat ...elementii de frig biggrinbandit.gif

 

Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am nevoie de un acumulator de masina de 80 Ah care sa ma tina vara ce-a hi sa vina. rolleyes.gif

Daca stie cineva o varianta netaxabila, sa ma anunte si pe mine. Am de dat la schimb pt discountul oferit la achizitie.

Cel care-i pe masina a lesinat / inghetat / dezmembrat ...elementii de frig biggrinbandit.gif

 

Stima!

 

am avut aceeasi problema si am sfarsit prin a-mi lua una noua de 80Ah cu 320 de lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai bune oferte le au cei de la Rombat, de pe Ciobanu. Langa Huli-Guli, daca stii unde e. Sau FloraParc.

In toamna asta am luat 4 acumulatori de la ei.

 

De 80 a fost 230 de lei, cu acumulator la schimb...cea de pe T4

 

Scuze, acum m-am uitat pe factura....280 cu tot cu TVA. Tot acolo e... :rolleyes:

Pt Diesel

De 66 pt Opel Astra 1.6 benzina a fost 244 lei, TVA inclus

 

DURACOM SRL

 

Address

Calea Floresti, 117

-- Cluj Napoca

 

Description

Tel: 0264-562038 / 562038

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...300 de lei pt o singura vara, e cam mult. Disappointed.gif

 

Ceea ce urmaresc eu este o baterie obosita care pica la -15 grade, dar care ar mai merge resuscitata pe timpul verii... 2 luni imi trebuie.

 

Ms oricum pt sfaturi, fusesem pe la Rombat inainte sa vad cat m-ar costa una noua, dar am renuntat la idee.

Daca pica ceva bine, daca nu la fel de bine .... 300 ii bag in motor si ma dau peste cap ca Greuceanu 99smoke.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am nevoie de un acumulator de masina de 80 Ah care sa ma tina vara ce-a hi sa vina. rolleyes.gif

Daca stie cineva o varianta netaxabila, sa ma anunte si pe mine. Am de dat la schimb pt discountul oferit la achizitie.

Cel care-i pe masina a lesinat / inghetat / dezmembrat ...elementii de frig biggrinbandit.gif

 

Stima!

 

http://www.caranda.ro/caranda.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ziceai acuma vreo luna, as fi avut eu sa-ti dau una in schimbul taxei percepute pentru "nepredarea" bateriei veche.

 

da chiar asa, vezi la rombat daca nu poti "mitui" pe unu de acolo sa-ti deiei una primita la schimb.

acuma vre-o luna imi trebuia mie una si n-ai zis nimik :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amu m-am uitat pe forum daca cumva te-am omis, dar in jurul datei de 22 dec cand am schimbat eu bateria...nu am gasit nimica.

 

Ai cerut ori dupa 22 dec ori mult inainte.

stai linistit nu ti-am reprosat. era o remarca gen "ghinionul meu" :) mi-am luat noua pana la urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ziceai acuma vreo luna, as fi avut eu sa-ti dau una in schimbul taxei percepute pentru "nepredarea" bateriei veche.

 

da chiar asa, vezi la rombat daca nu poti "mitui" pe unu de acolo sa-ti deiei una primita la schimb.

 

 

 

Pfff, aveam sa-ti dau la schimb + cateva beri acolo

 

e buna ideea ta totusi, la noi functioneaza pow.gif ...cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna !

 

Are cineva drum de la Cluj pana la Bucuresti in perioada urmatoare? Un catelus de 10 saptamani incearca sa ajunga acolo la stapana lui .Catelusul va fi in cutie speciala de transport din plastic si nu va primi mancare anterior drumului pentru a nu exista probleme

 

... sau daca aveti informatii de persoana dispusa sa il duca...

 

Multumim!

Editat de DemonsRun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa-mi achizitionez un sistem de ungere a lantului de la LOOBMAN din UK.

As vrea sa ma asociez cu mai multi pentru a iesi mai ieftin. La 2 comandate primeste 3, la 4 comandate primeste 6.

Mai multe gasiti pe link: http://www.chainoiler.co.uk/

Daca e cineva interesat sa ma contacteze, transportul il platim doar pana in UK de acolo mi le aduce cineva la sfarsitul lui Februarie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este un domn ce repara faruri si stopuri si iti face orice model vrei tu cu ce striatii si ce cuc te intereseaza pe tine. si lucreaza foarte misto. cum mergi de la 7 strazi catre dragonul rosu daca sti cumva de el, pe unde cobori direct in grigorescu. e bariera aia di dupa ea prima la stanga e catre grigo, si urmatoarea la stanga e una infundata. o iei pe aia infundata si cum iei curba pe partea stanga ai sa vezi un stop de ceva duba spanzurat la o poarta. acolo-i domnu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...