Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

Ai fi surprins...si-a cumparat un coleg casca flip up si am ramas surprins. Chiar parea de calitate si bine facuta. Eu spun ca pentru cat plastesti primesti foarte mult.

crede ma si eu am casca de la ldl si chiar nu ii buna umblu cu ea de o luna si nu ii grozava

 

ceva impresii despre casca flip up? cum e in mers? zgomotoasa? viziera e ok? ochelarii?

 

tnx

da e zgomotoasa intra vantul si am avut si probleme cu ea gen nu se inchidea bine la un moment dat o trebuit sa o desfac sa ii strng niste suruburi si nu prea ii comoda la drum lung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai cum ai vrea sa fie si ieftin si bun? Cei care zic ca sunt ok produsele de promotie probabil ca au nimerit pe cele care se dau pt termen de garantie ... motivele pt promotie sunt si calitatea (confirmat) ,marimea si unele defecte minore (calitatea a 3 a ,patit ,superconfirmat) . Nu spun ca nu sant produse si proaste si scumpe dar ieftin si prost e mult mai des intalnita situatia . Si la toate astea se adauga factorul numit 'calitate de supermarket' .

O comparatie cu produse intradevar calitative si aici nu ma refer la produsele de la Louis (si acela e un fel de supermarket) ci cumparate de la un magazin oarecare din Germania,Austria -acolo unde sunt reguli de control al calitati si ce e mai important se si aplica !

daca ai pe cineva in acele tari,ai dai euroii si rogi sa cumpere acel produs ,achizitioneaza acelasi produs din RO si vei constata unele mici diferente -verificat personal-cu ulei de motor si intamplator cu anvelope (am gasit cu 200euro pe cand aici nu erau sub 1100ron) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crede ma si eu am casca de la ldl si chiar nu ii buna umblu cu ea de o luna si nu ii grozava

 

da e zgomotoasa intra vantul si am avut si probleme cu ea gen nu se inchidea bine la un moment dat o trebuit sa o desfac sa ii strng niste suruburi si nu prea ii comoda la drum lung

Eu am spus ca pentru cat platesti primesti foarte mult. La 300 de lei casca flip up...

Zgomotoase sunt in general flip-upurile, poate asta o fi mai zgomotoasa decat celelalte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fi surprins...si-a cumparat un coleg casca flip up si am ramas surprins. Chiar parea de calitate si bine facuta. Eu spun ca pentru cat plastesti primesti foarte mult.

daca aia ii calitate la casca , atunci eu nu mai zic nimik dar la 300 ron mai bine cumpar un Shoei vechi de 4-5 ani

 

Ai fi surprins...si-a cumparat un coleg casca flip up si am ramas surprins. Chiar parea de calitate si bine facuta. Eu spun ca pentru cat plastesti primesti foarte mult.

daca aia ii calitate la casca , atunci eu nu mai zic nimic dar la 300 ron mai bine cumpar un Shoei vechi de 4-5 ani folosita in stare ok , si sa nu zica nime ca nu gasesti ca sunt cate vrei

cagula si braul chiar merita luate asa ca am luat si eu

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crede ma si eu am casca de la ldl si chiar nu ii buna umblu cu ea de o luna si nu ii grozava

 

da e zgomotoasa intra vantul si am avut si probleme cu ea gen nu se inchidea bine la un moment dat o trebuit sa o desfac sa ii strng niste suruburi si nu prea ii comoda la drum lung

Eu ma refeream la faptul ca sunt bluze si pantaloni termo, cagule, brauri etc la un raport pret-calitate corect, dar sa iti iei casca din Lidl....asta e cu totul o alta poveste. Personal, nu as baga capul intr-o casca ce costa sub 200 e (exceptie cele reduse). Una e sa iti iei o cagula de 20 de lei iar alta e sa porti o casca Crivit si sa mai ai si pretentii de confort/siguranta/ etc.de la ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva daca mai sunt bluze termice la lidl?a fost careva azi pe acolo?

 

ps.plase elastice pt casca sau bagaj nu a vazut careva daca sunt cumva?

Editat de Ilea Alin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva daca mai sunt bluze termice la lidl?a fost careva azi pe acolo?

 

ps.plase elastice pt casca sau bagaj nu a vazut careva daca sunt cumva?

plasa iei din auchan cu 20 de lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi,o sa ma duc maine pana acolo..

raionul auto langa coardele cu carlig, am uitat sa precizez. cred ca au mai pus pe stoc. cand am luat eu sambata, mai erau doar 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mai vrea un set de gume noi, da un semn. Suntem 4 oameni, daca mai gasim un al 5-lea, avem 5% reducere de la vanzator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...