Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

daca puneai anuntul aici,ma gandesc ca aveai mai multe rezultate,deoarece ma gandesc ca sunt ineteresati doar cei care vin din tara,nu cei din cj

 

 

/index.php?/topic/631185-intrunirea-traditionala-transilvania-bikers-1990/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La 300 de lei cat e unul nou, stai sa crape de tot si cand se apropie ITP-ul il schimbi cu unul la fel de slab care se va crapa si mai repede ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva de inchiriat o duba sau camion 7.5t cu platforma?.Am de transportat 1-2 mc de balast la 20 km de Cluj.

Editat de Poly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate cineva modifica o toba originala ca suna un pic mai tare...? :grinbandit:

fazeru nu suna tare nici cu toba after. :friends:

ca suna sau sa sune? daca sa hai sa iti arat toba mea si sa iti dau un pont.

Editat de florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna care ma poate ajuta si pe mine cu o informatie. Cam cat mar costa sa fac scoala de soferi categoria A. multumesc

Arunca o privire aici: Prietenul tuturor.ro sau vrei un raspuns concret ? max 1000 lei :rolleyes:

 

cu 1000 de lei faci B -ul . pentru A undeva la max 600 de lei cu totul(scoala+certificat medical+ex psihologic+cazier+taxa examinare+taxa eliberare permis).

Editat de calin.m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot la categoria asta, vreau sa imi dau examenul pe C+E dar mi-a expirat scoala si va trebui sa o incep din nou. asta cam cat costa?

 

pai depinde .. ai facut scoala si doar nu ai dat examenul ? sau ai inceput doar si nu ai terminat cursul(ai platit doar o parte din bani) ?

Editat de calin.m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai depinde .. ai facut scoala si doar nu ai dat examenul ? sau ai inceput doar si nu ai terminat cursul(ai platit doar o parte din bani) ?

am ajuns pana la examenul scris si nu am mai dat partea de condus. si am lalait-o si n-am mai dat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns pana la examenul scris si nu am mai dat partea de condus. si am lalait-o si n-am mai dat

 

in cazul asta, daca a trecut 1 an sau mai mult va trebui sa-ti refaci total dosarul(vizite medicale, examen psihologic, cazier, taxa examinare, etc.) si sa vorbesti cu cei de la scoala unde ai facut cursurile sa te programeze la un examen(probabil o sa-ti ceara niste bani ca sa le folosesti masina pentru a da examenul - asta depinde de ce relatie ai cu ei). daca a trecut mai putin de 1 an, in mod normal ar trebui sa-ti refaci doar cazierul(care e valabil 6 luni) si apoi sa urmezi aceeasi pasi de mai sus cu inscrierea la examen.

 

LE: evident la toate astea se adauga taxa de eliberare a permisului care e 68 de ron(nu-s 100% sigur de suma)

Editat de calin.m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul asta, daca a trecut 1 an sau mai mult va trebui sa-ti refaci total dosarul(vizite medicale, examen psihologic, cazier, taxa examinare, etc.) si sa vorbesti cu cei de la scoala unde ai facut cursurile sa te programeze la un examen(probabil o sa-ti ceara niste bani ca sa le folosesti masina pentru a da examenul - asta depinde de ce relatie ai cu ei). daca a trecut mai putin de 1 an, in mod normal ar trebui sa-ti refaci doar cazierul(care e valabil 6 luni) si apoi sa urmezi aceeasi pasi de mai sus cu inscrierea la examen.

 

LE: evident la toate astea se adauga taxa de eliberare a permisului care e 68 de ron(nu-s 100% sigur de suma)

 

 

bun, atunci pana in toamna mai stau pe tusha cand o sa am bani sa imi platesc din nou scoala, sunt curios la auto tony cat e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesc undeva in Cluj produse 3M? Mai precis m-ar interesa niste pad-uri din acelea dublu-adezive VHB (very high bond). Am achizitionat o camera pentru casca de pe Ebay, sunt multumit de ea, dar nu-mi place prinderea de casca, care este cu banda elastica siliconata, si care este cam scurta...adica trebuie sa o intind cam la maxim ca sa o pot pune pe casca, si mi-e frica sa nu se rupa, sau sa scape din prindere la vreo groapa din cauza supra-tensionarii. As vrea sa lipesc prinderea pe casca, cam cu acelasi tip de pad dublu adeziv care se foloseste la prinderile GoPro. As putea gasi pe undeva? Sau are cineva de vanzare asa ceva? Sau ma poate indruma cineva spre o solutie similara?

Ideea e ca pana Vineri vreau sa rezolv problema asta. Multzam! :cheers: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesc undeva in Cluj produse 3M? Mai precis m-ar interesa niste pad-uri din acelea dublu-adezive VHB (very high bond). Am achizitionat o camera pentru casca de pe Ebay, sunt multumit de ea, dar nu-mi place prinderea de casca, care este cu banda elastica siliconata, si care este cam scurta...adica trebuie sa o intind cam la maxim ca sa o pot pune pe casca, si mi-e frica sa nu se rupa, sau sa scape din prindere la vreo groapa din cauza supra-tensionarii. As vrea sa lipesc prinderea pe casca, cam cu acelasi tip de pad dublu adeziv care se foloseste la prinderile GoPro. As putea gasi pe undeva? Sau are cineva de vanzare asa ceva? Sau ma poate indruma cineva spre o solutie similara?

Ideea e ca pana Vineri vreau sa rezolv problema asta. Multzam! :cheers: :friends:

 

vezi aici. au sediu pe traian vuia si lucreaza direct cu 3M. aveam si un nr de mobil, dar din pacate nu-l mai gasesc :rusinica: . la vremea cand lucram cu ei(anu trecut), nu stateau f bine cu stocurile aici in cj, dar in principiu au stocuri ok in bucureshit si timisoara, deci probabil se poate rezolva pana pe vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...