Sari la conținut

RETROBIKE FOCSANI 2013 28,29,30 iunie 2013


etarulescu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 209
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ar fi frumos dl. cristi sa veniti si dvs. cu dnepra si dl. victor si dl. foxi

Si Victor si eu vom fii prezenti - cel putin, astazi asa ne dorim. Cu tote ca mai este vreme pana atunci, nu cred ca pot sustine financiar doua motoare in circulatie... imi pare rau, e tot ce pot sa spun.

...s-ar putea ca anul asta sa nu pot veni....

Bai, esti dus? Scoate-ti din cap chestia asta... vreau neaparat sa ne vedem! Ai cazut cumva cu moto?

...o sa reanalizez toata treaba, poate se limpezeste situatia...

Aha... se pare ca-ti revii, peste o saptamana esti ca nou...

Ma anunt si eu cu participarea daca nu intrevine altceva in acea perioada.

...valabil si pentru tine! Daca vrei iau vacuumetrele, sa vezi si tu ce inseamna carburatie! Ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...valabil si pentru tine! Daca vrei iau vacuumetrele, sa vezi si tu ce inseamna carburatie! Ce zici?

Am avut ocazia sa testez pe m72 k68 pekar,sa fiu sincer diferenta este enorma fata de k301 ce am eu acuma.Buba este ca stau la mine pe m72 k68-pturile ca un pumn in ochi :blink: Daca voi veni cu moto de la profil(k750)e posibil sai pun k68,la modelul asta de cilindrii ca sai pun flansa de adaptare tre sai poziles din aripioare putin si nu prea ma lasa inima..tre sa pun alti cilindrii care au fost modificati deja pt flanse de adaptare.

Dar sint curios orcum cu vacuumatrele sa vad ce iese ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Dracu' mai vine cu motoru' altuia?!?! Eventual cu camionul de la Fan Curier :D

Dacă n-am murit pînă atunci.... cică mi-o trecut şi o idee că atunci aş putea, ipotetic, poate, aş putea da mîna cu dany_tunky.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara de vineri facem noi cinste cu un vin bun de Vrancea, gratar organizat de bucatarul sef Pisti si muzica de calitate. Toata lumea e binevenita. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cine stie ce bucate ne mai pregateste anul acesta Pisti. Am vorbit cu el si a zis ca are niste suprize pentru noi. Ospatul se anunta a fi pe cinste. :mexicanwave:



Se pare ca anul acesta vom avea parte si de niste sponsorizari. Multumim userului Old boy Lucian , care anul acesta s-a zbatut cel mai mult pentru a strange niste donatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie ce bucate ne mai pregateste anul acesta Pisti. Am vorbit cu el si a zis ca are niste suprize pentru noi. Ospatul se anunta a fi pe cinste. :mexicanwave:

 

Se pare ca anul acesta vom avea parte si de niste sponsorizari. Multumim userului Old boy Lucian , care anul acesta s-a zbatut cel mai mult pentru a strange niste donatii.

felicitari si succes in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Edi, sustinere ai, bucatar bun inteleg ca ai, cu bautura spune-ne cum stai, ca vorba aia..."mancarea-i fudulie, bautura-i temelie!".

 

Succes in continuare si din partea mea, fac tot posibilul sa vin si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bautura este, ca doar ii zona viticola. Si anul trecut a fost din belsug. Exista martori in acest sens. :drink:

Editat de etarulescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator VULPOIU

Întrebare:

Parada o puteţi face după ora 11?

 

Noi plecăm de aici la 7 dimineaţa, iar Uralul şi Planeta cu ataş nu merg cu viteze astronomice 150 km...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu!

Mergeţi?

A fost doar mutată

 

Dar topicul ala este inchis.

As merge cu mare placere! dar sa vad cum stau cu biletele. (Am facut niste cheltuieli anul trecut si nu mai scap de datorii) Miam pus aer conditionat la Bojdeuca din Ticau (1000 lei), si mi-am indeplinit un vis mai vechi, am cumparat un strungulet (2000lei). Pentru 3000 de lei trag mita de coada si anul asta.

Editat de constantin57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

mi-am indeplinit un vis mai vechi, am cumparat un strungulet (2000lei).

 

O fi tot vre-un strung "amărât" cum e Einhell-ul meu. Să-l stăpâniți sănătos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...