Sari la conținut

noul meu bobber


KristaKe
 Share

Postări Recomandate

Salut, asta e noua mea mobra, kawa vn900. Putin mai trebuie lucrat, dar deocamdata se tine bine...zic eu :) Apropo, as mai avea nevoie de inca o sa ca si cea de pe motor, si vreo 15metri de banda termoizolanta pt evacuare, daca are cineva un link sau ceva...ar fi excelent :) Asfalt Uscat! ;)

 

post-7741-0-53955900-1364338472_thumb.jpg post-7741-0-41903500-1364338485_thumb.jpg post-7741-0-20320600-1364338403_thumb.jpg

post-7741-0-46350900-1364338494_thumb.jpg post-7741-0-43327200-1364338505_thumb.jpg post-7741-0-92704400-1364338518_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Superba! Sa o stapanesti cu placere!

Schimbare serioasa de la ultimul motor pe care stiam eu acum cativa ani ca il aveai :).

Banda pentru tobe gasesti la @Robyb - LINK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant Vulcan-ul . Mie imi place rezervorul masiv....ii da un aer de tanc pe 2 roti :) . Poate vi la sfarsitul lui Mai la intalnirea Posesorilor de K.Vulcan sa ti-l admiram mai de aproape ;)...va fi la Sibiu

Editat de darkflames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radulescu Rares-Catalin: "Nu pot sa scriu pe forum asa ca scriu aici (Facebook), poate da cineva copy paste, daca persoana care a facut postul nu vede ce am scris aici. Intr-o saptamana maxim iti aduc lucrurile comandate (daca sunt trecute in stoc la furnizor)." http://motorai.ro/accesorii-esapament/heat-wrap-tape-10-metres--product--10027087?pageNr=2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@thefatbob: nu pot sa o mut mai in spate, ca sunt destul de scund si nu mai ajung cum trebuie la ghidon...

@morpheus: crezi ca linia motocicletei e mai curata cu tevile pe orizontala? hmmm...nu m-am gandit...s-ar putea sa ai dreptate

@pakito: nu seby l-a modificat, in mare parte asa l-am luat, acum ne ocupam de cateva reglaje si modificari...

 

Astept si alte sfaturi de la cei mai "intelepti"! :D

 

farul de asemenea se va schimba, oscilez intre modelele de mai jos sau ceva asemanator...

post-7741-0-79164900-1364544427_thumb.jpg post-7741-0-30321200-1364544461_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@morpheus: crezi ca linia motocicletei e mai curata cu tevile pe orizontala? hmmm...nu m-am gandit...s-ar putea sa ai dreptate

 

 

Astept si alte sfaturi de la cei mai "intelepti"! :D

 

attachicon.gifrapide black headlight.jpg attachicon.gifxl883n_2.jpg

mai degraba suflul degajat de tevi ar cam bate in etrierul spate si spre guma. nu ajuta la nimic sa ai frana spate deaja fierbinte. dar poate vad eu mai putin din poze. cat despre daca pe orizontala sau pe verticala, de gustibus personal imi plac asa cum sunt doar as incerc sa mai bag un distantier la prindere ca sa indepartez suflul de caldura de partea spate a motorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa pui banda neagra la evacuare ca aia alba parca e bandaj pentru vreo rana...

 

Tevile orientate orizontal cu solul si cea din interior mai lunga iar cea din exterior mai scurta si taiate la 45 de grade. Sa dea gazele spre exterior nu catre etrier si cauciuc.

Editat de RENEGADE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...