Sari la conținut

Echipament moto la LIDL


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

Pai ce ai vrut sa ungi? :)

 

Am testat polish-ul si ceara de la ei. Mie se par bune. Nu extraordinare, insa am avut de scos niste zgarieturi de pe capota de la frecat cu carpa uscata si au iesit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am dat pe la butoiasul cablului de ambreiaj, pedala de la schimbator... maruntisuri. Mi-a ajuns si pe maini si parca nu aluneca, nu unge.

Ceara am si eu de anul trecut, e buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va zic... au bagat la Lidl cheile inelare cu clicket. Setul are 8, 10, 12, 13 si 17. La prima vedere par crv, dar nu sunt, e otel polishat. Oricum e suficient pt cheile astea, nu sunt de forta.

 

Ieri am probat pt prima data si izmenele termice, am mers in oras cu ele pe sub blugi a fost f ok. Nu mi-a fost frig, poate doar putin racoare la viteza mai maricica, si nici cald pe timpul zilei in birou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba e vremea perfecta (de dim si seara) pentru termice. Iar termicele de la LIDL oricum nu sunt pentru frig... nu stiu ce fac dar mai mult racoare simt decat caldura din partea lor. Tot izmenele sunt mai bune cand e frig :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

A folosit cineva polishul, e ok? Am vazut ca au 2 variante: polish si pasta "protectoare" si de lustruire pt lac. Nu stiu ce sa-mi iau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

termicele de la lidl sunt foarte ok.

le-am testat weekendul trecut pe ploaie si ~ 12-15 grade

n-am avut disconfort.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A folosit cineva polishul, e ok? Am vazut ca au 2 variante: polish si pasta "protectoare" si de lustruire pt lac. Nu stiu ce sa-mi iau...

Am luat si folosit pasta de lustruit si...mi se pare mult mai buna pasta de dinti ieftina, tot de la Lidl...fara gluma!

Am testat-o pe faruri la masina si pe unele locuri in care vopseaua era matuita...apoi am repetat operatia folosind pasta de dinti...diferentele fiind net superioare pastei de lustruit.

O sa mai incerc pe metal, crom, aluminiu lustruit...sa vad cum se comporta, dar nu am prea mari asteptari! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt metal am Autosol. Vroiam sa iau un polish pt vopsea si/sau parbriz. Stiu de faza cu pasta de dinti, dar am auzit ca nu tine mult efectul si se matuieste... oare?

Ceara de la Lidl am luat anul trecut si e chiar ok, am folosit-o pe viroguta, protejeaza bine capacele polishate ale motorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu. Și eu mai vreau un rând și aștept la cotitură, ultima oară au fost mărimi mici maxim XL. Eu am nevoie de bluză XL și pantaloni XXL (le-am scris aici ca să le țin minte)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu! Dupa ce am vazut comentariul, am fost, cumparat si probat tot pe faruri.

post-68528-0-88957500-1432191349_thumb.jpg

post-68528-0-70693800-1432191358_thumb.jpg

 

Am luat si folosit pasta de lustruit si...mi se pare mult mai buna pasta de dinti ieftina, tot de la Lidl...fara gluma!

Am testat-o pe faruri la masina[...]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva de vanzare suport de gps,(sau cum ii se zicea) din ala care a fost de vanzare in primavara?

 

Nu stiu ce a fost de vanzare in primavara, dar am un suport din asta, nou, daca te intereseaza, 25 RON. Cu transportul, cred ca se poate rezolva gratuit prin OLX. Daca nu, cu Posta, ca e mai ieftin.

http://www.eurogsm.ro/suport-bicicleta-rotativ-360.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce a fost de vanzare in primavara, dar am un suport din asta, nou, daca te intereseaza, 25 RON. Cu transportul, cred ca se poate rezolva gratuit prin OLX. Daca nu, cu Posta, ca e mai ieftin.

http://www.eurogsm.ro/suport-bicicleta-rotativ-360.html

Mersi pentru oferta,dar il prefer p'ala care a fost la lidl pentru ca era mai maricel(ma refer la volum)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...