Sari la conținut

Echipament moto la LIDL


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

Bai, ca lacustele ne-am dus acolo dupa huse, eram al treilea care intreba in 5 minute si dupa mine au mai venit 2 motoare :)

 

 

Am luat o casca open face, pun poze diseara sau maine.

De ce am luat? Stiam ca s-ar putea sa am o pasagera mai incolo (ceea ce s-a si intamplat). Pt 20 de lei e un chilipr, suficient cat sa nu iei pe cineva cu mobra fara casca.

Pentru scuterici d-astia de nu au cum, e o chestie ok zic.

 

@darcocbr, eu zic sa le iei asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi+a luat cineva din zona, ca tot intra la lidl bdul timisoara si mi-a gasit husa (ora 11). mai erau vreo 4-5bucati, cu lungimea 200cm. Cred ca sunt vreun stoc ramas uitat undeva, ca ultima oara au fost in 11.2014 in revista lor.

 

La 3 lei bucata!!!! Am zis sa-mi ia doua!

 

Sper sa aiba loc motoreta in husa.

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi+a luat cineva din zona, ca tot intra la lidl bdul timisoara si mi-a gasit husa (ora 11). mai erau vreo 4-5bucati, cu lungimea 200cm. Cred ca sunt vreun stoc ramas uitat undeva, ca ultima oara au fost in 11.2014 in revista lor.

 

La 3 lei bucata!!!! Am zis sa-mi ia doua!

 

Sper sa aiba loc motoreta in husa.

 

Daca este mica pentru tine.... ma intereseaza pe mine pentru un CBR 125, sta sub acoperis dar se umple de praf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa-ti cumpere cineva o casca pentru cap, ar fi bine sa gindesti cu acela care n-are gitul de 16-18cm, fiindca un binevoitor ar avea nevoie si de o dimensiune (marime/diametru) - de la capul ala mare.

 

PS. N-as vrea s-o iei ca o ofensa, dar fi un pic mai atent cind ceri un serviciu cuiva.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa o fi, doar ca eu prefer sa las la masa 10% din consumatie, decit sa ma pi x 2 pe o casca care nu-mi foloseste la nimic, mie-mi pare gindirea asta la fel cu persoanele care cumpara orice la oferte, desi n-au nevoie de ele .... si sint multe .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lidl bucuresti bdul timisoara.mai au 10 bucati.marimea M toate.20 ron.daca vrea cineva..

Da,eu vreau, ti-am dat pm, o cumpar oricum chiar daca nu se potriveste, sa fie acolo, pt pasager...

» Post actualizat in 10 Sep 2015 12:35

Asa o fi, doar ca eu prefer sa las la masa 10% din consumatie, decit sa ma pi x 2 pe o casca care nu-mi foloseste la nimic, mie-mi pare gindirea asta la fel cu persoanele care cumpara orice la oferte, desi n-au nevoie de ele .... si sint multe .

E buna la moped, pasager, distante scurte prin oras...mai bine sa ai o casca-n plus decat sa nu ai si sa dai cu capul de asfalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Asa as vrea si eu cateva..dar cine se complica? Posta, curier..asteptam următorul stoc in toamna-iarna ..

Editat de darcocbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E buna la moped, pasager, distante scurte prin oras...mai bine sa ai o casca-n plus decat sa nu ai si sa dai cu capul de asfalt.

 

Asa este, i-am citit cu atentie profilul, am gresit eu ....... are dreptate el. :)

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lidl si moto egal succesuri :)

 

Una din casti era pusa intr-o cutie care era de casca flip-up (ambalaj gresit, sigur). Sa vezi cand or baga d-alea ce se se inghesuie lume iar, haha.

Editat de Mr.Wattmaster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e clara treaba:

Cred ca sunt vreun stoc ramas uitat undeva, ca ultima oara au fost in 11.2014 in revista lor.

 

 

Sa recapitulam

Lidl din tm nu au nimic moto. Nici măcar o casca :|

 

 

M am uitat si eu la Lidl MIhai Bravu si Lidl Targoviate si nu aveau huse.

 

 

Nici la Crangasi nu era urma de ceva moto.

 

 

nici in Bacau nu erau

 

 

m am interesat si in pitesti si nu erau(nici nu au fost)...la o bucata magazin

 

 

Nici la Lidl Plaza nu mai erau huse pe la 8... doar casti open face.

 

 

Nici in bucurestii noi nu erau

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oamnei buni si nebuni. Magazinul din B-dul. Timisoara, a strans probabil ce a mai ramas pe stock de prin Bucuresti/tara(probabil) si le vinde la preturi minime ca sa scape de ele. Nu mai cautati aiurea in tara sau pe la alte magazine ca nu sunt. Astea se intampla aleatoriu si nu sunt anuntate. Ma repet, asa mi-am luat eu cagulele de moto cu 10 lei 2 buc in loc de 25 bucata. Din cosul de produse cu pret UNIC.

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cosul de produse cu pret UNIC.

 

pai 3 lei o husa moto? pretul anul trecut era 50lei. daca e la fel cu cea din anii trecuti e super, am avut una si a tinut vreo 2 sezoane.

pana si pungile de gunoi sunt mai scumpe.

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...