Sari la conținut

Lil Debul-actor De Circ.


lil debul
 Share

Postări Recomandate

Hai ca m-am dezvirginat. Pe piatre cubica dinspre Herastrau m-am dat peste cap cind mi-a fugit motoru' de sub mine in urma frinarii bruste( am pus fata). Urmarea , cadere in cap , cei doi dinti din fata,sus au emigrat fraudulos spre cerul gurii iar genunchiul drept ma face sa ma cred premierul Romaniei. Numai ca eu nu am o problema asa de grava , sper sa treaca cu comprese, desi acum s-a triplat in volum.

Ha, ha, ha, sint de otel inox , da fara motor, ca taranu chinez cred ca e varza, sa vedem ce se mai poate face. Desi ma gindeam sa ma las de motoare( BLASFEMIEEEEEEE ) , acu' , ca ma simt mai bine, parca l-asi repara, sa il bag din nou in trafic.

E, asta e, sa fiu sanatos si voi la fel , sa nu mai auzim de accidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol. Cel putin cu dintii tre sa intelegem toti ca o casca integrala e sfanta. Tot odata echipamentul sa il ai tot timpul cu tine ca te poate scutii de genunchi umflati, piele scrijelita si alte neplaceri.

 

Bafta si insanatosire grabnica pt tine si motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca integrala , asta-i frate. Cind mi-am luat motoru' , aia au vrut sa-mi dea o integrala , da eu ciumec, am luat de aia normala, fara barbie. Acu aveam dintii la locul lor, ca genunchiu nu-i problema. Nici pe Harley nu se merita sa porti altceva , decit integrala , desi da urit. Adio nazi , adio braincap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traiasca integrala :lol:

 

Bine ca doar atat, grija ca se strica treaba cu mersul pe moto, piatra cubica prinde mazga, pe rece ai aderenta slaba...

 

Sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca integrala , asta-i frate. Cind mi-am luat motoru' , aia au vrut sa-mi dea o integrala , da eu ciumec, am luat de aia normala, fara barbie. Acu aveam dintii la locul lor, ca genunchiu nu-i problema. Nici pe Harley nu se merita sa porti altceva , decit integrala , desi da urit. Adio nazi , adio braincap.

 

 

Imi pare rau sa aud ca ai aflat de utilitatea integralei fara sa o porti :crack: Eu am aflat prima data cu ea pe cap, si tare bine e sa poti zambi cu toti dintii cand te ridici de jos si vezi ca te-ai ales numai cu sperietura, nu ti-ai rupt nimic ... De atunci nu ma despart de integrala oricat de cald e , oricat de "parada" e .

 

Si sa stii ca GENUNCHIUL e PROBLEMA, daca ai odata ghinionul sa ti-l paradesti il tarasti dupa tine toata viata. Personal am avut si maini si picioare in gips...nu numai de la moto, de mic eram "intreprinzator" :wink: Doar ca un picior belit e de departe de 10 ori mai naspa decat o mana, fie ea si dreapta. :banana: Deci atentie la echipament!

 

 

 

Recuperare rapida iti doresc :lol:

 

 

PS: imi promisesem ca nu mai scriu pe forum o perioada dar stiu ca in momente de-astea oricare din noi are nevoie de o imbarbatare, un gand bun. :crack: E clar, trebuie sa mai ies cu Dacii la o bere ca au un sfarsit de sezon cam...tulbure ;) :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol, nasol, nasol!

Si daca ai o clasica nu pot nici macar sa-ti reprosez pt casca 'neintegrala' pt ca stiu cum e.

PACAT DE DINTI pt un accident totusi.. simplu. Sincer imi pare rau - mi-am f.u.t.u.t genunchiul intr-un accident de masina si cateodata am cosmare ca pierd dintii din fata(ciudat).

..numa' bine!

Editat de pinionunebun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, eu n-am sa inteleg in veci de ce unii motociclisti poarta tzacalii in loc de casti, mai ales in traficul asta infernal din Capitala. De ce este nevoie de evenimente neplacute ca sa invatati ca echipamentul este sfant, chiar daca este cald de mori sau nu te asortezi cu motorul sau cu crezul tau? Oricum man, bine ca nu a fost mai rau!

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe harley sa fiu , de acum incolo se stie. ECHIPAMENT DE CURSE. Ce daca nu merge la sa motor ? Eu sa fiu sanatos. Asta ii sfatuiesc si pe ceilalti , integrale , genunchiere si tot ce se mai poate , castile nazi sint beton , da daca aveam una de aia la accident cred ca si acuma cautam dintii pe jos si creierii de asemenea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca integrala , asta-i frate. Cind mi-am luat motoru' , aia au vrut sa-mi dea o integrala , da eu ciumec, am luat de aia normala, fara barbie. Acu aveam dintii la locul lor, ca genunchiu nu-i problema. Nici pe Harley nu se merita sa porti altceva , decit integrala , desi da urit. Adio nazi , adio braincap.

insanatosire grabnica , poate ca ma razgandesc si io :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

integrala... da cred ca jumate din cei care am avut accidente ii multumim celui care a desenat prima casca integrala....eu, dupa ce ma pupat tirul m-am uitat chiorash la casca dar asta e fata mea e intreaga casti de cumparat gasim mult mai ieftine decat operatiile pt refacerea meclei nu sunt nici ieftine si nici pe departe placute asa ca mai bine schimbam casti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...