Sari la conținut

19.11.2006 Morarilor


Co_Blue
 Share

Postări Recomandate

:burnout: ..bine ca a scapat Roro...si acum sa nu tinem morala..care dintre voi nu a mers macar o singura data p o roata...fiti mai ingaduitori ;)

 

Alo, tu ai mers MACAR O DATA pe un motor? Ai tinut de ghidon MACAR O DATA un motor in mers? Ca sa nu mai intreb dc TU AI RIDICAT MACAR O DATA UN MOTOR pe o roata. Bag mana-n foc ca nu. Si la fel bag mana in foc ca eu nu am mers NICIO DATA pe o roata. Dar macar AM MERS cu un motor. Adica am tinut MACAR O DATA un ghidon de motor IN MERS. Asa ca eu sunt indreptatit sa tin morala, tu nu. La revedere!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai baieti am vorbit cu RORO si va transmis ca nu e treaba voasta cum merge el pe motoreta , iar pentru treaba cu permisul are si in plus are brevet de pilot, iar omul face cu motoreta ce vrea el . Asa ca ii roaga pe cei care nu se pricep sa il lasa in pace si in special a cerut sa scoatetzi pozele.

Pentru el ce a pus pozele il rog sa ma contacteze pe mine pentru ai da nr de tel a lui RORO!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti am vorbit cu RORO si va transmis ...sa ma contacteze pe mine pentru ai da nr de tel a lui RORO!!

 

Mai baiete, noi iti transmitem unanim sa frecventezi ceva cursuri de gramatica limbii romane ;) ...iar lui Roro ii transmitem sa se mute pe pista de avioane...da' sa fie atent si acolo...ca..cine stie...taximetristii "e ai dreacu" si poate il urmaresc pana acolo numa' sa-i taie fatza :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baiete, noi iti transmitem unanim sa frecventezi ceva cursuri de gramatica limbii romane ...iar lui Roro ii transmitem sa se mute pe pista de avioane...da' sa fie atent si acolo...ca..cine stie...taximetristii "e ai dreacu" si poate il urmaresc pana acolo numa' sa-i taie fatza

Se auzi suav glasul "motociclistelor" iesite la interval cu raspunsuri "FOARTE INTELIGENTE" privind gramatica limbii romane vorbind in numele mai multor persoane...dupa cum vad.........

 

P.S. era o zicala........."barbatii astia sunt niste porci(se dau pe o roata....ce sa mai zic , niste satanisti :burnout:) dar nici femeile nu e oameni"

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Mai baiete, noi iti transmitem unanim sa frecventezi ceva cursuri de gramatica limbii romane ;) ...iar lui Roro ii transmitem sa se mute pe pista de avioane...da' sa fie atent si acolo...ca..cine stie...taximetristii "e ai dreacu" si poate il urmaresc pana acolo numa' sa-i taie fatza :burnout:

 

 

Subscriu!

 

Ca o completare la cele de mai sus: n-ar vrea roro sa puna niste poze cu el pe aici? eventual si cu el mergand pe motocicleta pe 1 roata? si 2 poze: 1 cu buletinul si 1 cu permisul sau?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat ma costa sa-i vad permisul anulat pentru 10 ani?

Editat de ravenshield
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo, tu ai mers MACAR O DATA pe un motor? Ai tinut de ghidon MACAR O DATA un motor in mers? Ca sa nu mai intreb dc TU AI RIDICAT MACAR O DATA UN MOTOR pe o roata. Bag mana-n foc ca nu. Si la fel bag mana in foc ca eu nu am mers NICIO DATA pe o roata. Dar macar AM MERS cu un motor. Adica am tinut MACAR O DATA un ghidon de motor IN MERS. Asa ca eu sunt indreptatit sa tin morala, tu nu. La revedere!!!

dragul meu..nu iti inteleg irascibilitatea...a fost pusa sub forma de gluma replica mea..in caz ca nu ai observat...las-o mai usor cu jignirile..k stii tu vorba aia..."orice prost stie sa jigneasca" :D ..si despre mersul tau cu tinutul ghidonului in mana...bravo tie ;) ...la revedere si tie :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti am vorbit cu RORO si va transmis ca nu e treaba voasta cum merge el pe motoreta , iar pentru treaba cu permisul are si in plus are brevet de pilot, iar omul face cu motoreta ce vrea el . Asa ca ii roaga pe cei care nu se pricep sa il lasa in pace si in special a cerut sa scoatetzi pozele.

Pentru el ce a pus pozele il rog sa ma contacteze pe mine pentru ai da nr de tel a lui RORO!!

 

 

Ale draq poze, scoateti mah pozele ca se face "Chilotu" de ras, cu tot cu brevetul lui... ;)

Clar omul face ce vrea cu motoreta lui, uite ca exemplu ce a facut, s-a uitat prea mult la stele si a uitat ca strada e plina de "carutzasi"...

Buei nu scoateti pozele, sa invete toti incepatorii ce se intampla cand exagerezi in trafic...

:burnout:

P.S.: Si inca ceva, sa-l intrebe baietzasul asta pe idolul lui, profesorul sau, stie el cine e, cate motociclete a distrus pana a ajuns la nivelul la care e... poate vrea sa ii calce pe urme, si e normal, mai urmeaza si altele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cre ca o poza mai reusita pentru un "pilot cu brevet" de pe la Romania era asta...

 

post-4661-1164299389_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic sau nu prea:

Pozele raman pe forum pt a nu mai lasa loc de interpretari cum ca asa si pe dincolo, cum se preconizeaza. Iar "chilotului" ii dorim sa-l vedem cum se da in campionat, daca e asa bazat. Cat despre meersul pe strada asa cum vrea el, poate pricepe ca strada nu este a lu' ma-sa sau a lu' tac-su, nici mostenire de la vreun unchi. Este a tuturor, "chilotule". Acum ti-ai invatat o mica lectie despre asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti am vorbit cu RORO si va transmis ca nu e treaba voasta cum merge el pe motoreta , iar pentru treaba cu permisul are si in plus are brevet de pilot, iar omul face cu motoreta ce vrea el . Asa ca ii roaga pe cei care nu se pricep sa il lasa in pace si in special a cerut sa scoatetzi pozele.

Pentru el ce a pus pozele il rog sa ma contacteze pe mine pentru ai da nr de tel a lui RORO!!

Total off=topic: Nea baiatu'! Cand ti-ai luat motorul ala din avatar? Era la vanzare in Buc. acum o luna. Cam de cand ai carnet? Ma baieti ma.. apucati-va ma de munca ma... ca va vin idei... 'ti ai dreaq de ninja! :burnout:

De ce nu va luat fratilor uniciclu daca tot vreti sa va dati pe o roata?? N-am nici cea mai mica urma de respect pentru asa-zisii bikeri care nu-si respecta motocicleta! Dupa cum au spus-o unii mult mai experimentati si avizati decat mine a fi "stunter" nu inseamna de fiecare data a fi motociclist; as mai zice cate ceva dar deja deviez prea tare si nu e cazul pe topicul asta, o sa ne certam on-topic.

On-topic: Bine ca n-a patit nimic (cred). Ii doresc sanatate si sa mearga cat vrea pe o roata, pana atunci cand o sa omoare pe cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roro merge pe motocicleta cum multi dintre voi nici nu visati! asa ca gata cu comentarii inutile,mai ales aia cu comuniste d-alea marfa,adevarate bijuterii (bombe pe roti,fara frane)

 

Asta da comentariu util. Cred chiar ca e putin mai inteligent si decat stilul de mers al lui roro. Dar ce stiu eu?! Sunt o blonda incepatoare, cu comentarii inutile si cu o bomba pe roti.

Oare comunista mea stie sa mearga pe o roata?

 

Si ne mai luam de presa si de ce articole de ..... publica.

Oare de ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragul meu..nu iti inteleg irascibilitatea...a fost pusa sub forma de gluma replica mea..in caz ca nu ai observat...las-o mai usor cu jignirile..k stii tu vorba aia..."orice prost stie sa jigneasca" :sick: ..si despre mersul tau cu tinutul ghidonului in mana...bravo tie :wink: ...la revedere si tie :D

 

In astfel de cazuri nu se fac glume de genul asta. De fapt chiar nu vad GLUMA in ceea ce ai vrut tu sa zici. Si nu vad unde te-am jignit. Dar nu-mi plac oamenii care vorbesc in necunostinta de cauza. Dar arunca cu vorbe in stanga si-n dreapta de parca ar fi experti in ale motociclismului.

 

Off topic sau nu prea:

Iar "chilotului" ii dorim sa-l vedem cum se da in campionat, daca e asa bazat.

 

Cu ce dracu sa se mai dea???? :yikes: :blbl: :P Ca si-a facut-o praf

 

roro merge pe motocicleta cum multi dintre voi nici nu visati! asa ca gata cu comentarii inutile,mai ales aia cu comuniste d-alea marfa,adevarate bijuterii (bombe pe roti,fara frane)

 

Ai ceva impotriva comunistelor :burnout: ;) :D ? Nu stiu unde ai vazut tu bombe pe roti. Dc te uiti la accidente, 99% din motocicletele implicate sunt NON-comuniste. Concluzie: CARE SUNT "BOMBE PE ROTI"? Iti dau un indiciu: in cazul de fata "bomba pe ROATA" :hug: .

 

PS: Sa inteleg ca nici macar nu-i saluti pe cei cu "bombe pe roti" :kick:

Editat de slabutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roro merge pe motocicleta cum multi dintre voi nici nu visati! asa ca gata cu comentarii inutile,mai ales aia cu comuniste d-alea marfa,adevarate bijuterii (bombe pe roti,fara frane)

ciocu mic, iepuras. ce stii tu despre motorete? anul trecut pe vremea asta intrebai cum se schimba vitezele. voi chiar n-aveti lectii de facut, sau tati v-a cumparat motoretele neconditionat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciocu mic, iepuras. ce stii tu despre motorete? anul trecut pe vremea asta intrebai cum se schimba vitezele. voi chiar n-aveti lectii de facut, sau tati v-a cumparat motoretele neconditionat?

CORECT! Amarasteanu asta nici macar nu avea nici o motoreta la inceputul lui 2006 ! Si acum are si gixer ? Tui mama masii de pilot,e tare puya asta ! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intzeleg care e problema daca am scris si eu un mesaj !!

RORO m-a rugat sa scriu ceva iar eu am facut-o!!

Voi "adevaratzii" atzi facut misto de mine, pentru simplul fapt ca am scris un mesaj din partea celui in cauza si criticati si tot criticati!!

Credeti ca o sa rezolvatzi ceva?? E opinia celui in cauza iar acest lucru nu cred ca ar trebui sa aprinda asa de tare.

P.S. Pentru cel ce a zis ca moto din poza mea e de o luna are dreptate!!

Dar sa sti ca nu e primul, am mai avut unul asemanator dar era mai piesa de muzeu adica din 87 tot CBR.

Daca v-am jignit imi pare rau dar nici voi nu prea stiti sa va comportati, vorbiti frate direct cu roro daca nu va convine ceva!!!!

Editat de ruud914
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ADMINULEEEEEE neatzaa !! mai da si tu un lock k se umple de muci topicu si saracu ala cu accidentu tot nu rezolva nimik...Aia e...a fost ! a scapat ok si moto muci ...case closed ! :what : else ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti,eu n-am nimic cu comunistele,doar ca stiu ce fel de frane au..si pe langa motocicletele mai noi,alea chiar au probleme cu opritu in timp record.pilotii comunistelor sunt chiar unii dintre cei mai de treaba oameni,pentru ca nu dau sfaturi de kko cum dau ceilalti..si nu au nasul pe sus.

@ zahei da man,nu stiam sa schimb vitezele,dar am invatat rapid,dar asta nu schimba faptul ca roro merge mai bine decat majoritatea celor care au postat aici :burnout: get a life! la cei 20si ceva de ani ai tai stai si te certi aici cu copiii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vedeti domnu sckhreech ca de aia nu aveti vanzari la magazin ca in loc sa faceti strategie de marketing stati cu caloriferu in spate si scrieti pe forum, oare directorul acelui magazin stie ce fac angajatii lui??normal ca nu se da cu gondola....

 

da la o adica sckhreech are dreptate, ca din una din alta, mai e putin si se intreaba lumea ce a mancat motoristu in ziua respectiva, sau daca era constipat cand mergea pe o roata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca asta e r1(si probabil ala e) care merge mult prin comuna prin pantelimon si pe DN3 mai mult pe o roata si de multe ori cu picioarele pe sha si de cateva ori cu fata in spate fara casca..MARE ATENTIE IN CONTINUARE!!!!!!!!!!!! Strada nu e nici circuit nici circ.Am zis ca e omu` cu pricina pt ca e r1 aceeasi culoare si aceleasi tobe si aceeasi zona..

si mi-am permis sa atentionez pt ca omul e ok,altfel il lasam in durerea lui

Inteleg ca n-a fost el vinovatul dar de MULTE ORI(fac drumul zilnic)m-a depasit intr-un mod "periculos" :burnout: ca sa nu zic altfel.

So,d-aia am zis MARE ATENTIE MAN!!!!!!!!!! si sa-ti faci motorul cat mai curand..bafta

 

Subscriu .... intamplator ma aflu si eu pe aici si am ramas impresionat de suita de stoppie si wheelie-uri dintre doua semafoare ... efectuate cumsecade de om

 

Multa bafta omule , ca o sa ai nevoie si o spun cat pot eu de sincer , sa dea Al' de sus sa fii mai bun decat sunt cei de pe strada prosti ....

Editat de dami3n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CORECT! Amarasteanu asta nici macar nu avea nici o motoreta la inceputul lui 2006 ! Si acum are si gixer ? Tui mama masii de pilot,e tare puya asta ! :D

bogatas mic ce esti.tot cu moped,tot?

asfalt uscat. :burnout:

 

ADMINULEEEEEE neatzaa !! mai da si tu un lock k se umple de muci topicu si saracu ala cu accidentu tot nu rezolva nimik...Aia e...a fost ! a scapat ok si moto muci ...case closed ! :what : else ??

admin,inchide topicu' ca e unii nervosi ca-i obligam sa citeasca. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...