Sari la conținut

Accident calea vitan


danysan2002
 Share

Postări Recomandate

Gsxr(nou, nu stiu sa zic an)

Fata facuta praf, curgea zeama din el, un megane negru in fata lui, o sandala(dama) in fata masinii/ trecere de pietoni

Baiatu avea geaca pe el, vb/scria cu militianu. I-am facut semn dc e ok, mi-a facut semn ca e....Am plecat!

Editat de euforiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand citesc pe topicurile de accidente, 90% o ard Doamne fereste si de echipament,...... Nu va mai ca+*cati atata pe voi!

A mai cazut ieri unu la Big si n-a mai zis nimeni nimic,....

Sa fie comment acolo..... Sa fii activ pe ciat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit un mesaj de la tata, accident pe calea vitan, o moto rosie (nu stie modelul) si o masina. Salvarea era inca acolo.

Decat atat stiu, daca aveti detalii. :)

Sanatate motociclistului!

"decat" sanatate motociclistului!

Editat de dacicul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am vazut a pierdut fata si s-a dus taras pana s-a infipt in coltul dreapta de la Megane

 

hYNjGLfh.jpg?1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

culmea eu eram la semafor da pe partea opusa, splaiu uniri cu vitan la ora de condus in trafic ma uitam la semafor si vad accidentul pasagerul aruncat pe marginea borduri. no comment

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil schimbarea de banda a autoturismului a fost cauza.Am trecut pe acolo la cateva minute dupa producerea incidentului.Masina era foarte usor atinsa in spate, deci trag concluzia ca motociclistul a culcat-o cumva.Furca nu parea indoita.Pe jos era lichid de racire nu ulei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Furca nu parea indoita.Pe jos era lichid de racire nu ulei.

 

Dar omul... omul ce avea? Dati-l dracu de fier, omul sa fie intreg. Pe mine azi ma dureau iar toate de la vreme - accidentul meu a fost asemanator. Zicea cineva de o ambulanta - a fost nevoie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Dar omul... omul ce avea? Dati-l dracu de fier, omul sa fie intreg. Pe mine azi ma dureau iar toate de la vreme - accidentul meu a fost asemanator. Zicea cineva de o ambulanta - a fost nevoie?

Daca te interesa, citeai de la primul la ultimul post. Vb cu gaboru !' Ce crezi, e mort? Editat de euforiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am citit de la primul la ultimul post, cu slalom printre nazistii de gramatica de la inceput. Unu' zicea de-o salvare, tu ziceai ca vorbea cu politistu'. Nu ma gandeam ca e mort, fereasca sfantu', speram doar sa fi scapat la fel de "ieftin" ca mine - fara fracturi, doar fierul indoit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am oprit eu sa intreb daca pot sa-l ajut cu ceva.

Motociclistul era ok,prietena lui a fost luata cu ambulanta.Din ce am inteles de la el s-a lovit de bordura.

Cel cu megane nu s-a asigurat cand a schimbat banda.

Editat de NIKU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima fita ;)

O sa-ti iei si tu cand o sa cresti mare!

hahaha ce-am mai ras .

 

Am oprit eu sa intreb daca pot sa-l ajut cu ceva.

Motociclistul era ok,prietena lui a fost luata cu ambulanta.Din ce am inteles de la el s-a lovit de bordura.

Cel cu megane nu s-a asigurat cand a schimbat banda.

in sfarsit detalii ! hai , asfalt uscat ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am oprit si eu, omu a zis ca se descurca.

 

Sincer, la conditiile de trafic si urma de frana moto... o cam ardea baieteste.

 

La urma aia ori venea ghiulea sa impresioneze pasagera, ori n-are treaba cu franele de vreun fel. Either way, era de evitat.

 

Sorry 'bout that.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...