Sari la conținut

http://www.promotor.ro/accidente/cu-270-kmh-pe-motociclete-sau-graba-s


draven
 Share

Postări Recomandate

Nu stiu daca am postat bine aici, insa astazi am gasit printre comentarii cretine la un articol la fel de (cuvant urat) si cel de mai jos si m-am gandit sa il impartasesc si cu voi. Bine ca domnul justitiar de motociclisti a avut ideea creata sa isi puna si numarul de masina.

 

"Lasa ca bine i-a facut, asta sa fie invatatura de minte pentru toti donatorii. Sa mai mergeti asa haotic si data viitoare. Sunt pline strazile si la noi de asemenea dobitoci ... Eu personal sunt un vanator de motociclisti pe sosele, daca nu ti-i disciplinez de zici ca nu e adevarat ... B 666 RIP am la nr. , un Golf 5 GTI alb in caz ca exista vreun amator care doreste sa incerce pe propria-i piele."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca am postat bine aici, insa astazi am gasit printre comentarii cretine la un articol la fel de (cuvant urat) si cel de mai jos si m-am gandit sa il impartasesc si cu voi. Bine ca domnul justitiar de motociclisti a avut ideea creata sa isi puna si numarul de masina.

 

"Lasa ca bine i-a facut, asta sa fie invatatura de minte pentru toti donatorii. Sa mai mergeti asa haotic si data viitoare. Sunt pline strazile si la noi de asemenea dobitoci ... Eu personal sunt un vanator de motociclisti pe sosele, daca nu ti-i disciplinez de zici ca nu e adevarat ... B 666 RIP am la nr. , un Golf 5 GTI alb in caz ca exista vreun amator care doreste sa incerce pe propria-i piele."

 

 

Sa nu care cumva sa se trezeasca el in postura celui disciplinat. Auzi la el "vanator de motociclisti". Legea junglei poate fi aplicata si viceversa deci ma bucur ca si-a lasat numarul de la masina.

 

Cu aceasta ocazie pot mentiona si eu despre un alt "justitiar" care m-a amenintat cu moartea pentru simplul fapt ca i-am facut observatie ca n-a semnalizat cand mi-a intrat in fata brusc in timp ce vorbea la iPhone ; Este vorba de conducatorul unui Mercedes 600 SEL, culoare gri inchis (sper ca n-am gresit modelul ) cu numar de inmatriculare B 500 NAS, si locuieste undeva in Ghencea , cred ca pe strada Vladeasa.

 

Va sugerez sa va feriti de cei doi in trafic. Viata e mai importanata decat orice dovada de "jmecherie".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era un topic pe aici unde se plangeau cativa colegi de un retardat cu un golf 5 prin colentina, andornache - cred ca ala e. ar trebui strasi 5 - 6 oameni si mers la vanatoare....sa vezi atunci disciplinare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa cautam golful buclucas. Cat de greu poate fi? Din pacate pentru el e necesar de putina indemanare in trafic ca sa-ti bati joc de el. Nu stiu cum vaneaza asta dar fara o pusca ma indoiesc ca prinde altceva decat scuteristi fara casca ce merg pe mijlocul drumului :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa cautam golful buclucas. Cat de greu poate fi? Din pacate pentru el e necesar de putina indemanare in trafic ca sa-ti bati joc de el. Nu stiu cum vaneaza asta dar fara o pusca ma indoiesc ca prinde altceva decat scuteristi fara casca ce merg pe mijlocul drumului :)

 

Greu tare domle' sa vanezi motociclisti... adevarul e ca e greu sa te uiti in oglinzi, sa vezi un motociclist si sa schimbi banda in scurt in fata lui...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frustat , incapabil sa-si exteriorizeze sentimentele in fata unei probleme , plin de curaj sub acoperirea anonimatului . Probabil ca are o rafuiala mai veche cu posesorul masinii . Poate fi motociclist , daca tinem cont ca a " lovit " unde ne doare . A folosit termeni " simpli " la adresa noastra dar a dat detalii referitoare la masina . O zi faina .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greu tare domle' sa vanezi motociclisti... adevarul e ca e greu sa te uiti in oglinzi, sa vezi un motociclist si sa schimbi banda in scurt in fata lui...

Cu putina indemanare manevra asta e mai riscanta pentru el decat pentru motociclist. Plus ca la fiecare stop e cel putin un auto care face asta, eu is antrenat :D

 

Iar cu vanatoarea asta stii cum e. Ne cauta pana da de un bocanc sau o telescopica, dupa aia nu ne mai cauta si-si tine banda constiincios. De asta am facut referire la scuteristi kamikaze. Una e sa zici ca esti vanator dar tragi numai dupa rate si alta e sa tragi dupa ursi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu putina indemanare manevra asta e mai riscanta pentru el decat pentru motociclist. Plus ca la fiecare stop e cel putin un auto care face asta, eu is antrenat :D

 

Iar cu vanatoarea asta stii cum e. Ne cauta pana da de un bocanc sau o telescopica, dupa aia nu ne mai cauta si-si tine banda constiincios. De asta am facut referire la scuteristi kamikaze. Una e sa zici ca esti vanator dar tragi numai dupa rate si alta e sa tragi dupa ursi.

pe principiu te dai la cutit fara urs....

 

Sunt convins ca nu este masina lui, mai mult decat de orice, daca si-a dat singur numarul inseamna ca omul este mentaly chalanged si tre sa facem ceva cu el, sa il pitim pe undeva gen Siberia, sa dam drumul la caini si sa aruncam cheile... Oricum, stiu sigur ca sunt motociclisti care au acces mai usor la unele resurse si care, daca vor, ca de putut stiu sigur ca pot, ne/se pot ajuta cu numarul ala de masina. Si uite asa toti boetzii de au gti alb vor merge cu mai mare grija fata de justitiabilii pe 2 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe zii ce trece :)) mai apare cate un nebun... ce sa le faci... ii lasi in pace sa isi faca damblaua.... pana la urma orice nas isi are nasul chiar si ala cu 600 sel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha ha ce tare e baiatul care a postat :)) ma amuza rau . . . unde era ursu ha ha ha ! saracu om se plictisea si nah . . . ce sa faca si el se ia de cine poate , ar fi mai interesant un duel fata in fata nu tu cu 4 iar noi cu 2 ! asa-i romanu (semcher intre 4 pereti ! ) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt aproape sigur ca e un copil plictisit... la o cautare scurta, este un nume folosit la counter strike... se pare ca si numarul de inmatriculare e luat, dar nu apare modelul/marca/culoarea masinii (sau moto).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...