Sari la conținut

Suzuki gsxr 750


Postări Recomandate

Vizitator little wayne

Ce Iextraterestri Ie desenati bre pe monitor? Am nimenit pe canalu' cu desene animate?

 

Costicaaa,sa nu il crezi pe asta,nu vrea dacat sa te bage in ceata(de la churul calului) ,ca sa ii vinzi ieftin mobra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 283
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Costel, ce iti spune tie imaginea de mai jos?

 

pixelu' albastru...

 

Tipu' asta nu-i in stare sa-si exprime ideile in scris, si tu-i dai d'astea cu "torgue" si "RPM"-uri ...

Cred ca n-are mai mult de 200 de cuvinte in vocabular... ia-l usor... cătinel, cătinel... ca se sperie si nu ne mai tine la curent cu evolutia `Bulbuceni GP Championship` ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce Iextraterestri Ie desenati bre pe monitor? Am nimenit pe canalu' cu desene animate?

 

Costicaaa,sa nu il crezi pe asta,nu vrea dacat sa te bage in ceata(de la churul calului) ,ca sa ii vinzi ieftin mobra

 

pixelu' albastru...

 

Tipu' asta nu-i in stare sa-si exprime ideile in scris, si tu-i dai d'astea cu "torgue" si "RPM"-uri ...

Cred ca n-are mai mult de 200 de cuvinte in vocabular... ia-l usor... cătinel, cătinel... ca se sperie si nu ne mai tine la curent cu evolutia `Bulbuceni GP Championship` ...

Bre da rai sunteti, l-ati descurajat de finitiv, parca vad ca nu mai trece pe la noi... acum cine ne mai distreaza ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va dati seama ce vedeta este la el pe ulita?

Si poate se lauda el ca are "preteni" motociclisti, in toata tara!

 

Ce ma atac ca momentan nu mai am moto; pe bune, organizam un "mars de salut" pana acolo!

Voi nu sunteti curiosi sa vedeti circuitul de acolo??

 

Alo!! AMR !! Avem cel putin un brav sustinator, tanara speranta, a motociclismului romanesc (comunal)!!

Repede un mars!

 

 

 

@kosty:

cand e track days la Bulbuceni GP??

... poate venim mai multi!

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin doar daca merge cu ulei de la Bunica si face floricele.Sau mai bine isi scoate uleiul,ca e mai grea motoreta si nu mai castiga GP-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taceti...ca sunteti invidiosi...a mers motorul lui blana 3 minute fara ulei..?a mers..! la care va mere motoru fara oloi 3 minute in blana....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

taceti...ca sunteti invidiosi...a mers motorul lui blana 3 minute fara ulei..?a mers..! la care va mere motoru fara oloi 3 minute in blana....

 

Taci frate ca esti planta.

 

 

Cred ca atunci a prins 240

 

My frend 240 fara roata din fata .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

My friend 240, fara roata din fata .

 

Vezi ca ti s-a murdarit tastatura de engleza, dialectul bulbuceni!...

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La tine la sat ai ramas fara tzaranci? Acum am inteles,daia ai 69 la numar...ai schimbat viteza ,esti pe invers acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of, s-a ajuns la injuraturi, chiar ma intrebam cat va rezista.

Sper sa nu ii dea ban colegii moderatori prea curand, noi suntem cetateni cizelati si glumim evident.

Nu ne stricati caruselul

 

In ce dialect vorbesti acum? Klingoniana?

 

Houston we have a problem! We are running out of oil!

Ai vazut ultimul Star Trek, te-am prins :crack:

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ wtf ENGAGE! :D warp 240!

@Denton mai ne descretim si noi fruntile......pacat ca a inceput cu injuriile,oricum e prea amuzant ca sa ii dea cineva ban.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate ne distram hai sa nu mai vorbim de motociclete, hai sa vorbim de curve , mata ce mai face ?

vb frumos kosty...............

un moderator aici se poate!

 

Hai si dami o barba in bilute si sa-mi spui unde iti vine gura ???

:crack: ...................... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ kosty In primul rand e fericita ca nu a dat nastere la un pterodactil ca tine.Tu ,fiind un copil facut pentru alocatie(ca sa citez pe Performance Solutions) nu ai de unde sa stii chestiile astea.Si rade cand vede ca nu stii alt subiect decat " mata " si "cat baga bo$$".Nu serios,i-am dat sa citeasca topicul asta si dupa cateva posturi a ras cand a vazut ce oligofren esti.Te pot asemana cu o banda de casetofon care este blocata pe repeat.Deosebirea e ca in cazul tau se crapa si caseta de la atata ras(a se citi prostie).Am inteles ,ai invatat cateva cuvinte noi.Ai avut o copilarie trista si toata lumea facea baza de tine.Acum ai vandut vaca familiei si desi nu stii alfabetul/tabla inmultirii ti-ai luat un "motor" cu care incerci să parvii,.Si gata esti "mociclist" de circuit.aa pardon de haznaua aia de Bulbuceni.

Spre deosebire de tine,restul stim sa glumim fara sa adresam injurii.Proasta crestere e la tine acasă.Face pui.Sau a facut deja..

Editat de MZRider18
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...