Sari la conținut

Suzuki gsxr 750


Postări Recomandate

In loc sa zici mersi ca tio dau de gata tu nu vreai , apropo azi ii scosei tot uleiu din ea si o turai 2 minute in blana , cartea spune ca rezista 3 min la turatie maxima fara ulei in ea , nu pati nimic , deci SUZUKI = marca tare

tzaran obosit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 284
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Radeti voi rade-ti da el singur este ce va fi la muzeul Taranului Roman impaiat .(ati inteles sau dati p gooagle)

 

Eu inca n-am vazut oameni impaiati la muzeul taranului roman. Esti sigur ca vorbim despre acelasi lucru? Poate o fi vreo filiala la care n-am fost noi. Da-ne detalii.

 

L.E: Sau impaiaza Gsxr-ul? Fi mai explicit.

Editat de Piff
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu tot cu mobra da asteapta si ei.Acum daca voi sa stricati planurile si sa ii cumparati mobra...treaba voastra.Pe placuta de sub aceasta statuie va scrie un singur cuvant(sau doua) : "I-obag in viteza" ...sau e Antipa nu mai stiu..sunt prea taran.



Pt "Bica" tu da ca ai ier 6 vorbeste frumos.Sau astai limbaju la yamaha ier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu tot cu mobra da asteapta si ei.Acum daca voi sa stricati planurile si sa ii cumparati mobra...treaba voastra.Pe placuta de sub aceasta statuie va scrie un singur cuvant(sau doua) : "I-obag in viteza" ...sau e Antipa nu mai stiu..sunt prea taran.

 

Pt "Bica" tu da ca ai ier 6 vorbeste frumos.Sau astai limbaju la yamaha ier.

la voi in Braila ,limba romana e facultativa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce inseamna:flaculativa adica se face la facultate?

te rugam, nu mai incerca sa scoti ceva amuzant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greu, dar foarte greu m-am abtinut sa nu rad ca nebunul in birou azi citind discutiile astea iar pozele fac toti banii, paranormal :))

Daca nu e gluma, sarind peste toate detaliile tehnice incredibile enumerate pana acum, rog autorul sa nu mai imprumute motocicleta

minorilor, nu de alta dar o sa ii aibe pe constiinta, asta daca are una, si in plus este si caz penal incredintarea motocicletei unei

persoane fara permis...

 

Suzukiu e al meu

 

lasand glumele si cearta la o parte am si eu nevoie de un ram-air de pe partea dreapta se vede in poze ca nu il am , care aveti ???

 

Da unde bagi tu 260? la aratura de vara dupa ce eliberezi miristea de la recoltarea graului?

Aia cu zx sigur nu au scutere chinezesti de 49 si lesina la 60km h....tu sigur esti un personaj dintr un banc cu bula

Daca te dai cu 260 pe ulita spune cat iti i-a ca distanta sa reduci viteza de la 260 la 50km h

 

Daca iti pui si tu mintea la contributie nu ai cum sa mergi pe acolo asa , in plus daca teai mai plimbat si tu prin tara ca un motociclist de top care te lauzi ai vedea si tu ca in romania mai sunt si drumuri bune , si iti garantez eu testat ca sradul asta prinde aproape 260 nu zic ca prinde mai mult cam pe aici se opreste , motor cu 40000 km , rulati asa ca ne certsm degeaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prinde 260..dar iar nu ai spus la cate ore..si asta fara ulei!!! daca ii pui untdelemn de la bunica miroase a floricele si prinde 299! Garantez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prinde 260..dar iar nu ai spus la cate ore..si asta fara ulei!!! daca ii pui untdelemn de la bunica miroase a floricele si prinde 299! Garantez.

de ce dai ba din casa, prinde asta micu jmekeria si invata sa faca floricele singur. :( iote asa se duce de rapa industria locala

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai frate tu linistit ca nam lasat eu mobra fara ulei ce dreacu cum sa mearga fara ulei ca se ducea in masa de mult , si de prins nu prinde in cateva ore ci in cateva zile .

 

 

ce copil facut pentru alocatie si sapa!

 

Ce e aia sapa ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...