Sari la conținut

Suzuki gsxr 750


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 283
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@ kosty In primul rand e fericita ca nu a dat nastere la un pterodactil ca tine.Tu ,fiind un copil facut pentru alocatie(ca sa citez pe Performance Solutions) nu ai de unde sa stii chestiile astea.Si rade cand vede ca nu stii alt subiect decat " mata " si "cat baga bo$$".Nu serios,i-am dat sa citeasca topicul asta si dupa cateva posturi a ras cand a vazut ce oligofren esti.Te pot asemana cu o banda de casetofon care este blocata pe repeat.Deosebirea e ca in cazul tau se crapa si caseta de la atata ras(a se citi prostie).Am inteles ,ai invatat cateva cuvinte noi.Ai avut o copilarie trista si toata lumea facea baza de tine.Acum ai vandut vaca familiei si desi nu stii alfabetul/tabla inmultirii ti-ai luat un "motor" cu care incerci să parvii,.Si gata esti "mociclist" de circuit.aa pardon de haznaua aia de Bulbuceni.

Spre deosebire de tine,restul stim sa glumim fara sa adresam injurii.Proasta crestere e la tine acasă.Face pui.Sau a facut deja..

 

Ridere esti bolnav ? Ai gripa .

 

Cine a zis ca eu sunt motociclist , crezi ca eu umblu prin toata tara ca musca fara cap prin frig si ploi , alta treaba nam , un motor acasa nu strica la o plimbare cu prieteni da nu sa stau eu de el sau pe el toata ziua .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,am alergie la astia ca tine care se cred miezu si incep sa strănut.Din pacate sunteti din ce in ce mai multi.Ar trebui sa purtăm măsti ,ceva ca să nu ne imbolnavim.. si gata ca m-am distrat destul cu tine,vezi că te asteaptă sapa pe camp.

Editat de MZRider18
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Da,am alergie la astia ca tine care se cred miezu si incep sa strănut.Din pacate sunteti din ce in ce mai multi.Ar trebui sa purtăm măsti sa nu ne imbolnavim..

 

Sa fi motociclist nu trebuie sa te pui cu motoru sa te intreci cu el , folosestel cu cap unde trebuie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bro, nu mai da tu sfaturi de motociclism din fundul ulitei...

Am vazut ca ai un cutremurator simt al evidentului...

 

D'aia, ti-am mai facut una buna de inramat:

post-33250-0-87842300-1377290592_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Nu stiu cine-i mai penibil. Cel care a inceput topicul sau cei care cred ca-s amuzanti pe aici.

Doar tu...cosmin bizon

 

Sa fi motociclist nu trebuie sa te pui cu motoru sa te intreci cu el , folosestel cu cap unde trebuie

pai cum plm? tu bagi mobra in treapta 6 si tragi socul,dupa care faceti o liniuta de 100m timp in care alergi sa o ,,prinzi''

Poate reuzeste un coleg sa fabrice o astfel de imagine in photoshop ca eu nu prea inteleg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

attachicon.gifBulbuceni Ring 2013.JPG

 

"Iarna pe ulita"..de George Topârceanu...

 

A-nceput de ieri s-apară,

Câte-un prost ,azi au mai stat

Uliţa se-aglomerează

Să vadă cum se turează ,un Suzuki reşapat.

 

Ziua forjă,noapte forjă ,dimineaţa forjă iara,

Tot pe-o roată e Costică ,pe la ţară...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

attachicon.gifBulbuceni Ring 2013.JPG

 

"Iarna pe ulita"..de George Topârceanu...

 

A-nceput de ieri s-apară,

Câte-un prost ,azi au mai stat

Uliţa se-aglomerează

Să vadă cum se turează ,un Suzuki reşapat.

 

Ziua forjă,noapte forjă ,dimineaţa forjă iara,

Tot pe-o roată e Costică ,pe la ţară...

epic. :funny: :10:

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai toti ne tragem din tarani.Numai ca voi ati involuat putin.Cinematografele la oras v-au bagat filme in cap si cu ele ati ramas.Atat.Costi prinde un an bun in agricultura si isi ia Ier 1,voi o sa ramaneti tot cu floricelele in bot si cola pe tastatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la anu vorbesc cu taicutu si pun porumb de floricele.Numai la cati amatori aici imi schimb mobra rapid.Si imi iau ....nu va zic asta e alt topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fi motociclist nu trebuie sa te pui cu motoru sa te intreci cu el , folosestel cu cap unde trebuie

omul are dreptate acum, doar ca forma nu e tocmai cea mai corecta. :D

 

kosty, bajetii glumeste si ei ca atata stie, doar motociclismul n-are treaba cu scoala sau ...patura sociala. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ kosty In primul rand e fericita ca nu a dat nastere la un pterodactil ca tine.Tu ,fiind un copil facut pentru alocatie(ca sa citez pe Performance Solutions) nu ai de unde sa stii chestiile astea.Si rade cand vede ca nu stii alt subiect decat " mata " si "cat baga bo$$".Nu serios,i-am dat sa citeasca topicul asta si dupa cateva posturi a ras cand a vazut ce oligofren esti.Te pot asemana cu o banda de casetofon care este blocata pe repeat.Deosebirea e ca in cazul tau se crapa si caseta de la atata ras(a se citi prostie).Am inteles ,ai invatat cateva cuvinte noi.Ai avut o copilarie trista si toata lumea facea baza de tine.Acum ai vandut vaca familiei si desi nu stii alfabetul/tabla inmultirii ti-ai luat un "motor" cu care incerci să parvii,.Si gata esti "mociclist" de circuit.aa pardon de haznaua aia de Bulbuceni.

Spre deosebire de tine,restul stim sa glumim fara sa adresam injurii.Proasta crestere e la tine acasă.Face pui.Sau a facut deja..

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Hai ma...cand ma simteam asa de bine hop,gata...s-a terminat topicu'?

Da chiar asa..probabil a taiat provider-ul netu' in tot satu de nu ne mai scrie kosty cum a fatat vaca...(*sau mai bine zis cum l-a fatat)

Hai sa facem mobrism.ro wall of fame sectiunea viata satului..prima poza cu dj-ul de la radio sant(trinitas fm) DJ kosty in da' mix,in timp ce mixeaza pe platanele atasate magarului din dotare cu,carenaj de srad si toba sub coada magarului cu placuta de "acikrapovici" pe ea.

 

Haideti,facem o cheta?strangem bani sa ii trimitem lui kosty sa-si bage benzina sa,se duca la ceva net cafe sa mai scrie pe forum :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

 

Vin fiert ?

yeah...mai am zile in care n-am umoru'(sau omoru?) asa de bine dezvoltat..ce mi se pare amuzant cand scriu..se poate sa fie jalnic cand il citesc a2-a oara.

Dar hai sa o luam ca un UP! pentru topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaaaaaaaaa sariti cu furci si topoare sa omoram "moroiu'/strigoiu"(cum drq se zice la tara)...nu lasati ma sa distruga "ninjalau" japonez(saracutu zx6r cred ca a vazut de cand e la asta numai lapte de vaca sau zeama de varza in loc de ulei si un sac de cartofi pe post de prelata)..frate..stim ca esti kamikaze..dar te rugam..cumpara-ti un first bike,macar sa fim si noi fericiti cand vei muri.

 

LE:acum mi-a picat fisa..poate e imprumutat(sa speram doar pentru poza).Dar daca nu e asa..ce e mai sus din punctul meu de vedere ramane valabil.

Editat de iFeel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...