Sari la conținut

Suzuki gsxr 750


Postări Recomandate

Mecanicul ala de a zis ca e atata treaba la un schimb ulei si lichide / filtre + schimb gume, lant si pinioane,etc....poa' sa se lase de meserie, sau sa faca tractoare.

Totusi, daca ai dat 50mil pe ea, merge bine, si nu ai nevoie de ulei pana la adanci batraneti, tot e un castig, daca faci un calcul chiar se renteaza...

O poza- doua cu gsx-ul se poate pune? Eventual cand e in wheelie, sau burnout?

 

Ce tare ...

Face cineva un Pinned la topicul asta "de vanzare" ?

 

Totusi , vrem sa iti multumim anticipat pentru absenta dintre noi ...

Editat de cry_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 283
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

e mai special el, asa... pun pariu ca sta la tara, are 2 clase mai mult ca trenul si e cel mai "jme" din sat. si tarancile cu pamant intre degete si branzica sa uda toate cand il vad cum face enduro pe ulita... a, si prietenii lui au scutere cel mai probabil si vor sa-i faca un fel de statuie ca el e cel mai motociclist din gaoaza aia uitata de lume unde stau ei...

 

 

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1802_324361247686444_336818809_n.jpg

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Eu zic ca arunci banii pe fereastra cu schimbul bujiilor,placutelor de frana,kitul de lant si al uleiului.Daca mobra merge dai blana cu incredere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1802_324361247686444_336818809_n.jpg

 

Reising, frate ...

Ce casca, ce manusi, ce asfalt ,...privirea in lungul apexului, genunchiu' lipit de rezervor...Dot la gume si faptul ca merge fara ulei e chestie hibrida, care e foarte rar si de apreciat , in epoca asta ECO.

 

Totusi, admit partea preventiva, caci vad 2 deshte pe levierul de frana.

Editat de cry_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate ca toate, dar de ce o vinzi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot ne certam pe aci ca orbi ca navem ce face , zicetimi si mie de unde fac rost de un ram-air dreapta pentru tipu asta de motocicleta ca a mea numai are ,

 

Daca tot ne certam pe aci ca orbi ca navem ce face , zicetimi si mie de unde fac rost de un ram-air dreapta pentru tipu asta de motocicleta ca a mea numai are ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc sa zici mersi ca tio dau de gata tu nu vreai , apropo azi ii scosei tot uleiu din ea si o turai 2 minute in blana , cartea spune ca rezista 3 min la turatie maxima fara ulei in ea , nu pati nimic , deci SUZUKI = marca tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mociclisti puli (cu doi de i) atunci o cumparasem , si ce fara casca nu se merge (aici trebuie un semn de punctuatie, altul decat virgula), cautatima (cratima) in tg jiu , craiova , sau severin sa va vad si eu (rossi de romania) care va laudati pe aci.

 

Va spun si numaru (numarul) la motocicleta in caz (ca) ne intalnim pe undeva GJ 94 GSX , sa mai vorbim si atunci de motociclete.

 

Nu mi-o lua in nume de rau, dar macar romana sa mai inveti si tu daca tot te aciuashi pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot ne certam pe aci ca orbi (cu doi de i) ca navem (cratima, sau spatiu intre cuvinte) ce face , zicetimi si mie de unde fac rost de un ram-air dreapta pentru tipu (tipul) asta de motocicleta ca a mea numai (spatiu intre nu si mai) are ,

 

Daca tot ne certam pe aci ca orbi ca navem ce face , zicetimi si mie de unde fac rost de un ram-air dreapta pentru tipu asta de motocicleta ca a mea numai are ,

 

Greselile nu sunt multe, dar frecvente ... Invata sa folosesti doi de i si cratima ... si esti deja peste zece clase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc sa zici mersi ca tio dau de gata tu nu vreai , apropo azi ii scosei tot uleiu din ea si o turai 2 minute in blana , cartea spune ca rezista 3 min la turatie maxima fara ulei in ea , nu pati nimic , deci SUZUKI = marca tare

Oferta mea e inca valabila, poti sa pastrezi toba akrapovic sa urli cu prietenii in ea, in bucuresti se merge fara toba, ar trebui sa incerci si tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oferta mea e inca valabila, poti sa pastrezi toba akrapovic sa urli cu prietenii in ea, in bucuresti se merge fara toba, ar trebui sa incerci si tu.

:crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mociclisti puli atunci o cumparasem , si ce fara casca nu se merge , cautatima in tg jiu , craiova , sau severin sa va vad si eu (rossi de romania) care va laudati pe aci .

 

Va spun si numaru la motocicleta in caz ne intalnim pe undeva GJ 94 GSX , sa mai vorbim si atunci de motociclete .

 

cu mizeriile alea de cauciucuri numai reising nu te dai tu. dar ma rog, cand treci pe langa scutere e normal sa te simti campion mondial... si chiorul e rege in tara orbilor, sa stii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...