Sari la conținut

Suzuki gsxr 750


Postări Recomandate

Soc!!! Primele poze cu Valentino Kosty din timpul antrenamentelor de pe circuitul de viteza din Bulbuceni!

 

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/s720x720/246514_324362487686320_1867269666_n.jpg

 

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/s720x720/181052_324363234352912_681368036_n.jpg

Editat de vladf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 283
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ba fratioare

 

In loc sa zici mersi ca tio dau de gata tu nu vreai , apropo azi ii scosei tot uleiu din ea si o turai 2 minute in blana , cartea spune ca rezista 3 min la turatie maxima fara ulei in ea , nu pati nimic , deci SUZUKI = marca tare

Eu unul cred ca esti varza rau de tot!

Fa cumva si scapa de motocicleta.Pacat de ea pe ce maini a ajuns!!!

Iti dau un sfat.Pentru tine cel mai indicat este un ATELAJ CU TRACTIUNE BALEGOASA,ACCELERATIE PRIN BICI,SI FRANA LA CAPASTRU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

ce gume, ce casca! sunt uimit! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Oferta mea e inca valabila, poti sa pastrezi toba akrapovic sa urli cu prietenii in ea, in bucuresti se merge fara toba, ar trebui sa incerci si tu.

Da dar la banii aia nu iti da si sistemul Haudio ...e mescherie maxima sa te dai cu vitezana si sa iti cante guta de dusmani...deaia nu poarta casca,sa ii vada mai bine pe invidiosi cum se perpelesc de ciuda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce gume, ce casca! sunt uimit! :D

 

enduro frate :eek: , motor cin'jde milioane, casca cin'jde lei ca pamantul nu e ca asfaltul , echipament traditional specific zonei , tenisi club-reising = 280km/h in curbe pe pamant :10: foarte tare frate.

 

 

On Topic : baga untdelemn de la bunica , iesi mai ieftin

Editat de joao
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cartea spune ca rezista 3 min la turatie maxima fara ulei in ea , nu pati nimic , deci SUZUKI = marca tare

 

noroc pe tine ca ai carte care spune, ca daca trebuia s-o citesti tu, te pomenesti ca o turai cel putin 3 minute si luai o honda in primire apoi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

actibildu ala cu flacari ( flacarica ) cati CP iti mai da ? cine mai e ca tine ( mandrule) prin ghenele alea pacolo. Pacat rau ca a ajuns mobra la un retardat mintal de taran ca acest individ ! Si inca cati mai sunt ca el . . . cunosc foarte multii isi iau motoare scumpe si stau la barfa langa ele fac 1 km prin oras cu ele si dupaia fac pe expertii si comenteaza de x si y.



Oricum faza cu ( a turato mult ca i placea si scotea flacari . . . e bestiala ) dar e si in acelasi timp jalnica. Trist rau !



A si inca ceva . . . vezi ca intreaba tarancile de prin Brasov de la mine de tine , vor sa te cunoasca sa le arati atelajul ! Baga-i undelemn de la Bunica si hai paici sa faci Senzatii !!!

Editat de Gostrider R6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mociclisti puli atunci o cumparasem , si ce fara casca nu se merge , cautatima in tg jiu , craiova , sau severin sa va vad si eu (rossi de romania) care va laudati pe aci .

 

Va spun si numaru la motocicleta in caz ne intalnim pe undeva GJ 94 GSX , sa mai vorbim si atunci de motociclete .

Prietene , un control de specialitate , ti-ai facut ? Asta in cazul in care te afli printre noi . Cine crezi ca-si va irosi timpul sa stea cu tine de vorba ? Serios ? Ai fi capabil sa intelegi limba romana , altfel decat o scrii ? Incep sa cred ca nici macar nu ti-ai parasit vreodata satul de bastina , ulitele fiind destul de dificile ptr talentul tau . Dar , poate ca acolo la tine fetitele ie inebunite dupa raicerul comunal ! Si acum chiar imi este ciuda ca mi-am pierdut timpul sa-ti scriu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greu, dar foarte greu m-am abtinut sa nu rad ca nebunul in birou azi citind discutiile astea iar pozele fac toti banii, paranormal :))

Daca nu e gluma, sarind peste toate detaliile tehnice incredibile enumerate pana acum, rog autorul sa nu mai imprumute motocicleta

minorilor, nu de alta dar o sa ii aibe pe constiinta, asta daca are una, si in plus este si caz penal incredintarea motocicletei unei

persoane fara permis...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ULTIMA STRIGARE !!!! UN R6 LA SCHIMB BUTOIASE RIZOMA !!!! DAU BINE LA GAGICI !!! TOBA M4 GP ASTA SUNA SI MAI SI O SA FACA BUDINCA TARANCUTELE PE LA TINE IN LOC DE BRANZICA ! BONUS O PERECHE DE SOSETE CU POZITII ! Astept raspunsul tau (GOST RIDER) post-77147-0-83058800-1375218868_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...