Sari la conținut

RO-BG-GR-I-CH-D-A-H-RO=6480KM


Postări Recomandate

Nu inteleg o chestie...preturile de la benzinarie sunt din Italia???

Probabil pretul este din zona libera Livigno.

Referitor la poze, frumoase, insa poate macar o ordine cronologica, daca nu s-a putut macar o pozitionare in spatiu.

Eu am recunoscut cam toate locurile, dar cei care n-au fost cred ca ar trebui sa primeasca niste minime explicatii, altfel nu vad rostul topicului. N-are nimeni pretentia la romanul autobiografic pe care l-am facut eu cu RGA, dar macar 2 vorbe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Splendid!!Ce traseu ai facut mai exact?

acesta este traseul in mare facut de google : http://goo.gl/maps/88XeX

in italia si elvetia am mers numai pe drumuri secundare....te saturi de viraje :)

 

Nu inteleg o chestie...preturile de la benzinarie sunt din Italia???

da, in euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum te-ai descurcat doar cu un topcase???

pentru ~5500 km asta a fost bagajul nostru si a cuprins tot ce trebuie ca sa fie bine (haine de schimb, cosmetice..)...mai putin o pereche de sandalute pentru pasagera

avand puncte de oprire la 700-1000km faceam "service" la haine si totul era curat

 

Probabil pretul este din zona libera Livigno.

Referitor la poze, frumoase, insa poate macar o ordine cronologica, daca nu s-a putut macar o pozitionare in spatiu.

Eu am recunoscut cam toate locurile, dar cei care n-au fost cred ca ar trebui sa primeasca niste minime explicatii, altfel nu vad rostul topicului. N-are nimeni pretentia la romanul autobiografic pe care l-am facut eu cu RGA, dar macar 2 vorbe acolo.

ma bucur ca mai circula lumea pe motor

intradevar o poza si o descriere nu strica...insa nu sunt un bun orator

referitor la ordinea pozelor sunt de pe mai multe carduri si nu am avut timp sa le ordonez

rostul topicului este: Imagini din calatoriile pe 2 roti

 

Unde e turnul ala "din Pisa"? Ca nu e chiar din Pisa.....

e chiar originalul :P...sau cine stie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru ceea ce-ai facut , trebuie sa ai vointa nu gluma , mai pune poze ne mai delectam si noi privirea .

Referitor la foto cu pretul benzinei de 4-5 ani nu am mai vazut in it preturi di astea ...acum este undeva la 1,75 benzina .... unde ai fotografiat-o ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...