Sari la conținut

vrea cineva un pasager ?


suraj-suraj
 Share

Postări Recomandate

Salutare ,daca vrea cineva sa aibe un copilot ( iau parte la cheltuieli :-D ) sa imi zica, Simt nevoia de moto :(((((. Sunt din bucuresti P-ta victoriei.

lipseste "Fe"-ul de la Gender...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca simti nevoia de moto presupun ca te referi la condus...nu a sta pasager! Mie nu prea imi place desi am stat mult timp pasager sa invat si sa studiz miscarile altora...dar la 1.88 si 95 kg in cazul meu nu e prea placut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha ! poate se ofera o fata ,lasati baiatu` :P

 

atunci vreau sa stiu ca scena e de vazut...

 

Daca simti nevoia de moto presupun ca te referi la condus...nu a sta pasager! Mie nu prea imi place desi am stat mult timp pasager sa invat si sa studiz miscarile altora...dar la 1.88 si 95 kg in cazul meu nu e prea placut...

 

nu si daca e gay...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce m-ati facut sa rad =)))))) , nu sunt gay ,sunt homo :-D ,am zis macar pasager ,ca pilot mai greu ... nu prea da nimeni "nevasta" altuia.

 

da si niste dmensiuni sa stim ce licitam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,daca vrea cineva sa aibe un copilot ( iau parte la cheltuieli :-D ) sa imi zica, Simt nevoia de moto :(((((. Sunt din bucuresti P-ta victoriei.

 

Sa te ia pasager si sa te plimbe unde? In Bucuresti? Daca este asa, si zici ca stai la p-ta victoriei, coboara in parcare seara dupa ora 20:00. Gasesti acolo cativa motociclisti in fiecare seara. Eventual te dai si pe o roata pe aviatorilor.

Acum lasand gluma deoparte, cum naiba veniti cu ideile astea nu-mi pot imagina...Se mai trezise un tip ca vrea sa faca revolutie intr-o dimineata pe la 3....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te ia pasager si sa te plimbe unde? In Bucuresti? Daca este asa, si zici ca stai la p-ta victoriei, coboara in parcare seara dupa ora 20:00. Gasesti acolo cativa motociclisti in fiecare seara. Eventual te dai si pe o roata pe aviatorilor.

Acum lasand gluma deoparte, cum naiba veniti cu ideile astea nu-mi pot imagina...Se mai trezise un tip ca vrea sa faca revolutie intr-o dimineata pe la 3....

:lol:

 

ideea initiatorului nu e asa "aiurea", doar ca si mie-mi pare o manevra riscanta. :D

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te ia pasager si sa te plimbe unde? In Bucuresti? Daca este asa, si zici ca stai la p-ta victoriei, coboara in parcare seara dupa ora 20:00. Gasesti acolo cativa motociclisti in fiecare seara.....

 

o pun si ei d-o posta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce cheltuieli? Imi trebuie un kit de lant nou..

 

Poate da geaca la schimb pentru plimbare /index.php?/topic/702493-geaca-de-dama-noua-marimea-m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da initiatorul topicului e baiat sau fata(dupa geaca ....).Daca e o gacica buna undercover?Nu v-ati gandit.Sa vezi oferte atunci..



Daca e fata vin io de la braila.Daca e baiat....vin si de la Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am stat si eu pasager pe sportiva, te kci pe tine de frica la orice manevra in afara de mers constant, e senzatie. Merita incercat macar o data in viata!

 

Dar pilotul ar trebui sa aiba macar cateva zeci de mii de km experienta cu genunchiu' pe curbe, parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...