Sari la conținut

FZ1 Fazer / FZS 1000 Fazer


markyinxs
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

954 rosu scotea 11,3 ,dar mai era alt 954 albastru care scotea 10,8,r6 galben si gri scoteau si ele 11sec iar cel negru 10,6 care a facut o figura frumoasa(No1) anu asta la Dunlop Romania Rookie 600 etapa din Grecia ,urmeaza etapa Adancata 24-25 luna asta.

PS Cu protectiile pe radiator se simte o diminuare a curentului ,carene care sa imi placa inca nu am gasit ,cand o sa gasesc ceva sa imi placa ,probabil va avea carene.

post-4659-0-84099700-1429560202_thumb.png

post-4659-0-89512500-1429560217_thumb.png

post-4659-0-93869400-1429560244_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti ceva istoric despre el?

vezi colegule sa nu fie acela de vanzare din gorj, sau valcea de anul trecut sau de doi ani....

ala era accidentata rau si carpita....

intreaba cand a intrat in tara, si ce proprietari a avut...

cine e trecut in CI, cine iti da fiscalul....

 

succes!

» Post actualizat in 21 Apr 2015 12:42

si asta a facut un pic de nani pe partea dreapta.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pepsi: ai zis ca dai un semn cind scoti motoreta. poate imi place mie o carenata. cine stie. :hug:

scuze am uitat

 

am deja un client pentru ea, care zilele urmatoare vine sa o ia

dar daca vrei, am putea maine dupamasa sa ne intalnim

 

0744424818 e numarul meu, daca ii inchis scie-mi aici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai era si Seriuos Sam .

 

sa fi vazut si command@conquer pe 4 dischete (erau dezlegate vreo 8 misiuni)

» Post actualizat in 01 May 2015 16:21

.

 

 

 

 

 

trecut oficial la categoria BALENA!!! Valizele laterale iti dau un sentiment tare ciudat, cand te lasi pe curba (atingi oare asfaltu? :P). S-a dus pe p__a lane splitting-ul meu si tot ce tine de strecurat...

 

Yina mea a mancat ca o vaca imputita si am gasit-o in garaj cu ditamai poponeata.

 

» Post actualizat in 01 May 2015 16:35

.

 

 

 

si filmarea mai lunga

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

nu-i bai colegu, asa poti sa mergi in expeditie pana la capatul lumii .... si inapoi:)

in oras oricum nu ai nevoie de ele!

cool!

trecut oficial la categoria BALENA!!! Valizele laterale iti dau un sentiment tare ciudat, cand te lasi pe curba (atingi oare asfaltu? :P). S-a dus pe p__a lane splitting-ul meu si tot ce tine de strecurat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trecut oficial la categoria BALENA!!! Valizele laterale iti dau un sentiment tare ciudat, cand te lasi pe curba (atingi oare asfaltu? :P). S-a dus pe p__a lane splitting-ul meu si tot ce tine de strecurat...

 

Yina mea a mancat ca o vaca imputita si am gasit-o in garaj cu ditamai poponeata.

 

» Post actualizat in 01 May 2015 16:35

.

 

 

Daca pe a ta o numesti balena ce sa zic de a mea, ca imi trebuie girofar de gabarit depasit :crack:

post-71155-0-40946500-1431112431_thumb.jpg

post-71155-0-48114600-1431112453_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Mi se pare deja ca sunt cu masina, cu atata poponeata. Nu mai e deloc fun motociclismul. Noroc ca-s detasabile, si mai pot evada si fara ele :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte bune vara cand e foarte cald si vrei sa vizitezi ceva,incape un adidas, un sort si lasi echipamentul in ele, e alta viata :)

Normal ca nu o sa umbli prin oras cu ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte bune vara cand e foarte cald si vrei sa vizitezi ceva,incape un adidas, un sort si lasi echipamentul in ele, e alta viata :)

Normal ca nu o sa umbli prin oras cu ele

 

La mine echipamentul nu ar incapea in ele. E costum din 2 piese din piele (geaca cu protectie spate iar pantalonii cu slidere, care, spre rusinea mea, sunt nefolosite :P), cizmele-s clapari, manusi full si apoi casca. Mi-ar trebui vreo 60-80 litri dintr-una, sa intre. Nici macar o cizma nu intra intr-o valiza de-aia. Valizele sunt mai mult pt daca am cazare undeva si ma schimb acolo intr-un tricou si niste blugi, sau spre fericirea iubitei ca are ce umple... Da altfel... echipamentul stays always on, si e durere sa urci treptele Sighisoarei in el :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asta inseamna sa fi motociclist adevarat pana la urma :D ,te simti cel mai bine cu echipamentul cu el pe motocicleta

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...