Sari la conținut

O VARIANTA PT SANBATA / DUMINICA [ 12 / 10 ] ?


vik55
 Share

Postări Recomandate

Inca o data va rog stergeti-ma de pe acest forum .

 

Injura-l ca la usa cortului pe admin, da-ti singur "report" si te sterge, nu-i problema. Eventual poti sa-l injuri direct prin PM.

Succesuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Injura-l ca la usa cortului pe admin, da-ti singur "report" si te sterge, nu-i problema. Eventual poti sa-l injuri direct prin PM.

Succesuri!

Asa isi incheie orice roman activitatea. Cand schimbi locu de munca e musai sa pui ccat in cuptoru cu microunde din sala de mese si ii dau drumu.

Cred c-o sa iau si eu o pauza ca forumul imi provoaca stari de voma.

Banati-ma si pe mine! 2 la pachet.

Multumesc!

Editat de knox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......................................

.......................................

 

Adica cum

 

Iubirea mea, cu ochii ca cacaua,

Cu buze dulci ca carameaua,

Ca cand te vad m-apuca dorul,

Sunt ca Calin nemuritorul.

.......................................

.......................................

 

...Ion Luca Caragiale

 

... gramatical vorbind...

Editat de balazsfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:10:

 

 

pentru a merge in excursii trebuie ca partenerii de calatorie sa fie licentiati, sa aiba o copie a diplomei LEGALIZATA sa poata demonstra capacitatea intelectuala de a sustine o discutie elevate despre cutremurele din Vrancea si starea vremii.

 

celalalte calitati cum ar fi experienta pe 2 roti, stilul de mers, ajutorul partenerilor in caz de nevoie, puctualitatea, respectful celorlalti, sunt neimportante.

...si nu in ultimul rand, nu uitati de diacritice. Neaparat trebuie scris cu diacritice ca "unii nu intelege domne..."

propun schimbarea numelui forumului in diacriticism.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa isi incheie orice roman activitatea. Cand schimbi locu de munca e musai sa pui ccat in cuptoru cu microunde din sala de mese si ii dau drumu.

 

Eu am inteles cu totul altceva din postul ala... in nici un caz ca asa ar trebui procedat. Ci ca, probabil in gluma, asta ar fi o solutie sigura sa ti se stearga contul.

 

Fratilor, va ambalati prea tare unii si nu merita. Glume, intepauri, atacuri etc vor exista probabil mai mereu. Poate ca nu este neaparat bine, poate ca unii sunt mai sensibili, poate altii tin mai putin la glume. Important este, dupa parerea mea, sa stii sa ignori ce nu-ti convine si sa iei doar partile bune sau alea care iti aduc un plus din acest forum. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:10:

 

 

...si nu in ultimul rand, nu uitati de diacritice. Neaparat trebuie scris cu diacritice ca "unii nu intelege domne..."

propun schimbarea numelui forumului in diacriticism.ro

Ştiu că la mine faci referire. Scriu şi eu cum pot mai bine. Dacă şi a scrie cu diacritice a devenit ceva...incomod, nu ştiu ce să mai cred despre identitatea noastră naţională :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, va ambalati prea tare unii si nu merita. Glume, intepauri, atacuri etc vor exista probabil mai mereu. Poate ca nu este neaparat bine, poate ca unii sunt mai sensibili, poate altii tin mai putin la glume. Important este, dupa parerea mea, sa stii sa ignori ce nu-ti convine si sa iei doar partile bune sau alea care iti aduc un plus din acest forum. ;)

 

Aia ziceam si eu ca nu merita sa mai imi pierd vremea.

Pe orice thread intrii ai sa observi ca e manjit cu rahat in mare parte de postaci de serviciu care stau 24/7 online, reply la milisecunda pt insulta dar al dracu daca ar raspunde vreunu daca pui o intrebare pe thread dedicat.

Nu mai zic ca a aparut gsa 2013 noroc ca mi-a zis un amic care n-are moto ca pe forum sufleu... probabil eu sunt primu care a aflat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... dar al dracu daca ar raspunde vreunu daca pui o intrebare pe thread dedicat.

 

Aici te cam inseli... eu am vazut pe multe topicuri ca se raspunde frumos si la obiect, de la oameni care se pricep sau care se documenteaza.

 

Nu mai zic ca a aparut gsa 2013 noroc ca mi-a zis un amic care n-are moto ca pe forum sufleu... probabil eu sunt primu care a aflat.

 

Iar aici te inseli foaaarte tare! Cred ca te referi la GSA 2014 ;)

Imediat ce a fost publicat oficial de catre BMW, am povestit si eu pe topicul dedicat... sau, tu unde ai cautat? Ca pana si pe topicul BMW de strada s-a pomenit despre asta.

Editat de KHK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ştiu că la mine faci referire. Scriu şi eu cum pot mai bine. Dacă şi a scrie cu diacritice a devenit ceva...incomod, nu ştiu ce să mai cred despre identitatea noastră naţională :(

Chiar nu am facut referire la tine, dar nu trebuie sa ma crezi pe cuvant.

Daca iti place si ai rabdare sa folosesti sh si tz, iti respect efortul atat timp cat

nu trebuie sa adoptam si noi, cei fara tastatura romaneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inteles cu totul altceva din postul ala... in nici un caz ca asa ar trebui procedat. Ci ca, probabil in gluma, asta ar fi o solutie sigura sa ti se stearga contul.

 

Fratilor, va ambalati prea tare unii si nu merita. Glume, intepauri, atacuri etc vor exista probabil mai mereu. Poate ca nu este neaparat bine, poate ca unii sunt mai sensibili, poate altii tin mai putin la glume. Important este, dupa parerea mea, sa stii sa ignori ce nu-ti convine si sa iei doar partile bune sau alea care iti aduc un plus din acest forum. ;)

 

 

 

Uite cum vad eu omule [ din partea civilizata a Europei ] treaba asta : pt mine este acum ceva personal asa ca pt unul cu 4 clase ,daca vreo data o vrea bunul Dumnezeu sa ne intalnim sau sa fac eu de asa natura sa ne intalnim ori eu care sunt mult mai in varsta decat tine bat asa cam pe la 50 este adevarat nu cantaresc o tona si tu pe la 30 si cati oi mai avea din acel moment iti garantez sigur unul din noi doi nu se va mai sui pe motor ramane de vazut care ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

 

 

Si cu asta eu am incheiat definitv pe acest topic si nu mai raspund la nimeni si la nimic , mai astept o zi sau doua sa vad ce face acest ADMINISTRATOR AL FORUMULUI .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu m-as baga, tu daca "bati" pe la 50 esti deja obosit sa mai bati unu, :)

d-asta nu poti tu sa dormi?



Ştiu că la mine faci referire. Scriu şi eu cum pot mai bine. Dacă şi a scrie cu diacritice a devenit ceva...incomod, nu ştiu ce să mai cred despre identitatea noastră naţională :(

 

:lol:

care e identitatea nationala? faptul ca te dai cu o japoneza?

faptul ca ai semnatura in engleza si aia incorecta?

 

ca scrii correct grammatical romaneste, cinste tie, asta nu va da dreptul sa jigniti.

nu te obliga nimeni sa te saruti cu cine nu-ti place, dar e un sport al identitatii nationale sa dam cu pietre dupa caini, ala nu se pierde, indifferent ca aflam ca a pus motorul jos, ca nu stie la care conjugare se pun 2 de "I" sau ca nu-I place shaorma.

ce bine-ar fi ca identitatea nationala sa invete de la alte identitati nationale sa isi ridice gardul mai sus sa nu mai vada fundul caprei vecinului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vik,nu te agita,nimeni nu e perfect!

Asta nu-i motiv de suparare,sunt fel de fel de oameni,mai buni,mai rai,cu oo,fara oo ori doar cu unu'.

Baga plimbarea maine,va fi o zi asa de frumoasa de toamna,ca chiar nu conteaza ca-i cu "n" ori cu "m"...Fandoseli de 2 bani.

Have a nice trip! :spsmile:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...]

Bine, recunosc, am bagat-o din top pe-aia cu identitatea nationala. Cum ar fi...n-am gasit alta rima :haha:

N-am chef sa ma contrazic cu tine dar sa stii ca ai facut O GRAMADA de supozitii si afrimatii incorecte. Si asta intr-un singur post :what:

Chiar nu am facut referire la tine, dar nu trebuie sa ma crezi pe cuvant.

Daca iti place si ai rabdare sa folosesti sh si tz, iti respect efortul atat timp cat

nu trebuie sa adoptam si noi, cei fara tastatura romaneasca.

Am cerut eu sa scrii tu, sau oricine altcineva cu diacritice? Te rog sa-mi arati unde am spus ca trebuie sa adopti asta.

Editat de zĂŽmbesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, recunosc, am bagat-o din top pe-aia cu identitatea nationala. Cum ar fi...n-am gasit alta rima :haha:

N-am chef sa ma contrazic cu tine dar sa stii ca ai facut O GRAMADA de supozitii si afrimatii incorecte. Si asta intr-un singur post :what:.

pai vezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici te cam inseli... eu am vazut pe multe topicuri ca se raspunde frumos si la obiect, de la oameni care se pricep sau care se documenteaza.

Iar aici te inseli foaaarte tare! Cred ca te referi la GSA 2014 ;)

Imediat ce a fost publicat oficial de catre BMW, am povestit si eu pe topicul dedicat... sau, tu unde ai cautat? Ca pana si pe topicul BMW de strada s-a pomenit despre asta.

Mea culpa cu GSA, tre sa recunosc ca de ceva vreme de la greata de care vorbeam n-am mai urmarit decat pe vreo 3 topicuri printre care imagini din calatorii, grupul bmwisti si asta de intalniri si nu cred c-a mai ramas vreunu nespoit cu laturi asa ca de ciuda am dat si eu cu rahat in primu care avea buna dispozitie la insulte. Aparent sunt eu mai sensibil si am o problema cu insultele asa ca pentru sanatatea comunitatii imi inchei pledoaria cu o pauza mai lunga c-am inceput deja sa debitez prostii.

Editat de knox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce mai pui si tu paie pe foc? Daca ai citit ce s-a scris sigur ai inteles cine a facut amenintarile si catre cine. Hai mai l.u.v, ce naiba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...