Sari la conținut

Mai am 12 Leva...e pacat sa raman cu ei pana la anul!


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Man,

 

desi am fost o gramda, s-a mers bine. s-au facut bisericute si aia a fost. Fiecare-n ritmul lui, cu locuri unde ne regrupam.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am fost cu treaba in Sibiu, rezolvata scurt..., valea oltului.. super, asa de p-lina de color ca mi-era teama sa nu ma stropeasca..

iar brasov-buzau... mi-a ramas in minte

 

daca aveam si vizorul incolor ar fi fost super...

 

un inconvenient al grupurilor (doar unul dintre ele, sa nu-mi aud vorbe) .. se pierde prea mult timp.., hai sa stam, hai sa facem poze, hai sa facem pipi ca asa ne intreaba sensei ianachim.. neaah.. bbaaaahhh, trece vremea frumoasa, lasati pizza pentru la iarna, acum invartiti rotile, n-o mai aburiti...

suntem prea batrani....

 

la astia tineri ..... le place in grup...

 

si CHEIA azi a fost o explozie de culori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze si de la mine: http://fastupload.ro/4ffcba84c9fd3ccd474d755bd9c2cf9c.html

 

 

 

Al meu e rosu :)

Nici mie nu mi-a venit sa cred ce vreme misto era-n Veliko. Lumea la tricouri, fetele cu decolteurile pe afara...

 

Hmmm... Si al meu tot rosu e... Nu stiu cum nu le-am incurcat... A, ba da! Al meu era mai frumos! :D

 

Da... se pare ca numai in Veliko a fost frumos, in rest... vreme dusmanoasa.

 

Multumim pentru poze! :thanks:

Editat de PetiteLutin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suntem prea batrani....

 

la astia tineri ..... le place in grup...

 

si CHEIA azi a fost o explozie de culori

 

you got that straight!

 

Poze si de la mine: http://fastupload.ro/4ffcba84c9fd3ccd474d755bd9c2cf9c.html

 

 

 

 

Hmmm... Si al meu tot rosu e... Nu stiu cum nu le-am incurcat... A, ba da! Al meu era mai frumos! :D

 

Da... se pare ca numai in Veliko a fost frumos, in rest... vreme dusmanoasa.

 

Multumim pentru poze! :thanks:

la nord de Pitesti si la sud de giurgiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suntem prea batrani....

 

la astia tineri ..... le place in grup...

Bai, sa stii ca nu prea au fost tinerei in grup :) Dar nah, am fost din astia de mai mergem si cu 200+

 

Sar'mana

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man,

 

desi am fost o gramda, s-a mers bine. s-au facut bisericute si aia a fost. Fiecare-n ritmul lui, cu locuri unde ne regrupam.

 

ce smecher, zice dpar de "loc de regrupare", de "timp de regrupare nici nu bate nici un apropou

timpul, timul ala cine mi-l da?

 

daca ma gandesc, puteam merge la Sibiu si sa ma intorc sa fac un veliko, la cat ati plecat?

eu am taiat-o mahnit ca m-am trezit tarziu. la 7, si am vazut burnita.. mi-a fost frica de plaoie. nu de apa mi-e frica ci de limita pe autostrada la 80..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma gandesc, puteam merge la Sibiu si sa ma intorc sa fac un veliko, la cat ati plecat?

eu am taiat-o mahnit ca m-am trezit tarziu. la 7, si am vazut burnita.. mi-a fost frica de plaoie. nu de apa mi-e frica ci de limita pe autostrada la 80..

Next time :)

Ne-am urnit cam pe la 11 din Bucale...

 

Sa stii ca am fost destul de compactati, de la primul pana la ultimul nu cred ca sa statea mai mult de 5 min...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce smecher, zice dpar de "loc de regrupare", de "timp de regrupare nici nu bate nici un apropou

timpul, timul ala cine mi-l da?

 

daca ma gandesc, puteam merge la Sibiu si sa ma intorc sa fac un veliko, la cat ati plecat?

eu am taiat-o mahnit ca m-am trezit tarziu. la 7, si am vazut burnita.. mi-a fost frica de plaoie. nu de apa mi-e frica ci de limita pe autostrada la 80..

 

Da' merci, pe beemer cred si eu ca nu ai nevoie de pauze sa-ti dezmortesti oasele. :D

 

Hai mai ca tu faceai Sibiu-Veliko cu ocol pe la Nordkapp da' nu vrei sa recunosti, :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei pe care i-am cunoscut azi,ma bucur ca v-am cunoscut,respectele mele. Cei pe care ii stiam deja,ma bucur ca v-am revazut!

 

Pt mine ca si pt altii asta a fost ultima iesire de genul in acest sezon. Bagam mobra la iernat...o mai trezim prin martie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde a fost grupul mai mare, la veliko sau la marsul black helmets?,

 

Eu am numarat 16 motoare. :D Dimineata, in benzinarie, ne-am strans mult mai multi (erau 3 grupuri)... si fix asta ne-am intrebat si noi. :))

 

 

Mai am 2.5 leva... Cand mai mergem? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptiu, drace!

 

Si mie la benzinarie mi-a dat rest niste marunt din ala d'al lor, dar l-am lasat acolo :)) Tocmai de asta! A scos cineva nasul pe geam sa vada cum e afara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai iesim pe undeva azi, una mai scurta? :)



Mai am 2.5 leva... Cand mai mergem? :bounce:

 

Si eu mai am leva pe... cardul de lei. Transformabili. :crack:

 

Cand... pai... next week, daca e frumos? Cati om mai fi, vad ca mobrele se cam retrag spre garaje...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei pe care i-am cunoscut azi,ma bucur ca v-am cunoscut,respectele mele. Cei pe care ii stiam deja,ma bucur ca v-am revazut!

 

Pt mine ca si pt altii asta a fost ultima iesire de genul in acest sezon. Bagam mobra la iernat...o mai trezim prin martie.

That's the spirit! Ce frumos ar fi daca asta ar fi spiritul aici pe forum, sa ne simtim bine cu o pasiune comuna.

 

 

A fost debandada,usor organizata, eu am incercat totusi sa tin legata toata situatia :) dar era evident ca nu putem face asta.

Rezultatul general a fost placut, o plimbare reusita!

 

Ne vedem la anu'!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei pe care i-am cunoscut azi,ma bucur ca v-am cunoscut,respectele mele. Cei pe care ii stiam deja,ma bucur ca v-am revazut!

 

Pt mine ca si pt altii asta a fost ultima iesire de genul in acest sezon. Bagam mobra la iernat...o mai trezim prin martie.

Si din partea mea la fel. Sa traiesti si tu si restul pe care i-am cunoscut. Pacat ca a fost cam scurta tura, dar placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi acum am ajuns :) (laur raisa cristi)

Ne.am oprit si in Ruse la Happy Bar&Grill. Doamne ce mancare si acolo..

 

fi mai précis in privinta locului, ruse e mare, bar and grill-ul, mic, :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...