Sari la conținut

Vstromania 2014 - Vama Veche


zaharia.tiberiu
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

Deja devenita traditie, intrunirea posesorilor de Vstrom (& friends :) ), se va desfasura si anul acesta in luna Iunie, mai exact in perioada 13.06 - 15.06.2014 in Vama Veche.

 

Dupa lungi dezbateri in echipa organizatorilor, locul ales pentru satisfacerea tuturor nevoilor in materie de calitate, pret, capacitate de cazare si entertainment, este Club D'or din Vama Veche.

 

Programul oficial de desfasurare a intrunirii este urmatorul:

Vineri:

Check in-ul, bere rece, baie in piscina, cina;

Sambata:

Mic dejun, 10:00 - plecarea in traditionala tura de sambata, 13:30 - pranzul intr-un loc superb, 15:30 - plaja si baie in mare pe o plaja pustie, 18:00 - intoarcea in Vama, Bere, Cina si baie in piscina.

Duminica:

Mic dejun, doritorii de scuba diving pot explora zonele stancoase din Vama contra cost (preturi preferentiale pentru grupul Vstromania), plecare spre casa.

 

Din cate am vazut, sunt si persoane care vor sa-si prelungeasca saderea si sa vina de joi. Se poate face fara nicio problema, dar va rog sa anuntati macar cu 2 saptamani inainte.

 

Costurile pentru cazare sunt:

# CAZARE CU DEMIPENSIUNE 3*:
13.06.2014-15.06.2014 = 157 Lei/ zi / camera SGL
= 210 Lei/ zi / camera DBL

# CAZARE CU DEMIPENSIUNE 2*:
13.06.2014-15.06.2014 = 143 Lei/ zi / camera SGL
= 200 Lei/ zi / camera DBL

 

 

Tiberiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

vazusem pe facebook un alt anunt, postat de Cristi din Constanta, aceeasi perioada, dar alta statiune...sa inteleg ca acest anunt e cel "definitiv"?

Primiti sambata la plimbare/masa/baie? Eu voi fi la intrunirea Seawolves, dar sambata as invarti un pic roata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... nu ...dar ...ma gandeam ..ca as putea....

na... daca asta e conditia .....nasol.. ( aveam si concediu in perioada aia ..vin de departe ) ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Deja devenita traditie, intrunirea posesorilor de Vstrom (& friends :) ),

 

Cum se procedeaza cu rezervarea la Club D'or ?

 

Esti posesor de Vstrom?

 

 

:what:

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceasta intilnire este dedicata posesorilor de Vstrom sau fostilor posesori care au ramas prieteni-membrii ai Vstromania. Nu este o intrunire moto oarecare cu participare generala.. Va multumim !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceasta intilnire este dedicata posesorilor de Vstrom sau fostilor posesori care au ramas prieteni-membrii ai Vstromania. Nu este o intrunire moto oarecare cu participare generala.. Va multumim !

deci, daca doresti sa afli informatii privind fiabilitatea, etc chiar din gura proprietarilor despre "exclusivistele" vstroame nu se poate! esti persoana non grata ca nu (ai) calaresti (-it) vstrom. bai, ma lasi cu bazaconii de astea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceasta intilnire este dedicata posesorilor de Vstrom sau fostilor posesori care au ramas prieteni-membrii ai Vstromania. Nu este o intrunire moto oarecare cu participare generala.. Va multumim !

OK, imi pare rau ca am prieteni cu Vstrom, am sa ma straduiesc sa nu se mai intample. Fara suparare, de ce ati facut publica intrunirea pe forum? Doar aveti forumul vostru, unde imi imaginez ca toti posesorii intra. Nu te inteleg, fara suparare.

Noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceasta intilnire este dedicata posesorilor de Vstrom sau fostilor posesori care au ramas prieteni-membrii ai Vstromania. Nu este o intrunire moto oarecare cu participare generala.. Va multumim !

BRAVO

eu sustin ideea omului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, daca doresti sa afli informatii privind fiabilitatea, etc chiar din gura proprietarilor despre "exclusivistele" vstroame nu se poate! esti persoana non grata ca nu (ai) calaresti (-it) vstrom. bai, ma lasi cu bazaconii de astea!!!

OK, imi pare rau ca am prieteni cu Vstrom, am sa ma straduiesc sa nu se mai intample. Fara suparare, de ce ati facut publica intrunirea pe forum? Doar aveti forumul vostru, unde imi imaginez ca toti posesorii intra. Nu te inteleg, fara suparare.

Noroc!

Foarte de acord cu afirmaţiile de mai sus, dar sunt mai direct : de ce dracu mama naibii aţi postat întâlnirea aici dacă nu primiţi oameni care nu au sânge albastru ? Eu am sânge roşu ( Honda ), alţii verde ( Kawa ), alţii auriu ( BMW ); dar niciunul atât de hapsân precum voi. Hai să ne lăudăm cu o întalnire la care nu poate participa lumea.

Vezi vreo întâlnire de Honda enduro-touring ( Africa Twin, Transalp ) postată cu surle şi trâmbiţe pe aici? Le postăm pe froumurile noastre, cine e interesat poate veni indiferent de motocicletă, dar n-o scoatem la drumul mare ca să ne lăudăm cu ea. Şi nu, nu mi-e ciudă că nu pot veni. De litoral nu mi-a fost vreodată dor.

 

Mi se pare .. nesimţire.

 

 

 

BRAVO
eu sustin ideea omului

 

Aştia-s mai exclusivişti şi faţă de BMWişti :)) ( care nu-s exclusivişti totuşi )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Foarte de acord cu afirmaţiile de mai sus, dar sunt mai direct : de ce dracu mama naibii aţi postat întâlnirea aici dacă nu primiţi oameni care nu au sânge albastru ? Eu am sânge roşu ( Honda ), alţii verde ( Kawa ), alţii auriu ( BMW ); dar niciunul atât de hapsân precum voi. Hai să ne lăudăm cu o întalnire la care nu poate participa lumea.

Vezi vreo întâlnire de Honda enduro-touring ( Africa Twin, Transalp ) postată cu surle şi trâmbiţe pe aici? Le postăm pe froumurile noastre, cine e interesat poate veni indiferent de motocicletă, dar n-o scoatem la drumul mare ca să ne lăudăm cu ea. Şi nu, nu mi-e ciudă că nu pot veni. De litoral nu mi-a fost vreodată dor.

 

Mi se pare .. nesimţire.

 

 

 

 

Aştia-s mai exclusivişti şi faţă de BMWişti :)) ( care nu-s exclusivişti totuşi )

 

Salut,

 

Nu vreau sa dau apa la moara si nici sa gasesc motive pentru dicutia de aici, dar motivul principal pentru care am postat pe Motociclism este datorita faptului ca multi posesori de Vstrom folosesc acest forum nestiind de Vstromania.

 

N-avem nimic impotriva sa punem la cale o intrunire inainte sau dupa Vstromania in care sa ne strangem toti din toate colturile tarii sa ne distram si sa legam prietenii.

 

In schimb am o mare rugaminte la tine "domnule draga": pe un topic care nu prea are de ce sa te intereseze nu mai cataloga discutiile sau deciziile noastre ca fiind "nesimtire". Daca intradevar te deranjaza topicul, iti pot arata respect si voi cauta sa-l inchid, dar in acelasi timp caut respect si din partea ta prin a-ti aplica limbajul ofensator si instigator oriunde in alta parte.

 

Pe acest forum sunt destul de nou, dar deja ma ingrozesc cand vad o gramada de persoane care calca in picioare motivul principal al deschiderii unui topic (nu mai vorbesc ca in general acele persoane nu si-au pus la punct abilitatile gramaticale).

 

 

Cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Şi dacă nu scriai, eu tot scriam. Pentru că-i de porc. Pentru ce postezi într-o zonă publică o întâlnire la care participarea este restricţionată într-o asemenea măsură? Doar că să vadă lumea că s-au strâns şi că sunt frumoşi?

 

Prin regulament scrie aşa :

Reguli pentru aceasta sectiune Anuntati aici intalnirile, chefurile, plimbarile pe care le organizati. Tot aici se anunta evenimentele (lansari, deschideri se magazine, etc).
Dupa terminarea evenimentului pozele se pun in sectiunea Excursii pe 2 roti

Intalnirile cu caracter regional se anunta in forumurile dedicate. Daca doriti adaugarea unei noi regiuni va rugam sa ne contactati.

 

Aşadar aşa cum întâlnirile cu caracter regional se anunţă unde trebuie, de ce nu pot fi anunţate întâlnirile monomodel în forumul destinat acestuia, respectiv topicul din Enduro Touring & Adventure ?

Editat de Andry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii parca sunteti BOLOVANI

un pic de tremur al pamantului si la VALEEEEEEEEE

 

IMI PARE NORMAL SA EXISTE INTRUNIRI ........MONOMARCA.....

 

CE O FI ASA De GREU SA INTELEGETI!!!!!!!

 

BAIETII CU STROM" spor la bauta si nu va lasati INTIMIDATI!!!!!!!!!!!'mmmm

 

 

Salut,

 

Nu vreau sa dau apa la moara si nici sa gasesc motive pentru dicutia de aici, dar motivul principal pentru care am postat pe Motociclism este datorita faptului ca multi posesori de Vstrom folosesc acest forum nestiind de Vstromania.

 

N-avem nimic impotriva sa punem la cale o intrunire inainte sau dupa Vstromania in care sa ne strangem toti din toate colturile tarii sa ne distram si sa legam prietenii.

 

In schimb am o mare rugaminte la tine "domnule draga": pe un topic care nu prea are de ce sa te intereseze nu mai cataloga discutiile sau deciziile noastre ca fiind "nesimtire". Daca intradevar te deranjaza topicul, iti pot arata respect si voi cauta sa-l inchid, dar in acelasi timp caut respect si din partea ta prin a-ti aplica limbajul ofensator si instigator oriunde in alta parte.

 

Pe acest forum sunt destul de nou, dar deja ma ingrozesc cand vad o gramada de persoane care calca in picioare motivul principal al deschiderii unui topic (nu mai vorbesc ca in general acele persoane nu si-au pus la punct abilitatile gramaticale).

 

 

Cele bune

e plin forumul de SUPOZITOARE care isi doresc sa fie bagate........in seama

nu sunt in stare sa organizeze o iesire, singuri abia de pleaca si stau ATARNACHE la cate o intrunire

 

ai postat unde trebuie stai linistit

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intradevar te deranjaza topicul, iti pot arata respect si voi cauta sa-l inchid...

 

Orgnaizeaza-ti frate intalnirea linistit si pastreaza topicul aici pt. ca aici ii este locul, la intalniri. Este public, se adreseaza posesorilor de VStrom oricare ar fi ei probabil, deci care-i problema? Este o intalnire, ai postat la intalniri. Nu are caracter regional.

 

Eu nu-i inteleg pe astia care se simt asa ofuscati ca nu sunt prea doriti la intalnirile altei marci. Se subintelege (sau chiar s-a spus deja) ca este intalnirea posesorilor si fostilor posesori care au ramas apropiati cercului de posesori. De ce m-as baga ca musca-n lapte sa ma simt exclus, daca nu ma inscriu in categoriile respective? Ia-ti VStrom si normal ca esti bine-venit, altfel de ce te roade atat sa vii daca tot nu ai VStrom? Titlul spune clar cui se adreseaza intalnirea. Atatea discutii penibile si din nou un topic stricat aiurea de cativa frustrati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...