Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

locatia de intalnire?... chiar la benzinaria Agip care se afla la intersectia colentina cu fundeni... e singura... te asteptam. Iti las pe privat si nr de tel pentru contact

Stai ca acum am vazut ca tu esti din Ploiesti. Pai in cazul asta cu tine ne putem intalni la Petromul ala mare de pe centura si de acolo plecam pe DN1 spre Baicoi.

s a notat, cred ca mai degraba va prind din urma, dar ne auzim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s a notat, cred ca mai degraba va prind din urma, dar ne auzim

eu nu am bluetooth pe casca... asa ca la tel o sa raspund la 9 cand e intalnirea din Buc si pe urma o sa mai verific telul la fiecare oprire... seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor.

 

De doua zile sunt mandrul posesor al unui superb Dragstar Classic. Am venit calare pe el tocmai de la Arad si pot spune ca am ramas placut impresionat :rolleyes:

 

O singura problema am avut, in momentul cand am intrat in aglomeratia din Bucuresti, am observat ca pedala de frana nu mai revine in pozitie normala si trebuie sa bag piciorul sub ea ca la schimbator. Banuiesc faptul ca s-au dus arcurile care facilitau revenirea automata la pozitie normala.

 

In rest, ce sa zic, sunt indragostit :bounce:

 

Revin cu poze ASAP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru achizitie, precis arcurile fac ceva figuri. Poti regla puterea arcului si in spate la tambur la surubul de pe mecanismul de franare, dar poti sa te uiti la toate arcurile si sa le verifici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare confrati dragstaristi ...

 

Prima data ma bucur ca sunt aici. De ceva vreme ma plimb si eu cu noua achizitie ( prima mobra dealtfel ) un D-star de 650 din 99. Am sa postez si o poza in scurt timp.

Rugaminte, daca ma puteti ajuta bineinteles cu persoane de contact sau firme autorizate pentru urmatoarele;

- am incercat sa gasesc in zona Galati, Braila sau in tara pe cineva sa-mi modific tobele sau sa le inlocuiesc pe cele de fabrica pentru un sunet mai .... < clar > :) ... Exclus sa-mi pot achizitiona ceva de pe louis, e-bay .... nu am gasit sh iar noi sar de 300 $, respectiv euro daca sunt in europa. La indicatiile mai vechi ale unor colegi/moderatori pe aceasta sectiune de forum si altele am luat ceva adrese, nr de telefon, (inclusiv modul de modificare a acestora de pe un site american recomandat) ... am trimis ceva e-mailuri si la service-uri autorizate din zona, dar se pare ca nu e nimeni doritor sa incerce modificarea lor. Sau sa vanda ceva sh ...

- as dori deasemenea sa modific saua existenta cu un custom, pentru comoditate la drum lung ( nu de alta dar imi place sa fac km cu mobra ), eventual si pentru pasager ;

 

- sa mai montez crash paduri la ea, un sistem de bagaje pentru sisy-bar (inclusiv achizitie sau confectionat )... aici e usor, cel care poate face modificarea tobelor poate face si asta.

 

Inainte de orice vreau sa va spun ca am 'ros' paginile saracului google cu search pentru acest aspect dar nu am reusit sa ajung la un rezultat final pozitiv ... Multumesc si scuze daca am deranjat.

 

PS: - imi este indiferenta locatia unde pot face aceste lucrari si indiferent de rezultatul acestei rugaminti sper sa fiu alaturi de voi la urmatoarea choppereala ... Bafta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor.

 

De doua zile sunt mandrul posesor al unui superb Dragstar Classic. Am venit calare pe el tocmai de la Arad si pot spune ca am ramas placut impresionat :rolleyes:

 

O singura problema am avut, in momentul cand am intrat in aglomeratia din Bucuresti, am observat ca pedala de frana nu mai revine in pozitie normala si trebuie sa bag piciorul sub ea ca la schimbator. Banuiesc faptul ca s-au dus arcurile care facilitau revenirea automata la pozitie normala.

 

In rest, ce sa zic, sunt indragostit :bounce:

 

Revin cu poze ASAP!

 

ai facut cea mai buna alegere. Eu tocmai m-am intors dintr-o mini excursie de Dragstare... si de fiecare data ma indragostesc si mai tare de motocicleta asta. A fost si o honda cu noi dar nu se compara cu dragstarul :-)). Una peste alta si eu am avut exact aceeasi problema pe care a rezolvat-o insa mecanicul odata ce a desfacut motorul bucata cu bucata. Nu pentru frana ci pentru probleme ceva mai grave. Acum e ok. Te asteptam sa ne intalnim prin Bucuresti si evident s aiesim la plimbarici. Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente

 

ps - stiu ca nu ti-am dat niciun sfat util legat d eproblema ta dar asta a fost moodul meu de a te saluta :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) ... Exclus sa-mi pot achizitiona ceva de pe louis, e-bay .... nu am gasit sh iar noi sar de 300 $, respectiv euro daca sunt in europa. ca

- as dori deasemenea sa modific saua existenta cu un custom, pentru comoditate la drum lung ( nu de alta dar imi place sa fac km cu mobra ), eventual si pentru pasager ;

 

 

Inainte de orice vreau sa va spun ca am 'ros' paginile saracului google cu search pentru acest aspect dar nu am reusit sa ajung la un rezultat final pozitiv ... Multumesc si scuze daca am deranjat.

 

 

wave.gif hai sã-ncerc sã te-ajut eu,cu niste lãmuriri...

1. De pe ebay,am adus cel putzin 4 seturi de tobe (cel putzin 3 seturi sunt after-market,s/h,la pretz foarte bun,inclusiv cu transp. cu tot).Pot sã-ti confirme @morpheus si @foxdesert.Am adus inclusiv un set de tobe stock,pt. Dragstar de 650,pt. o prietenã. Asa cã nu-nteleg de ce zici "exclus"...Ti-i se pare c-ajung prea scumpe ...? Sau n-ai gãsit...?

2. Sei pt. 650,iarãsi,se pot aduce unele after-market,sau modificate cele stock - am mai modificat câteva,inclusiv model Cobra (de la Granucci).În colaborare cu @fast joe, as putea sã fac si eu,model de genul ãsta (el face fundul din fibrã de sticlã,are matritzã ).I-am adus din State,unui prieten,pt. 1100-le lui,set de sei Mustang,cicã s/h,care erau impecabile.Cam o treime din pretzul cât ar costa aici...

3. Fierãtãnii,de genul crash-bars,suporti de coburi,suport de proiectoare,sissy-bar cu port-bagaj,etc.,iarãsi,se pot aduce achizitionate de pe ebay,de la Louis sau chiar fãcute aicea (stiu cel putzin 2 ateliere în Bucuresti si unul în C-ta,care sã facã asa ceva,de calitate,chiar si din inox).

Vorba americanilor : " all you have to do,is ask"... Si sã ai cascaval biggrinbounce2.gif....

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca sunteti voi destepti cu d-urile voastre :lol: :lol:

Frumoase si starurile dar......Honda e Honda :blbl:

:lol:

este honda despre care vorbeam mai devreme

ps - Vali e baiat bun, pacat ca are Honda :lol:

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare darian,

 

Mai intai multumesc pentru raspuns.

 

1. pe e-bay am gasit ceva similar, la 200$ aproximativ. Ideea este ca nu am gasit pentru 650 ( ceva similar si cu mici modificari la iesire galerie la aprox 100$) ... ori nu stiu eu sa caut ?!? . Vb cu americanul ( firma era) se codeste la greu sa faca livrari in RO sau BG ?!?! Plati integrale in avans si chestii din acestea. Recunosc ca sunt incepator la cest capitol, dar totusi sa platesc integral in avans .... suna dubios. apoi gasesc http://www.ebay.com/itm/310417473006 dar cica nu merg la 650 .... Daca ai un pont, bucuros primesc. Ideea ca imi doresc toba modificata http://www.650ccnd.com/slash.htm sau sa cumpar altele noi/sh ... depinde si de pret.

 

2.la capitolul sei, vad ca si tu te ocupi ... poate schimbam o vorba si imi dai si ceva idei. Stiu ce vreau dar ma exprim greu .. :)) sunt inginer :)) . Marti am drum Bucuresti, poate ne vedem.

 

 

3. La capitolul fieratanii da-mi datele atelierului din Bucuresti, sa iau legatura cu ei. Am mai gasit si eu ieri (luni vb cu ea) www.omdic.ro dar nu strica doua pareri. Prefer Bucuresti, ca ajung mai repede si mai des..

 

Multumesc si-s dator ...:cheers:

 

 

Sorry pentru COPY-PASTE ... am uitat sa sterg.

Sunt la a doua postare ... mama ei de treaba !!!!

 

Ps, apropo, cum se face ? (sa inserezi ce a scris cineva) ?

 

 

 

Sorry, guys.:baldy:

post-69356-0-44629900-1345361513_thumb.jpg

Editat de Phoenix78
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare darian,

 

Mai intai multumesc pentru raspuns.

 

1. pe e-bay am gasit ceva similar, la 200$ aproximativ. Ideea este ca nu am gasit pentru 650 ( ceva similar si cu mici modificari la iesire galerie la aprox 100$) ... ori nu stiu eu sa caut ?!? . Vb cu americanul ( firma era) se codeste la greu sa faca livrari in RO sau BG ?!?! Plati integrale in avans si chestii din acestea. Recunosc ca sunt incepator la cest capitol, dar totusi sa platesc integral in avans .... suna dubios. apoi gasesc http://www.ebay.com/itm/310417473006 dar cica nu merg la 650 .... Daca ai un pont, bucuros primesc. Ideea ca imi doresc toba modificata http://www.650ccnd.com/slash.htm sau sa cumpar altele noi/sh ... depinde si de pret.

 

2.la capitolul sei, vad ca si tu te ocupi ... poate schimbam o vorba si imi dai si ceva idei. Stiu ce vreau dar ma exprim greu .. :)) sunt inginer :)) . Marti am drum Bucuresti, poate ne vedem.

 

 

3. La capitolul fieratanii da-mi datele atelierului din Bucuresti, sa iau legatura cu ei. Am mai gasit si eu ieri (luni vb cu ea) www.omdic.ro dar nu strica doua pareri. Prefer Bucuresti, ca ajung mai repede si mai des..

 

Multumesc si-s dator ...:cheers:

 

 

Sorry pentru COPY-PASTE ... am uitat sa sterg.

Sunt la a doua postare ... mama ei de treaba !!!!

 

Ps, apropo, cum se face ? (sa inserezi ce a scris cineva) ?

 

 

 

Sorry, guys.:baldy:

 

 

Ca sa inserezi ce a spus cineva apesi butonul reply din dreptul postarii respective.

 

Acum, referitor la ce te doare pe tine, primul gand al meu a fost sa ti-l recomand pe Darian. Culmea e ca nici nu-l cunosc personal (dar sper sa am ocazia odata si'odata), dar cunosc destui oameni pe care i-a ajutat cu sei customizate si diverse piese si accesorii aftermarket. Toata lumea are cuvinte de lauda fata de Darian asa ca...

 

Salutare tuturor.

 

De doua zile sunt mandrul posesor al unui superb Dragstar Classic. Am venit calare pe el tocmai de la Arad si pot spune ca am ramas placut impresionat

O singura problema am avut, in momentul cand am intrat in aglomeratia din Bucuresti, am observat ca pedala de frana nu mai revine in pozitie normala si trebuie sa bag piciorul sub ea ca la schimbator. Banuiesc faptul ca s-au dus arcurile care facilitau revenirea automata la pozitie normala.

 

In rest, ce sa zic, sunt indragostit

 

Revin cu poze ASAP!

 

Exact, e un arc care trage de levier. Daca nu cumva l-ai pierdut pe drum, inseamna ca e prea intins si nu se mai tensioneaza cand apesi pedala.

 

Asteptam poze cu Yamee a ta.

Asteptam sa vii si tu cu noi in plimbari si sa avem ocazia sa o vedem pe viu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare darian,

 

Mai intai multumesc pentru raspuns.

 

1. pe e-bay am gasit ceva similar, la 200$ aproximativ. Ideea este ca nu am gasit pentru 650 ( ceva similar si cu mici modificari la iesire galerie la aprox 100$) ... ori nu stiu eu sa caut ?!? . Vb cu americanul ( firma era) se codeste la greu sa faca livrari in RO sau BG ?!?! Plati integrale in avans si chestii din acestea. Recunosc ca sunt incepator la cest capitol, dar totusi sa platesc integral in avans .... suna dubios. apoi gasesc http://www.ebay.com/itm/310417473006 dar cica nu merg la 650 .... Daca ai un pont, bucuros primesc. Ideea ca imi doresc toba modificata http://www.650ccnd.com/slash.htm sau sa cumpar altele noi/sh ... depinde si de pret.

 

2.la capitolul sei, vad ca si tu te ocupi ... poate schimbam o vorba si imi dai si ceva idei. Stiu ce vreau dar ma exprim greu .. :)) sunt inginer :)) . Marti am drum Bucuresti, poate ne vedem.

 

 

3. La capitolul fieratanii da-mi datele atelierului din Bucuresti, sa iau legatura cu ei. Am mai gasit si eu ieri (luni vb cu ea) www.omdic.ro dar nu strica doua pareri. Prefer Bucuresti, ca ajung mai repede si mai des..

 

Multumesc si-s dator ...:cheers:

 

 

Sorry pentru COPY-PASTE ... am uitat sa sterg.

Sunt la a doua postare ... mama ei de treaba !!!!

 

Ps, apropo, cum se face ? (sa inserezi ce a scris cineva) ?

 

 

 

Sorry, guys.:baldy:

 

 

Mã bucur cã ti-am fost de folos,cã doar pt. asta-i fãcut forumul.Când vrei,mã suni pe nr. de Vodafone,si-ti dau mai multe detalii . Când vrei sã citezi ce-a scris careva,vezi cã sub postarea respectivã,e tab-ul "reply".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca sunteti voi destepti cu d-urile voastre

Frumoase si starurile dar......Honda e Honda

 

Baiat bun Valentino, dar la motociclete nu se pricepe. Deh, de-abia sezonul asta si-a luat motor.

Lui de fapt ii plac toate motocicletele. Ii place si Suzuki, dar mai ales Yamaha. :) Honda aia a fost o ocazia si de aia a luat-o... acum nah, trebuie sa zica si el ca e frumoasa, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de laude,@DStar..As fi venit si eu,la mini-reuniunea voastrã (chiar a tras de mine,nitzel,@fast joe),dar cum în momentul de fatzã,mã deplasez c-o Virogutzã de 125...Viteza maximã,în blanã,vreo 85 km/h...Nu îndrãznesc sã m-aventurez cu ea,în afara Bucurestiului,poate doar asa,singur.I-as tzine pe ceilalti, "pe loc"

@Phoenix78 :

Mã bucur cã ti-am fost de folos,cã doar pt. asta-i fãcut forumul.Când vrei,mã suni pe nr. de Vodafone,si-ti dau mai multe detalii .În primul rând,când cauti ceva legat de Dragstar,la americani,îi dai cãutare cu "V-Star".Chiar,fazã drãgutzã: mã sunã prietenul ãsta,cãruia i-am adus seile Mustang,si-mi zice cã-i dezamãgit,cã la americani,nu gãseste decât 2 pagini cu articole pt. Dragstar (asta pe când vroia sã-si ia asa ceva).Îl întreb cum a cãutat...El: "cu Dragstar 1100"...Eu: "ia cautã tu,desteptule,cu V-Star,cã la americani,asa-i zice"... Dupã 2 minute, mã sunã,zi-mi zice : "trãi-ti-ar,sunt vreo 200 pagini,nici nu stiu pe care s-o aleg din câte-am gãsit..."biggrinbounce2.gifAsta ca sã stii si tu,cã-i de bazã si cum anume sã cauti,pe ebay.Iar la capitolul plãti,asa se face,cu plata integral în avans,dar fãcând plata prin paypal,esti protejat integral, inclusiv transportul.Adicã,în cazul în care nu-ti vine produsul,sau nu corespunde,poti sã-ti recuperezi toti banii.

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa inserezi ce a spus cineva apesi butonul reply din dreptul postarii respective.

 

Acum, referitor la ce te doare pe tine, primul gand al meu a fost sa ti-l recomand pe Darian. Culmea e ca nici nu-l cunosc personal (dar sper sa am ocazia odata si'odata), dar cunosc destui oameni pe care i-a ajutat cu sei customizate si diverse piese si accesorii aftermarket. Toata lumea are cuvinte de lauda fata de Darian asa ca...

 

Multam de pont. Si da ai, dreptate, darian are bune recomandari de la colegii de aici. Marti in contactez, ajung in Bucuresti.

 

Mersi de laude,@DStar..As fi venit si eu,la mini-reuniunea voastrã (chiar a tras de mine,nitzel,@fast joe),dar cum în momentul de fatzã,mã deplasez c-o Virogutzã de 125...Viteza maximã,în blanã,vreo 85 km/h...Nu îndrãznesc sã m-aventurez cu ea,în afara Bucurestiului,poate doar asa,singur.I-as tzine pe ceilalti, "pe loc"

@Phoenix78 :

Mã bucur cã ti-am fost de folos,cã doar pt. asta-i fãcut forumul.Când vrei,mã suni pe nr. de Vodafone,si-ti dau mai multe detalii .În primul rând,când cauti ceva legat de Dragstar,la americani,îi dai cãutare cu "V-Star".Chiar,fazã drãgutzã: mã sunã prietenul ãsta,cãruia i-am adus seile Mustang,si-mi zice cã-i dezamãgit,cã la americani,nu gãseste decât 2 pagini cu articole pt. Dragstar (asta pe când vroia sã-si ia asa ceva).Îl întreb cum a cãutat...El: "cu Dragstar 1100"...Eu: "ia cautã tu,desteptule,cu V-Star,cã la americani,asa-i zice"... Dupã 2 minute, mã sunã,zi-mi zice : "trãi-ti-ar,sunt vreo 200 pagini,nici nu stiu pe care s-o aleg din câte-am gãsit..."biggrinbounce2.gifAsta ca sã stii si tu,cã-i de bazã si cum anume sã cauti,pe ebay.Iar la capitolul plãti,asa se face,cu plata integral în avans,dar fãcând plata prin paypal,esti protejat integral, inclusiv transportul.Adicã,în cazul în care nu-ti vine produsul,sau nu corespunde,poti sã-ti recuperezi toti banii.

 

 

Mda, se pare ca sunt incepator rau ... caut dupa indicatiile tale, vad ce gasesc. Marti sunt in Bucuresti, fara mobra din pacate. Ideea e ca la saua mea vreau sa o fac mai confortabila si cu ceva sprijin, iar la pasager idem .. eventual sa o mai inalt putin. I-ti detaliez marti. Ajung devreme in Bucuresti dar stau pana pe la 17.00. Te apelez la pranz sa stabilim o locatie. Ok? Si nu uita de service pe fieratanii.

Multumesc si numai bine.

Editat de Phoenix78
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru primirea calduroasa. voi unde va vedeti de obicei?

 

Din pacate doar poza asta O atasez intrucat nu am apucat sa-i fac o sedinta cum se cuvine.

 

Referitor la pedala de frana, am uns toate suruburile so imbinarile parghiei cu un sprei special cu ulei si aparent s-a rezolvat problema.

 

Ca si accesorii, fata de poza de fata, mai are un cob central ce se prinde de sissy bar.

 

Sper sa va placa! I know I do :rolleyes:

post-58840-0-31272000-1345396293_thumb.jpg

Editat de Nocturnus85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru primirea calduroasa. voi unde va vedeti de obicei?

 

Din pacate doar poza asta O atasez intrucat nu am apucat sa-i fac o sedinta cum se cuvine.

 

Referitor la pedala de frana, am uns toate suruburile so imbinarile parghiei cu un sprei special cu ulei si aparent s-a rezolvat problema.

 

Ca si accesorii, fata de poza de fata, mai are un cob central ce se prinde de sissy bar.

 

Sper sa va placa! I know I do :rolleyes:

 

este exact ca a mea :-)))) bravo s-o stapanesti sanatos inca odata. Pai nu avem un loc dar uite eu propun sa stabilim acum un loc poate tot la rond la Lia Manoliu unde s-au mai intalnit chopperistii si acum 2 saptamani. Eu propun joi la ora 20.00 in cinstea noului Dragstar... si atunci poate planificam si o iesire. Si daca toata lumea este de acord cu data asta poate o anuntam si pe topicul chopperistilor din Bucuresti. Dar cat mai repede sa se stranga oamenii

 

ps - ai luat-o de pe okazii?

ps2 - btw cati bani ai dat pe ea? si din ce an e?

aveti aici si punctul; propus de intalnire...avem acolo si de unde sa luam un suc o bere... hai curaj

post-68351-0-28151900-1345402073_thumb.jpg

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru primirea calduroasa. voi unde va vedeti de obicei?

 

Din pacate doar poza asta O atasez intrucat nu am apucat sa-i fac o sedinta cum se cuvine.

 

Referitor la pedala de frana, am uns toate suruburile so imbinarile parghiei cu un sprei special cu ulei si aparent s-a rezolvat problema.

 

Ca si accesorii, fata de poza de fata, mai are un cob central ce se prinde de sissy bar.

 

Sper sa va placa! I know I do :rolleyes:

 

Sora geamana cu a lui steliades. :) Foarte frumoasa

S-o stapaesti sanatos si sa iti aduca multe bucurii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

O singura problema am avut, in momentul cand am intrat in aglomeratia din Bucuresti, am observat ca pedala de frana nu mai revine in pozitie normala si trebuie sa bag piciorul sub ea ca la schimbator. Banuiesc faptul ca s-au dus arcurile care facilitau revenirea automata la pozitie normala.

 

 

Salut, aceeasi problema am avut-o si eu cu frana de picior.

Ideea este ca lantul cinematic de la pedala pana la saboti este destul de lung si presarat de parghii,

tije, cuplaje cu caneluri, arcuri, etc. si mai trece si aproape de toba de jos.

Vaselina care ar trebui sa fie acolo se usuca, se spala, dispare, si apar frecari mai mari decat poate arcul sa traga.

Te sfatuiesc sa speli intai toate imbinarile cu spray de degresat discul de frana, dupa aceea da-i o tura de WD40 si

pe urma spray de lant (are proprietatea de a patrunde foarte bine peste tot) si vei vedea ca totul va fi in regula.

Sigur, operatiunea trebuie repetata profilactic la 2-3 luni.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Phoenix78 incearca ceva second hand pe net si bun venit pintre posesorii de Dragstar si felicitari pentru frumoasa bijuterie :cheers:

@Nocturnus85 Ma bucur ca ti-am fost de folos cu sfaturi, faina jucaria.

@Valentino1 Fiecare "jucarie" are frumusetea ei.

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Phoenix78 incearca ceva second hand pe net si bun venit pintre posesorii de Dragstar si felicitari pentru frumoasa bijuterie :cheers:

@Nocturnus85 Ma bucur ca ti-am fost de folos cu sfaturi, faina jucaria.

@Valentino1 Fiecare "jucarie" are frumusetea ei.

 

Multumim ... incercam de ceva vreme ...

 

Uite si mobra mea, :rolleyes:

 

Poza e de anul trecut, cand inca nu era a mea ...

post-69356-0-58739300-1345405785_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim ... incercam de ceva vreme ...

 

Uite si mobra mea, :rolleyes:

 

Poza e de anul trecut, cand inca nu era a mea ...

Am remarcat-o, sper sa o vad cu ochiul,ce pot sa zic faina :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu avem un loc dar uite eu propun sa stabilim acum un loc poate tot la rond la Lia Manoliu unde s-au mai intalnit chopperistii si acum 2 saptamani. Propun joi la ora 20.00 in cinstea noului Dragstar... si atunci poate planificam si o iesire.

aveti aici si punctul; propus de intalnire...avem acolo si de unde sa luam un suc o bere... hai curaj

 

deja DStar, Valentino si Steliadis spun prezent... asteptam vesti de la Fast Joe si evident confrmarea de la noul posesor de dragstar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...