Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Buna dimineata, strajerii mei!

 

Buna dimineata ! Ieri mi-a ajuns motocicleta. E un Hornet 919 din 2003 ...Prin urmare am Honda Hornet

S-o stapinesti sanatos si sa va iubiti! E alegerea perfecta! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10637

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mneata buna...asa ma trece o lene de vineri....

O zi frumoasa si calda va doresc.

Kyp... sa o stapanesti sanatos si fara evenimente... asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A ramas trecut, doar este prezent...ponteaza dincolo!

apoi atunci de dincolo primeste bonurili :)

noi avem buget de austeritate si nu ne incadram.....

 

 

Paca: la salon de masaj erotic ne inviti?

atunci venim!

dii diiiiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi atunci de dincolo primeste bonurili

noi avem buget de austeritate si nu ne incadram.....

...

Apai...daca dam in alea sase cu noroc, gata cu austeritatea...si cred ca nici bonurile nu ne mai pasioneaza dupa...

Hai sa nu-i stricam weekendu'...si-asa este el amarit! Pliz! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai...daca dam in alea sase cu noroc, gata cu austeritatea...si cred ca nici bonurile nu ne mai pasioneaza dupa...

Hai sa nu-i stricam weekendu'...si-asa este el amarit! Pliz! :peace:

bine Ivane, ase sa fie!

 

castigam la loto si nu mai avem nevoie de bonuri

 

hai ca luna asta atunci ma sacrific eu, si ale mele i le dau la Taz :)

 

diiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...trebuia sa le asociezi si numere!

ca doara ase a inceput topicul

Il dezavantaja pe Cristi, ca nu apare Aprilica in top si ieseau scintei! :pow: Eh...bine ca este totusi si-o italianca printre frumuseti, ca sa nu sara la bataie! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mnaa,pe mini?Ba deloc!

Astea italiencele e egzotice si n-are toti d-astea...

Pai zi fa,cu cine te-ai mai compara tu si ceilalti,daca n-am egzista noi astia cu italience?

Cu...chinezestile?! Sau alea nu se pune la comparatie?! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Italienii au designeri si ingineri . Niponii au ba designeri ba ingineri dar nu nimeresc sa fie toti odata . BMW la fel . Apare cate unul ratacit pe la ei si le tranteste o castana si pleaca . . . . .


» Post actualizat in 22 Apr 2016 08:12

Gusturile mele se impleticesc si incep sa salivez excesiv in fata acestei capodopere : .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Italienii au designeri si ingineri . Niponii au ba designeri ba ingineri dar nu nimeresc sa fie toti odata . BMW la fel . Apare cate unul ratacit pe la ei si le tranteste o castana si pleaca . . . . .

De englezoaice ce zici ? :D

 

neata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai la englezoaice se regaseste din plin umorul lor :peace: . Unele seamana cu Mr Bean , altele cu regina mama si din cand in cand isi amintesc si de Kate Moss , Jourdan Dunn sau Naomi Campbell .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Italienii au designeri si ingineri . Niponii au ba designeri ba ingineri dar nu nimeresc sa fie toti odata . BMW la fel.

 

Nu este neadevarat ce spui, intr-o proportie destul de mare. Dar am de adaugat ceva. Niponii au la baza o cultura (preluata mai mult sau mai putin) mult mai bogata decat vom avea noi, restul civilizatiei.

 

Iar noi restul, nu vom fi capabili niciodata sa-i intelegem. Niciodata! Si de-aia, ce nu intelegem, nu ne place, si consideram ca ei nu stiu "design". Sunt mai evoluati ca noi cu mii de ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este neadevarat ce spui, intr-o proportie destul de mare. Dar am de adaugat ceva. Niponii au la baza o cultura (preluata mai mult sau mai putin) mult mai bogata decat vom avea noi, restul civilizatiei.

 

Iar noi restul, nu vom fi capabili niciodata sa-i intelegem. Niciodata! Si de-aia, ce nu intelegem, nu ne place, si consideram ca ei nu stiu "design". Sunt mai evoluati ca noi cu mii de ani.

Era in proportie de 85 % o gluma :) .

» Post actualizat in 22 Apr 2016 08:38

Nu pot sa nu admir GSXR-ul , Z1000 , Fireblade-ul , R1 BigBang , M1500 BT Boulevard , Vulcan , Tenere XTZ si multe multe alte nipone . . . . . . si trebuie sa precizez ca sunt strict gusturile mele :peace: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De exemplu HP2 si MT10 sunt doua bijuterii nipone lansate recent . La fel ca si in industria auto , fiecare incearca sa-si pastreze " identitatea " in design si de multe ori schimbarile sunt estetice sunt minore . Dar la schimbul de generatii , apar bombele precum cele doua , mentionate anterior . Urmeaza replicile concurentei si tot asa . Era sa uit de Benelli Tornado . . . . . :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...