Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10646

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au venit bonurile...le-am impartit deja...cei care nu ati primit, rog PM ca sa verific prezenta si sa remediem problemele create! Probabil...erori de sistem! :peace:

Siii, cand sa zic "hop!"...adica momentul in care cei de la audit extern au iesit pe usa cu toate catrafusele in brate, au intrat (in numar triplu!) cei de la control financiar intern... :-L

Sa-mi bag pwla daca se mai poate trai in tara asta! N-am vazut in viata mea atatea controale, atatea echipe dedicate trup si suflet care vor sa-si justifice masinile la scara, cu sofer la pachet, cu salarii monstruoase, cu facilitati de nababi, cu sporuri si alte cele...pentru ca sa ce?! Pai daca nu-mi lasa timp sa muncesc, cum sa am timp sa gresesc?! Cretini!

Hai cu weekendu'! Diiiiiiiiiiiii! :mexicanwave:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu asa...asta nu se pune, ca atunci io ar trebui sa zac atarnat in piata publica! Ca am multe masini in batatura (ce-i drept, nu-s pe numele meu, ca-s cadou de la fiu), motoare ceva peste dublu...dar is plin de datorii! Si la munca merg cu masina mea (adica sofer tot io), problemele de serviciu le rezolv pe barba mea, cu masina mea, ca unitatea, deh, nu poate sa dispuna, din cauza de...economii! Asa ca stramb sunt priviti aia care plimba masinile statului, ale unitatilor, cu soferi pe post de valeti...care nu produc nimic si cheltuie si ce produc altii! :(

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au venit bonurile...le-am impartit deja...

mersi Ivane!

...iar cu alea cado' m-ai dat gata ;) ...nu credeam ca o sa primesc si de alea luna asta...., deh e bine, ma si duc la cumparaturi, apoi la munte la colegii cu DRurile

dii diiiiiiii!

weekend minunat colegilor!

numa' bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin, normal ca vin...si pana atunci poate imi fac rost de cateva stickere cu HayaGusa si-mi lipesc pe capra mea, ca sa umezesc fofezele celor de sex fomeiesc...si ca sa fiu primit in coltul vostru fara retineri...fiindca vad ca 'Busa mea n-am sanse s-o mai vad in batatura nici anu' asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, te-am incondeiat. Daca mergi de joi, poate ne unim traseul la Curtea de Arges, si urcam impreuna. Eu as pleca mai pe la ora 11 din Pitesti, ca vreau sa prind loc in fata, ca sa vad scrisul (sunt ochelarist si diclesc mai greu la distante de peste 20m).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa vin de joi...iar daca scap vineri mai devreme de la munca, ar fi minunat! Daca nu, voi ajunge spre inserat...fiindca...serviciu! :(

Pastreaza-mi si mie un loc in fata, ca nici io nu vad sa citesc prea bine...ca deh, CNP-ul...

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima zi de asigurare.post-91380-0-78475300-1499614318_thumb.jpg

O seara linistită. Eu desfac o bere!

Pofta buna și vouă!

 

LE. Sorry de ruperea de vertebre. Așa o pune telefonul

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata flacai!

Eu am avut deja o aventura, la ora 5 dimineata. Unul din dulaii mei de paza, in timp ce dormea linistit in post, a fost atacat cu marsavie de un arici pogonici. A inceput o joaca si o serie de latraturi la biata fiinta de ziceai ca sunt platiti sa faca taraboi...

Am salvat cainele de la aceasta lupta inegala, putand toata lumea sa isi reia somnul. Mai putin eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...