Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10659

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu știu cum sînt alții, dar eu, cînd mă gîndesc la... (și aici îl părăsesc pe Creangă)... zăpadă și frig, mă umplu de bucurie! Pentru că schimb între ele pasiunile sezoniere: motoreală/bicicleală cu schi/alpinism... Cîteodată-mi iese să le întrepătrund, cum s-a întîmplat în ultimele ture cu motoreta din toamna asta, avînd situații de mers pe zăpadă și gheață.

 

Noi să fim sănătoși! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal...ti-l trimit pe PM, ca astia fac livrari oriunde in lume...aduc si sunca vie! Ai grija sa-i lasi un ciubuc gras baiatului cu pachetu'...ca sa-ti mai aduca si alta data marfa sanatoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...cam cald pentru baia mare, baia mea este ceva mai mica si nu-s mai mult de 24o...25oC...ca-s mai zgarcit si nu vreau sa risipesc degeaba caldura! Afara acum sunt vreo 6o...max.7oC. Dar...trebuie sa infrunt frigul si sa plec, asa ca va doresc un weekend cald si linistit (sau, agitat...dupa preferinte!). :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal...ti-l trimit pe PM, ca astia fac livrari oriunde in lume...aduc si sunca vie! Ai grija sa-i lasi un ciubuc gras baiatului cu pachetu'...ca sa-ti mai aduca si alta data marfa sanatoasa!

N-as risca un ciubuc nepotrivit ptr. curier ptr.ca, tinuta si ptr. ca, diversitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Georgica,it's mobra time...

Sau nu?:)

La mine "it's winter time" de o luna deja. Perioada de plantat flori, arbori si astazi a fost ultima zi de plantare gard viu(plm mult e 50m cand ai de pus cate un fir odata). Gata, poa' sa vina zapada de 3m ca ma doare la bascheți. :D Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-as risca un ciubuc nepotrivit ptr. curier ptr.ca, tinuta si ptr. ca, diversitate.

Recunoaste ca ti-e frica de el! :crack:

Sa stii ca daca il iei cu frumosu'...asa pe romaneste, nu-i periculos!

 

Astea se mai si repara ???

:crack:

 

Azi...soare cu dinti si...11oC la amiaz'!

O zi de tot kktul...sper sa n-aibe nimeni parte de-asa ceva! :(

Am doliu si-n creier...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am avut zi plina de PS4. Acum ma pregatesc de o noapte plina de PS4.

As dona unui coleg de aici (cei cunoscuti, desigur, nu meteoricii) un XBOX 360, modat, 2 stick-uri de memorie pentru salvari si instalari, 1 contoler standard, 1 controller tip volan, si camera pentru jocuri de tip dance, plus un morman de jocuri originale si copiate.

Vi-l ofer doar daca aveti copii, nepoti sau stranepoti cu care sa va distrati, nu doar sa il tineti bibelou.

Voi va stiti mai bine daca aveti nevoie. L-as da personal, ca nu am in ce sa il ambalez pentru trimitere pe curier.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...