Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10468

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vom fi efectiv complet de marti...l-am invoit pe ultimul retras pana atunci, asa ca nu mai umblati la boane, va ajung alea luate pana acu'! Am terminat saptamana asta si cu lucru' si de maine invart roata! :bike-037: Acum, merg sa casc gura...la dintareasa! :eek:

Poate, daca nu ma linisteste total doamna asta, revin spre seara cu un zambet nou! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Suntem oameni mari, cu putere de intelegere si cu scaune la cap. Sunt altii dezbinati ca sa mai fim si noi. :hug:

Asa am avut si eu impresia, faceati o gasca misto. O fi de la saramura din carne, de la E-uri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa am avut si eu impresia, faceati o gasca misto. O fi de la saramura din carne, de la E-uri...

Hai mai Ioane, gasca este inca...si-o sa fie cred mult timp de-aci inainte, doar ca asa cum zici si tu, chimicalele astea ne mai strica uneori, la burta, la cap...mai crede-ne si tu, ca avem unii si-o varsta care nu prea lasa loc de tagada si ne sare tandara mai usor! Mai ales astia hraniti intensiv cu praz! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine s-a prelungit programul mai mult decat era necesar. Sa-i fwuta Lassie! Bine ca mi-am luat bicicleta si am cum sa imi descarc supararile :)

 

Apropo: Cu ce 'action cam' aveti experiente si ce pareri aveti? Sa merg pe clasic GoPro? SJCAM? Am mai vazut una alba de la TomTom si YI 4K+ de la xiaomi. Ma intereseaza sa aiba stabilizare de imagine, bateria sa nu moara in 20 de minute si sa aiba si calitate buna. Peste toate astea sa fie si ieftina :crack: Deci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai Ioane, gasca este inca...si-o sa fie cred mult timp de-aci inainte, doar ca asa cum zici si tu, chimicalele astea ne mai strica uneori, la burta, la cap...mai crede-ne si tu, ca avem unii si-o varsta care nu prea lasa loc de tagada si ne sare tandara mai usor! Mai ales astia hraniti intensiv cu praz! :hug:

Mno, vaz ca s-o luat si pe la Cluuuuuj (cica asa e corect, ca doara nu se grabeste nimeni). Nu stiu, uitandu-ma la mine as zice ca inaintarea in varsta m-a facut (mult) mai putin tzafnos. Acu' sa-i dam crezare si unei d-ne dr in psihologie care zice ca <40 barbatii sunt puerili, >40 devin senili :lol:

:peace:

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, draci! :crack: Pai si trecut bine de juma' lu' 50...adica nitel pe-aproape de 60...au alte denumiri date de madam'? Ca oricum, doar denumirile raman, pentru ca fiecare persoana este diferita si se manifesta particular fara sa tina cont de studiile medicale. Ici colo cate o potrivire si astia deja o dau lege! Am avut o bunica din partea tatalui care la peste 90 ani citea ziarul fara ochelari, mergea fara baston, isi gatea, isi spala fara masina de spalat, nu avea frigider sau aragaz, cu buda in RFG, care s-a stins la 97 ani fara sa-si piarda ratiunea, simtul umorului, vederea, mobilitatea motrica...doar auzul i-a fost afectat de varsta...dar asta nu inseamna ca este musai sa fie mostenita de copii sau nepoti (oricum, din cinci copii, cand a murit, mai traiau doar doi). Asa ca...am revenit cu zambetu' pe figura de la stomatolog si dimineata la prima ora ies la calarit! Sper sa nu ploua...si daca va ploua, tot voi pleca pe doua roti. Noapte odihnitoare sa avem si weekend cald...iar pentru cei aflati in recuperare, insanatosire rapida! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am invartit rotitele, am facut ITP-ul la bembelica, am gasit manatargi, am vazut serpi, fazani, un catel cu ochii albastri care pazea un monument, iar dupa amiaza am tras un pui de somn de frumusete, fiindca afara i-a tras o ploaie cu fulgere si tunete ca vara! Seara faina si...cateva poze de azi!

post-2215-0-22964300-1526756728_thumb.jpg

post-2215-0-48374900-1526756732_thumb.jpg

post-2215-0-44841900-1526756737_thumb.jpg

post-2215-0-58824000-1526756740_thumb.jpg

post-2215-0-06707700-1526756743_thumb.jpg

post-2215-0-17793600-1526756746_thumb.jpg

post-2215-0-81856100-1526756790_thumb.jpg

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa... si eu ma gandeam sa plec putin cu motoreta mai pe dupa amiaza. Noroc ca am ridicat ochii spre cer si am vazut ceva formatiuni noroase. Cat m-am gandit, cat m-am sucit, s-a pus pe tunete si fulgere si apoi o ploaie de zile mari. Asa ca, mzam bagat frumos la PS4 si pe HBOgo.

Trai nenica! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, loome.

 

Cat se face cafeaua, am zis sa intru sa va salut.

Frumoasa iesirea, nea' Ivane. Super! :)

Marius, nu-i bai. Si noi am stat in casa.

 

De fapt, de dimi am iesit prin fata blocului si am facut pasi, apoi am fost la nunta regala si dupa aceea am urcat pe Monte Zoncolan împreună cu plutonul din Giro d'Italia.

Weekend placut in continuare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Azi plimbam rotile la o parada dedicata zilelor orasului lui Brancusi :drums: , fiindca suntem urmasii lui...asa ca in juma' de ora incalecam pe cai​! :bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Paca. :)

 

Ma bucur ca te-au desirat astia. Fii fara grija ca o sa scapi si de celelalte fire. ;)

La mine merge bine. Mai am de "suportat" fixatorul extern inca o luna. Apoi...freedom.

Ies pe afara si merg destul de mult prin fata blocului. Mai stau pe banca, mai merg, etc... Ajung acasa obosit dar...mandru de mine si de reusite.

Obligat ne vedem la cafea cand o sa invatam sa mergem.

Sante'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...