Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Pai,hai si testeaza si Himalayan-ul de 410,e ala alb cu numar rosu da bucale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10462

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frumusica foc...da-i cam departe de mine! Poate cu alta ocazie...

Acum (cand nu ma topesc de cald in garaj, dupa program), incerc sa termin vreo doua motoare ca sa echipez doua babe, sa le fac sa zburde iar! Da-i greu...si Sasha nu ma lasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grrrr, plecasem voios spre fierărie să îmi iau calul, și simțeam eu că ceva lipsește, iar la o treime de drum mi s.a și clarificat că plecasem fara pălărie.

 

Acum urmează cale.ntoarsa și retur, 

Și.apoi la bumbac dup.acest aventur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Si eu tot la lucru. In timpul saptamanii, evident. Acum ma distrez in off-road. Adica tund iarba.

Cafea baui, ca am fu(m)rat formula lui Nea' Ivan. Mereu avem cate ceva de invatat de la el. 🤗

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Salut pe singuru' reprezentant al boborului muncitor aflat inca in functie (@Robert) si-l sfatuiesc sa foloseasca pe viitor manusi de protectie (io nu conduc nici roaba fara manusi, am un pitic pe creer si nu pot fara manusi!), iar pe cei care acum se desfata la soare...sa aiba o vacanta asa cum isi doresc! Mie mi-a murit un unchiulet, asa ca de azi incep alergaturile...nu avea copii, nevasta, si-i port numele! Sa nu va ganditi ca avea ceva avere, o motosapa, o casuta cu doo camere la Cuca Macaii, si aia impartita cu un frate de-al lui...si un caine! Dar...noi sa fim norocosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu mai vorbesc cu voi ca ma demoralizati. Unu' nu stie sa stucheasca in palme, altu' se arde pe ciortane, iar ultimu' se trezeste in mijlocul zilei si crede ca e dimineata.

Ma duc sa ma culc...

Nea' Ivane, condoleante! Anul asta ai avut parte de mai putine felicitari decat condoleante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, pitesti2010 a spus:

...

Ma duc sa ma culc...

Nea' Ivane, condoleante! Anul asta ai avut parte de mai putine felicitari decat condoleante.

 

Mno, somn pufos sa ai!

Multam'...asa-i viata...si mai am o gramada de rubedenii trecute de varsta mea care abia ca se mai pot duce sa-si ia un pahar cu apa...si n-au pe nimeni, si se roaga sa "treaca dincolo", doar o fi mai bine... Copiii i-au parasit (pe cei care au copii), iar ceilalti, se uita-n tavan (spre cer) si se roaga! Nu-i poti ajuta fara acceptul lor si-al copiilor/rudelor apropiate fiindca se interpreteaza grav aici la tara, iar bine cu de-a sila nu prea se poate face... Si...fiecare abia le poate duce pe-ale lui!

Hai baieti, nu fiti tristi, e duminica seara si se mai poate recupera ceva...ca dimineata mergem iarasi la bumbac, fwtui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ivan pedala Condoleante, din principiu nu prea pun manusi, dar la urmatoarea ocazie cred ca imi calc pe principiu.

Azi a fost zi de convalescenta.
Din partile bune, mi-am recuperata cartea de vehicul si sunt apt sa ma prezint la itp cu calutzu, pana atunci ma duc cu trenul la plantatie, csf.

Trec si zilele astea si pe urma vin altele mai bune. 
Somn usor care ati cazut la datorie, si spor pentru cine mai rezista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfff...urasc sa mananc la pomeni, urasc sa mananc coliva, dar culmea este ca io trebuie s-o ornez si nevasta mea s-o prepare! Tot nevasta face prajiturile pentru orice eveniment in neam, iar io le ornez...deh, cartea! Matusi mai am vreo cinci sau sase (niciuna Tamara, toate pensionare de la defunctul/a CAP), unchi vreo trei (restu' au fugit de timpuriu ca sa scape de gura nevestelor!) si muuulti verisori si verisoare...dar aci is primu' la rand, ca-s cel mai batran! Mai am in dotare multi cumnati, cumnate...si multe rude indepartate, dar aici la tara se pastreaza gradul de rudenie si la diferite evenimente placute sau mai putin placute, ne intalnim. Am rude pe care nu le-am vazut de cinci...sase ani, dar pastram legatura telefonic, chiar daca nu ne mai leaga decat un trecut indepartat si-o gena din stramosi. Da, noi sa fim sanatosi! Seara odihnitoare, iar maine...pe ogor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...