Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10464

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

apoi de 2 zile am inceput si eu lucru dupa o pauza de 3 saptamani... dar aparent numai eu tin minte ce se intampla in firma asta.

au stat 3 saptamani dupa mine sa ma poata intreba daca imi aduc aminte din noiembrie la clientul X ce problema a avut.

cretini dom-le

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar are nasul meu de vanzare unul in stare excelenta,inmatriculat Ro,doar ca e negru cu jante aurii.

An 2005 sau 2006,nu mai stiu exact,30 si ceva de mii de km reali,toba Micron,telescop stabilizare directie,etc!

Te intereseaza?

Cum dracu sa nu ma intereseze ...... doar ca este prea devreme :( . Nici buget alocat , nici doamna convinsa .......... Dar o poza poti sa pui sa salivez pe tastatura :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristian... :pics:

 

Bubbe:

eu stiu ce probleme a avut acel client...., nu si-a platit factura! :)

 

La mine nu exista termen de plata. ori achita la livrare ramburs, sau prin banca inainte de a expedia marfa

Era vorba de un produs care s-a deteriorat de la transport, clientul a anuntat atunci problema, dar nu aveam pe stoc si i-am zis ca il trimit cand primesc.

toate bune si frumoase, dar clientul a uitat despre ce produs era vorba, ai mei colegi nu isi mai aduceau aminte nici atat. si cand m-au intrebat despre ce produs e vorba si le zic fara sa stau prea mult pe ganduri ma intreaba: Esti sigur? apoi ceapa ei de treaba ca daca nu eram sigur nu ziceam nimic.

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristian... :pics:

 

Bubbe:

eu stiu ce probleme a avut acel client...., nu si-a platit factura! :)

 

La mine nu exista termen de plata. ori achita la livrare ramburs, sau prin banca inainte de a expedia marfa

Era vorba de un produs care s-a deteriorat de la transport, clientul a anuntat atunci problema, dar nu aveam pe stoc si i-am zis ca il trimit cand primesc.

toate bune si frumoase, dar clientul a uitat despre ce produs era vorba, ai mei colegi nu isi mai aduceau aminte nici atat. si cand m-au intrebat despre ce produs e vorba si le zic fara sa stau prea mult pe ganduri ma intreaba: Esti sigur? apoi ceapa ei de treaba ca daca nu eram sigur nu ziceam nimic.

rares.. tu unde lucri mah?

» Post actualizat in 19 Jan 2016 13:58

app... e un coleg care vinde jachete din piele barbati.....

 

 

 

brrr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mnoaa,easy cu pozele ca n-am.Inca nu si-a facut poze sa-l scoata la vanzare si nici anuntul nu l-a compus inca.

Dar daca esti chiar interesat,iti pot da numarul sa discuti cu omul,Arturio.

E exasperat de intrebarea:Domnu',de cat ii Hornetu' asta?

Despre asta ar fi vorba:

 


» Post actualizat in 19 Jan 2016 14:08


Am gasit,spre rusinea mea,o singura poza cu ea,pe vremea(2012)cand aveam Aprilia Pegaso 650 GA si nevasta-mea avea Yamaha XG 250 Tricker.

post-41801-0-32875500-1453212379_thumb.jpg

post-41801-0-96789300-1453212546_thumb.jpg

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mnoaa,easy cu pozele ca n-am.Inca nu si-a facut poze sa-l scoata la vanzare si nici anuntul nu l-a compus inca.

Dar daca esti chiar interesat,iti pot da numarul sa discuti cu omul,Arturio.

E exasperat de intrebarea:Domnu',de cat ii Hornetu' asta?

Despre asta ar fi vorba:

Divortez . . . . . . si multumesc ptr intentie dar chiar nu se aliniaza astrele ptr animalul asta :( . Va trebui sa mai am putina rabdare . ....

Da , era XX -ul in plan dar doamna e ferm convinsa ca este o bestie si am interdictie la tot ce arata " sport " . CB1300 ii place cum arata si deocamdata stie ca e " doar " un naked bland si domol ........ si sa dea dracu sa aiba vreunu vreo ideie sa-i schimbe parerea

» Post actualizat in 19 Jan 2016 14:12

Pfooaaa . . . . . cum arata pe negru . . . . . :whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se aliniaza si nu s-a dat pana atunci,ma cauti si vedem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Divortez . . . . . . si multumesc ptr intentie dar chiar nu se aliniaza astrele ptr animalul asta :( . Va trebui sa mai am putina rabdare . ....

Da , era XX -ul in plan dar doamna e ferm convinsa ca este o bestie si am interdictie la tot ce arata " sport " . CB1300 ii place cum arata si deocamdata stie ca e " doar " un naked bland si domol ........ si sa dea dracu sa aiba vreunu vreo ideie sa-i schimbe parerea

» Post actualizat in 19 Jan 2016 14:12

Pfooaaa . . . . . cum arata pe negru . . . . .

Ia un Triumph Speed Triple R :) arata naked bland si domol :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia un Triumph Speed Triple R :) arata naked bland si domol :D

DerK,omu vrea Handa...

 

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt indoctrinat cu Honda . Pur si simplu am avut un singur Suzuki si restul Honde si am fost foarte multumit . Imi plac formele de la GSXR 1000 , imi place partea frontala de la Panigale , imi place cum arata Victory , imi place KTM-ul sefului meu . . . . . dar de la imi place la imi cumpar , momentan este asa un hau mare si adanc . . . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia ca nu so dat cu un Triumph pana amu :D

Da,da sigur.

 

Asta asa de relaxare:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecand de la asfalt la macadam,n-ai cum sa nu-ti placa:

 


» Post actualizat in 19 Jan 2016 14:39


De la acelasi "defect" inca 2 clipuri ce merita vazute:

 

 

 

Lu' Taz tre' sa-i placa la maxim...:lol:

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai astia e zei.Aia de i-am pus io la macadam e pamanteni...

» Post actualizat in 19 Jan 2016 15:07

Oare lui Razvan,ar trebui sa i se taie bonurile de masa,ca cam trage chiulu' p-acilea...

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arthur Uite ce am primit io in mail

 

Reserve on www.africa-twin.ch your test drive with the new
CRF 1000L Africa Twin and you could win a dream trip to Argentina, adopted home of the Dakar Rally!

 

Oare sa ma bag ? :)

 

P.S. Poate dupa data de 7 ajung la Cluj si dupa 14 Prin Timisoara . Da nu e clar inca :) Aflu in cateva zile !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...