Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Bag seama ca este iarasi numarul pus de mine...ce bine le intuiesc! :peace:

Tataie,da-i pace la cainele ala cu ziaru-n gura,ca era prea aproape de televizor cand a "vazut" ce au facut minerii ailalti in '90.Atat de aproape c-a luat-o de realitate!

Daca vrei iti povestesc eu ce au insemnat 3 zile si doo nopti de tras cartuse,de la trasoare la d-alea goale,trase in rrevolutie in Sibiu pe o anumita strada...

Daa' nu ca terorist andarcavar sau viitor miner da Bucale,ci ca simplu militar in termen...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10472

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voi ma fortati sa merg la loto si sa-mi rup din toata saracia ca sa pun io biletul cistigator...si normal ca nu va uit, daca ies cele sase, vorba-i vorba! :peace:

Iar cu javra, il tin minte, dar l-am iertat! Latra ca sa n-adoarma! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi ma fortati sa merg la loto si sa-mi rup din toata saracia ca sa pun io biletul cistigator...si normal ca nu va uit, daca ies cele sase, vorba-i vorba! :peace:

Iar cu javra, il tin minte, dar l-am iertat! Latra ca sa n-adoarma! :crack:

Pai d-acolo din fotoliu' ala capitonat cu piele de praf de maimuta latoasa,tot poti sa-l ierti.

N-am ce sa-i comentez,caci ai "cam" inchis topicu'...

Si oricum nu se merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No , tat cu telefonul , tat de pe drum :peace:


» Post actualizat in 18 Apr 2016 06:32

A zis doamna ca nu vrea sa mai vada motor in urmatoarele doua saptamani . Eu am incercat sa-i explic ca iti trebuie the iron bottom ptr ture putin mai lungi dar ea nu , batman :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....

A zis doamna ca nu vrea sa mai vada motor in urmatoarele doua saptamani . Eu am incercat sa-i explic ca iti trebuie the iron bottom ptr ture putin mai lungi dar ea nu , batman :crack:

Doamna mea inca zambea azi dimineata si m-a intrebat de traseul urmator,unde si cand!

 

Ivan, punem lacatu' pe topicul ala?

;)

Lacatul ar trebui pus pe creerii handicapatilor alora...

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care ne sfideaza si sint prezenti pe forum, propun sa-i taiem si de la mielu' de Pasti, de la ouale rosii si de la pasca...asta ca sa le fie invatare de minte! Astept acceptul ca sa demarez ostilitatile de taiere! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, am zis sa fim mai omenosi, sa umblam unde se mai poate remedia ceva pe parcurs...pai daca le taiem putz-ul, iar dupa aia omu' se caieste si face prezenta zilnic, da dovada de indreptare si smerenie...noi cum o mai dregem?! Facem naveta pe rind la prietena omului sau la nevasta?! No...nu-i bine ashe! Taiem mielu'...pasca...ouale rosii...nu ne bagam la putz! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

smecher mosu' ...bun bancul ;)

apropo, amu e inchis bine topicul tau !

 

 

io raman consecvent, sa taiem putz-ul....

si daca va trebui, vom face chiar si naveta...., daca trebe, trebe!

ne sacrificam :)

 

diiii!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tot gandit cum sa fie bine , ca nu stii cand absentez si ma trezesc cu voi la poarta :crack: . Propunere : ii facem un nod . Ptr doamne am mai multe variante dar ma abtin . Le las pe ele sa propuna ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...