Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10646

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am tat stat si cugetat si musai sa angajam doi feciori , seriosi ptr loto . Unu din Galati si unul din Focsani sau Vaslui . Chiar daca nu vedem nici un ban dar macar stim ca am castigat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tat stat si cugetat si musai sa angajam doi feciori , seriosi ptr loto . Unu din Galati si unul din Focsani sau Vaslui . Chiar daca nu vedem nici un ban dar macar stim ca am castigat

:10:

 

Bună dimineața ,dar după ce s-a întâmplat aseară nu mai e bună,mă gândesc extrem de serios sa plec din tara.

hai fi o leaca mai optimist!

sigur a sa fie si mai rau!

 

Mno,daa' ce s-o intamplat aseara?

a iesit Obama presedinte a doua oara ;)

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul " Care-i numarul tau norocos? " recruteaza tineri dornici de afirmare din zona Galati , Focsani , Vaslui , Botosani , Iasi sau Suceava . Conditii de angajare : sa stie minim 5 numere din 49 , in fiecare luna . Aspectul nu conteaza atata timp cat suma rezultata se va imparti in mod egal intre ceilalti " angajati " ai topicului . CV-urile se pot lasa aici sau la secretariatul topicului care inca nu s-a infiintat dar daca-i musai , o gasi cineva , ceva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul " Care-i numarul tau norocos? " recruteaza tineri dornici de afirmare din zona Galati , Focsani , Vaslui , Botosani , Iasi sau Suceava . Conditii de angajare : sa stie minim 5 numere din 49 , in fiecare luna . Aspectul nu conteaza atata timp cat suma rezultata se va imparti in mod egal intre ceilalti " angajati " ai topicului . CV-urile se pot lasa aici sau la secretariatul topicului care inca nu s-a infiintat dar daca-i musai , o gasi cineva , ceva .

 

Completare: sa dispuna si de bani suficienti astfel incat, dupa ce ne comunica numerele castigatoare si ne trimit banii de bilet, sa putem merge sa il punem.

 

Edit: cautam si oferim seriozitate!

Editat de pitesti2010
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata... Dacă tot e cu 6 norocoase hai sa facem și un bilet pentru duminica.

 

1

2

3 rrs 18

4

5

6

 

La Beiuș sunt 5°C... Merg sa verific și la Arieseni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! -4oC la umbra aici...si sper sa se incinte atmosfera, ca ranjeste soarele! :peace:

1
2
3 rrs 18
4
5 Ivan 3
6 Cris' 44

Diiiiiiii, hai cu norocoasele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa-mi imaginez panica daca disparea " pasionati de sex " . . . . . atata amar de pasaret sa dispara dintr-o data . . . .

Au disparut si stolurile de pasarele...is trist! :-L

Huoooo pesedeu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...