Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10464

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poate ma alatur si eu la o tura urmatoare. Acum nu puteam dar, daca te mai strafulgera, poate reusim si ne sincronizam.

Fac precizarea ca eu merg cam regulamentar. Pe unii ii incurca treaba asta, de aceea anunt asta de fiecare data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da. Ne auzim. :)

 

Si eu merg tot in limite. Sau ma rog...cu traficu', dar nu sar calu'. Prin Draganu am dat 70-80 ca asa mergea coloana, am facut 2-3 depasiri. Dar am si mers cu 30-40 pe coborarile alea de la Lintesti si Moraresti in spatele TIR-ulu.

 

Tot acolo ajung si prefer sa ma plimb nu sa fac intreceri. Mai ales ca merg si cu pasager.... ;)

 

Nu ne-am oprit in Pitesti desi mama ar fi vrut. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii las pe altii,eu am cam terminat cu capitolul asta.Oricum fiecare munceste pentru el,nu ca sa arate altora treaba asta.

Daca iasa banul si altfel,de ce sa ma mai complic?Pe cand ar fi sa ies la pensie,n-o sa mai aiba statu' bani de pensii,asa ca... :)

Carierele sunt una din cele mai proaste inventii ale secolului XX.

Editat de CHRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este si asta un punct de vedere.

Da,in cazul meu,si un mod de viata sanatos.

Parintii mei luau,la varsta mea,de 2 ori pe zi cate 3-4 medicamente(de tensiune,inima,digestiv si mai era ceva,dar nu mai tin minte).S-au dus un pic dupa 60 de ani,proaspat pensionari.N-am sa le calc pe urme,that's for sure.

Editat de CHRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manule,chestiunea asta,am premeditat-o de foarte multi ani si am pus-o in practica,de vreo 4-5 ani.

Tocmai am inchis si firma,caci cine stie ce mai trece la modul retroactiv statului prin cap.Oricum urmeaza criza,nu e bine sa ai multe chestiuni juridice deschise,chiar daca-s fara activitate.Ajunge ca mai e deschis un pfa,tot fara activitate in momentul de fata. :)

Editat de CHRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roger that! Si eu sunt oarecum de aceeasi parere. Recent s-au pensionat ambii parinti ai mei si am vazut ce face statul rroman omului cand e la sfarsit de drum. De asta am si decis sa plec o perioada in afara. In 5 - 6 ani pot sa fac ce au facut ei in 35-40 ani de munca pentru 'pensie'. Apoi ma descurc eu acasa si cu mai putin, ca nu am fost vreodata calic sau vreun risipitor.

 

Vedem si ce mai rezerva si viata asta, dar intr-un fel tind sa cred ca avem tot timpul posibilitatea sa dam quit la ce nu e benefic pentru noi, doar ca unora le este frica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am trimis acel filmulet ieri la cativa dintre voi pe wtp(chiar daca prostul e nou,adica io,asta legat de filmulet).

N-am facut-o degeaba,pentru cei ce stiu vedea/citi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru moment sunt impacat si multumit ca mediul in care activez este unul foaaarte calm si neasteptat de relaxat. Ramane de vazut daca pe viitor ies coltii cu ceva maraituri pe langa. Oricum eu sunt mai miserupist din fire si pot sa imi iau traista-n bat si le fot muma-n cour daca o dau in cacao.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era vorba de ce sa faci tu acum,la varsta ta,ai cu ceva peste jumatea anilor mei.

Fii destept si pregateste-te,timpul si valul nu te asteapta...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ast n-am vrut sa scriu, ca nu cumva cineva s-o ia personal :)

 

Nu trebuie să se simtă nimeni jignit sau atacat! Cînd eram copil mi se zicea: Mă, puță! Acuma zic și io c-am mai crescut! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...