Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10463

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Io am sa mai fac o ultima precizare la subiectul discutat:nu am cu nimeni nimic de impartit,nu-s dator nimanui cu nimic.

Asa ca,daca am deranjat pe vreunul dintre voi,imi cer scuze public,n-a fost intentionat.Subiectul e inchis din partea mea.

 

Legat de Andrei Gheorghe,pot spune ca a reprezentat ceva,pana a inceput sa se drogheze.De acolo mai departe,treaba lui...

Editat de CHRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca pe viitor,am putea fi oleaca mai atenti.

Se mai face sau nu vreo intalnire a norocosilor anul asta?

» Post actualizat in 20 Mar 2018 07:49

PS:Imi place cum pandesc unii pe topicul asta,sa vada daca iasa circ sau ceva senzationescu...

Editat de Djebelu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Sin - 7
2. Manu 10
3. RRRS 48
4.
5.
6. Cristi - 19

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine pune beletu' ??

Pai n-a zis pitesti ca cel care este ultimul pe lista? :D

 

Poate "pica" chiar el. :tomato:

» Post actualizat in 20 Mar 2018 08:03

 

PS:Imi place cum pandesc unii pe topicul asta,sa vada daca iasa circ sau ceva senzationescu...

+1

 

Am "diclit" si eu cativa d'astia....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua bună, domniile voastre!

 

M-am trezit acu juma de oră, că am hotărît să chiulim toți de pe la treburi în dimineața asta... Ce senzație de weekend furat! Furat de la stat! Paralel, perpendicular, cum o fi! Așa că abia acum mă apuc de cafea și apoi de joacă cu fetele (inclusiv cu mama lor).

 

Vă țucă Buru!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua bună, domniile voastre!

 

M-am trezit acu juma de oră, ....

Pai atunci...buna dimineata, Burule. (Cel putin, pentru mine, dimineata e atunci cand ma trezesc, indiferent de ora) :)

 

Lasa-l dreaq de stat ca nu iese in pierdere. Bine ai facut!

Zi faina sa ai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

PS:Imi place cum pandesc unii pe topicul asta,sa vada daca iasa circ sau ceva senzationescu...

Mie-mi spui,abia asteapta oarece reactii a la Petrica si p-aci...:)

 

Servus Burule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo,care va este berea preferata?

O perioada mi-a placut mult Staropramen dar am impresia ca au umblat la ceva si nu mai are acelasi gust. Amstel iar o bere ce imi place. Si una ce am incercat-o si mi-a placut, aici, unde sunt, este Doom bar.

Editat de emanuelcristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa pun eu biletul, doar ca ni stiu cum se face. Ma ajutati voi si ma indrumati.

 

Revenind la 'Stambul, eu am stat in zona garii centrale. Am avut la indemana toate punctele de reper. Iti recomand sa vizitezi Palatul. Este demential. Cred ca trebuie o zi intreaga doar pentru el.

Sa te duci si in partea europeana a 'stambulului. Este complet diferita. Se ajunge doar cu vaporasul.

Trebuie sa vizitezi si Bazarul. Ala mare.

 

In privinta lui Ghe', mie a inceput sa imi displaca atunci cand facea emisiunea 13-14 si le taia microfonul oamenilor fara sa apuce si ei sa isi spuna ideile. Apoi am aflat chestia cu drogurile si am inteles de ce facea asta: nu se lasase de ele. Si i-am oferit ignore pe viata. Acum a scapat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa pun eu biletul, doar ca ni stiu cum se face. Ma ajutati voi si ma indrumati.

 

Revenind la 'Stambul, eu am stat in zona garii centrale. Am avut la indemana toate punctele de reper. Iti recomand sa vizitezi Palatul. Este demential. Cred ca trebuie o zi intreaga doar pentru el.

Sa te duci si in partea europeana a 'stambulului. Este complet diferita. Se ajunge doar cu vaporasul.

Trebuie sa vizitezi si Bazarul. Ala mare.

 

 

Pai e simplu: intri in agentia loto, ii zici lu' tanti aia ca vrei 6 din 49 (ATENTIE: NU 4 din 69 ca se uita aia "patrat" la tine :D). Bifezi numerele, scoti 4, 9 lei din buzunar si gata! :)

 

Stam la h. Kalyon care e destul de aproape de obiective. Parca nu as merge prea mult cu masina pe acolo. Bazarul si palatul sunt in lista. Facem temele pentru ele. Mai sunt si alte cateva obiective, dar trebuie sa vedem cum le organizam in 4 zile. ;) Merci de sfaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca s-au mai liniștit apele. Ce face fetele? Cum stați cu somnul de frumusețe? Eu azi am apucat sa dorm doar o oră. ..Am avut pacient de la 14 :)

O zi frumoasă

Ps. Pun eu biletul azi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...