Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10464

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

'mneata Rares,Caline ,Manu

Tre'sa recunosc ca,si aici totul e alb si-s 2 grade afara.

Cred ca la tine Caline e ceva mai cald...

 

'mneata bajatii!

Un cafei,asa de start.

 

Am sa va fac o mica destainuire,am inceput sa salut personal pe unii,caci doar aceia imi raspundeau la salut,la intrebarile puse,la linkurile date in postari,la solicitarile mele legate de una alta.Io personal,si se pare ca n-am fost singurul,am tras concluzia ca voi,astialaltii ati facut(sau aveati)o bisericuta,absolut doar cu povesti sterile.Daca gresesc,sa fie greseala mea si mi-o asum,dar nu prea cred.

Asa ca,nu va mai ofuscati si diii,la munca...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua Rarese,Cristi si Manule.

E ceva mai cald la mine...

 

Buna ziua domnii mei.

Legat de ce a scris Cristi pot spune ca la fel ma simt legat de cele scrise de el mai sus.Pot sa va salut mai departe,nu e mare lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ma simt,nitel,dezamagit,caci credeam ca aci se mai discuta problemele noastre,se mai dau pareri,sfaruri,etc,legat si de chestiile postate,nu numai de-alea ca,afara-i frig,la munca,bem cafea,diii,bonuri.

D-asta am zas ca,cred ca bisericuta era deja creata cand m-am bagat si io,probabil si altii,pe topic.

Voi,ce parere aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica sa inteleg ca,cine nu face ca voi,sa ia viteza d-aci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin și eu.

Nu am format bisericuțe și nici mănăstiri. Am salutat persoanele care îmi răspund la întrebări și general pe restu. Nu evit pe nimeni și răspund la toată lumea indiferent de întrebarea adresată mie. Dar când întreb cât e ceasul și îmi răspunde cineva ca e miercuri... Atunci și eu va salut vineri.

O zi frumoasa tuturor

 

Pofta buna Călin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa apara discutii sterile,dar eu stiu un lucru:cand o persoana iti spune ca esti beat,razi de el,cand doua iti spun ca esti beat,te pune pe ganduri,dar cand de la 3 persoane primesti acelasi verdict,e timpul sa iei masuri.

 

Mersi Rares,urmeaza o berica dar dupa cina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata sau seara (in functie de locatie), popor muncitor!

 

Stiu, stiu, am ajuns cam tarziu, dar azi am fost harnic.

Dimineata era o zapada....de 8 cm. :crack:

 

...asa ca am iesit sa scot "conserva".

 

Gradinita cu flori din fata blocului arata cam asa: post-96564-0-80078900-1521528819_thumb.jpg, iar dupa ceva munca am reusit sa ajung si sa "dezgrop" masina post-96564-0-55940400-1521528828_thumb.jpg. In orice caz, nu are cum sa strice miscarea de dimineata, nu?

 

Apoi am trecut la: post-96564-0-13692500-1521528835_thumb.jpg post-96564-0-47603300-1521528843_thumb.jpg

 

Puse la racit pe aparatul de aer conditionat si, dupa 5-6 minute au ramas doar "urmele" post-96564-0-96321900-1521528849_thumb.jpg.

 

Spor si zi/seara faina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

........... nici nu au fost..........

corect, NU au fost!

 

 

 

..........:cand o persoana iti spune ca esti beat,razi de el,cand doua iti spun ca esti beat,te pune pe ganduri,dar cand de la 3 persoane primesti acelasi verdict,e timpul sa iei masuri.

si care-i ideea??

...ca sunt beat si sa iau masuri?? ...sau sa ma duc sa ma culc???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lorant,este doar o zicala,nu ai de ce s-o iei la modul personal.Nu am cu nimeni,nimic.Daca as avea,as spune-o.

Imi pare rau c-ai inteles gresit postarea mea.

Ideea era ca,suntem 3 care am patit cele scrise mai sus,mai mult sau mai putin cantitativ.

Editat de Djebelu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene, dar voi ce aveti?

 

Vi s-a urat cu binele?

 

Topicurile de "porcaiala" sunt in alta parte.

 

Legat de "problemele" de aici, e simplu: pune cineva o intrebare, daca stiu, ii raspund, daca nu, tac dreaq din gura. - asta in cazul meu. Pe principiul: mai bine sa tac si sa dau impresia ca sunt prost, decat sa vorbesc si sa inlatur orice dubiu.

Apoi, nu vad de ce ar deranja vremea, bonurile, ploaia si cafeaua amestecate cu diferite alte probleme. Presupun ca suntem destul de "intelijenti" sa ne dam seama cand e caterinca, cand e serios si care cui ii raspunde.

 

In fine, poate m-am aprins putin. Ma duc sa muncesc. (de data asta pe bani/bonuri/dividende)


» Post actualizat in 20 Mar 2018 07:05

....voi ce parere aveati despre el?....

Era veriga slaba! La revedere!

 

:alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata tuturor!

 

Cam greu cu trezitul in dimineata asta. Pe aci e ceva mai luminat si mai cald.

 

Apoi am trecut la: attachicon.gif20180320_072541.jpg

Niiiice! Deci sa inteleg ca de paste ciocnim soricul nu ouale :crack:

 

Legat de biserici, nu credeti ca avem cam multe in tara asta? Mai au rost si aici? Ar fi pacat.

 

PS: RIP Andrei Gheorghe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radule,cand cer sfatul intr-o problema sau caut ceva si nu gasesc,cerand ajutor sau intreband aici,nu o fac la caterinca,din contra,credeam ca suntem o comunitate,motociclistii in general nu doar pe topicul de fata,indiferent de tipul motocicletei calarite.

Apai daca noi nu ne ajutam,atunci cine?

Porcaiala inseamna ce fac unii useri de pe forum folosind injurii,facand misto,etc,nu faptul ca acum a aparut o problema si se vrea o rezolvare.Cel putin,asta e intentia mea.Aici pe topic,nu a fost cazul niciodata de injurii sau porcaiala,cel putin eu nu am prins sau vazut asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radule,cand cer sfatul intr-o problema sau caut ceva si nu gasesc,cerand ajutor sau intreband aici,nu o fac la caterinca,din contra,credeam ca suntem o comunitate,motociclistii in general nu doar pe topicul de fata,indiferent de tipul motocicletei calarite.

Apai daca noi nu ne ajutam,atunci cine?

Porcaiala inseamna ce fac unii useri de pe forum folosind injurii,facand misto,etc,nu faptul ca acum a aparut o problema si se vrea o rezolvare.Cel putin,asta e intentia mea.Aici pe topic,nu a fost cazul niciodata de injurii sau porcaiala,cel putin eu nu am prins sau vazut asa ceva.

Sunt perfect de acord cu tine, dar daca nu am o solutie pentru problema ta, atunci de ce sa ma bag in seama? Doar asa de dragul conversatiei? Daca nu stiu ce sa-ti raspund asta nu inseamna ca te ignor. Decat sa-ti dau un raspuns asa...la misto, mai bine tac. Corect?

 

In fine, sa trecem peste, zic eu....

» Post actualizat in 20 Mar 2018 07:22

Eu am facut un Revelion la Istambul. A fost frumos pana a doua zi, cand s-a inchis brusc totul.

Ma gandesc ca ei fiind de alta credinta, nu o sa faca ce fac astia pe la noi si o sa gasim cate ceva de vizitat/cumparat, etc. Revelionul e si la ei o data cu noi, dar Pastele zic ca nu conteaza pentru ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radu,e misto ca se da quote la orice banalitate,dar la chestiile mai concrete,se da ignore...

Asta am vazut eu pe aici.Dar nu mai dezvolt,e cam inutil,spun eu.Sau poate m-a batut soarele de martie in cap.

Editat de Djebelu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot s-a prapadit Andrei Gheorghe, voi ce parere aveati despre el? L-ati ascultat, urmarit, citit?

apoi pt mine chiar a fost simpatic tipu'

mi-au placut si emisiunile lui

 

...cand s-a aflat public ce se drogheaza, mi-a devenit antipatic....

 

drum bun si diiii!

...deocamdata nu-mi vine sa zic si ''la revedere'' ....deocamdata nu vreau sa ma intalnesc cu el..... io mai am planuri....

 

 

 

Legat de "problemele" de aici, e simplu: pune cineva o intrebare, daca stiu, ii raspund, daca nu, tac dreaq din gura. - asta in cazul meu.

+1

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io de Paste o sa fiu la Istanbul, deci ciocnesc baclavaua.

Ooo bun! Brava!

 

A fost frumos pana a doua zi, cand s-a inchis brusc totul.

Cu un BOOM ? :crack:

 

In alta ordine de idei, tocmai ce ziceati ca s-au implinit 3 ani in acest colt (bun am crezut eu) al forumului si acum ce facem?

Cred ca zapada asta este de vina. Huă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...