Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10460

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu unul ma feresc de ea ca dracul de tamiie! :crack: Stiu doar ca are plinul facut de prin 2006 ... e ca noua, 1 km la bord ca nu-i placu sotiei, dar nu m-am indurat s-o arunc, desi tentatia e mare. Mi-am zis ca te scutesc sa dai cu banii in toate partile. Sanatate maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, norocosilor! Io n-am avut asa mare noroc, mi-a cazut zapada de pe casa si inca de la prima ora a trebuit sa mut cateva tone de omat...ca sa poata Sasha sa se bucure mai departe de libertatea de miscare prin toata batatura! Acum, dupa cafea, o sa ma pregatesc de party...unul moto! Sic!:michael:

 

P.S. -Costi, am primit salutarile...si ti le intorc inzecit!:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Eu bag de 2 zile cumparaturi .... sper c-am terminat. Sie cineva ce grosime are cardul? ca al meu pare subtiat rau. 😂

@Ivan Tocmai terminasem de dat zapada pe alei, cind se aude un huruit, zeci de kg de zapada tasata a cazut de pe acoperis, tasata bine de tot.

Luat de la capat procesul, jurind in mintea mea ca vara am sa pun parazapezi ..... nici acum n-am pus. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Contabil a spus:

...@Ivan Tocmai terminasem de dat zapada pe alei, cind se aude un huruit, zeci de kg de zapada tasata a cazut de pe acoperis, tasata bine de tot...

Idem! Chiar si azi am patit-o...dar la mine macar nu pot da vina pe nimeni si nimic...fiindca nu pot monta, inca, parazapezi pe acoperis...constructia acoperisului nu permite (acoperisul a fost facut in urma cu ceva ani...si cei care l-au incropit nu detineau tehnologii si materiale necesare). Asa ca...dam zapada pana la primavara...ca doar nu mai este mult! Diiiiiiii...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mneata :)

 

  cui parazapezile am incasat'o io azi.

 

  intrucat parazapezile tineau zapada peste tuburile de la panoul de facut apa calda...am zis sa deblochez nitel situatia. cu una bucata prajina am reusit sa provoc o mica avalansa. Scopul a fost atins. Toata zapada de pe panou a ajuns in cap la mine  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii!

Si io care credeam ca va bucurati de zapada...

Ooo,d-nul Muretto.Ce mai faci?

Mno,un cafei e primo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate la maxim,fericire cat incape si un Craciun fericit alaturi de ai vostri,din partea Mirelei si a mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,SA fim voiosi si fericiti

taie ivan : sa lasam supararile si sa te bucuri de nepoti alaturi de doamna tataie

cristi : sa traiti lipsiti de tristeti :) impreuna cu doamna cristi

djebelu :  grija la canguri . La noi pisicile au obicei sa se urce in pomii de craciun...:P

bubb : musai sa traiti

 

razvan : sa te vedem mai des

 

si tot asa : de urat am mai ura... da incepe a insera :) sa va fie casa casa, sa va fie masa masa, sa va fie plinul plin :) si sa ne'mbtam cu vin. am zis 

 

 

 

Acum 16 ore, Muretto Grundieg a spus:

Uite dom'le, îți trimit ajutoare 1238327627_Ajutorlazapada.thumb.jpg.2676be58761e7c3e033a6e8bf7b62869.jpg

daaa  multumesc de gest :) trebuie ajutoare .. ca e nevoie de oleaca de aspirina saracului. Is nitel racit :)) dupa dat zapada... oleaca de tratament

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Taz Asg a spus:

...ivan : sa lasam supararile si sa te bucuri de nepoti alaturi de doamna tataie

... oleaca de tratament

Nu-s suparat, doar ca ma doare salele de la dat atata zapada la lopata...am nevoie de niste ajutor si tratamentu' adecvat, ca baba mea si-a iesit din garantie!:rusinica:

 

Acum 2 ore, Christian 1 a spus:

Sanatate la maxim,fericire cat incape si un Craciun fericit alaturi de ai vostri,din partea Mirelei si a mea!

Sanatate si voua, va pupam si noi in haita...adica io, baba, copiii si nepotii, plus cei aflati alaturi, nu-i mai enumar ca-i mare neamu'!😘

 

@Tuturor membrilor forumului, doar cititori, logati sau anonimi, va doresc ce-mi doresc si mie!:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, ivan pedala a spus:

@Tuturor membrilor forumului, doar cititori, logati sau anonimi, va doresc ce-mi doresc si mie!:makeout:

 

Unul din "anonimi" sint eu, am o tableta veche, merge cind vrea ea, citeodata ma pot loga, citeodata nu ..... are vointa nu gluma.

A vrut o data sa raspund de pe ea (mi-a dat variante girla, nimic) ...... asa ca daca-i doar unul citeodata, e posibil "EU".

 

Acum 22 ore, Muretto Grundieg a spus:

Uite dom'le, îți trimit ajutoare 1238327627_Ajutorlazapada.thumb.jpg.2676be58761e7c3e033a6e8bf7b62869.jpg

 

N-am nevoie de 1 ajutor de acest fel (sint casatorit) ...... dar n-ar fi rau vre-o 2-3 ajutoare (cu lopeti diferite eventual).

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Paca a spus:

Lasa bre scuzele astea puierile ...redirectioneaza ajutorul asta la mine...

Sau spre mine...ca nu ma supar! Lopeti mai am, poa' sa vina goale...fara scule!:clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...