Sari la conținut

Postări Recomandate

Daca tot vii ia tot Bazi Crew dupa tine :D, sigur vorbiti intre voi.

Locatia nu e stabilita inca, astept propuneri, mie sincer mi-e idiferent atata timp cat nu e la Victoriei in parcare (o sa fie multi si nu o sa stim care cum e)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarea a fost fun chiar daca am fost numai 2, compania foarte placuta, sa speram ca data viitoare ne strangem mai multi.

 

 

 

Tura asta am ratat-o. Cand se mai mai fac ture? anuntati-ma si pe mine

 

O sa iti dam PM la urmatoarea iesire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari initiatorului pentru o initiativa superba. ai descoperit scopul motociclismului urban! mersul in bezna, slalomul de gropi si neaparat poluarea fonica. fix ce isi doreste orice motociclist. fix imaginea pe care vrem toti sa o avem in fata cetatenilor!

 

nu mai bine va scoateti voi bicicletele la plimbare noaptea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari initiatorului pentru o initiativa superba. ai descoperit scopul motociclismului urban! mersul in bezna, slalomul de gropi si neaparat poluarea fonica. fix ce isi doreste orice motociclist. fix imaginea pe care vrem toti sa o avem in fata cetatenilor!

 

nu mai bine va scoateti voi bicicletele la plimbare noaptea?

Hatere! :))

 

Tu n-ai fost incepator, nu cautai anturaj cu orice pret, nu mai bagai o liniuta cu baietii noaptea pe Splai?

Cel ce n-a facut d'astea sa dea primul cu piatra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IA PIATRA! eu merg noaptea cu mobra sub 4k sa nu huruie prea tare. incercam doar sa zic ca baietii pierd farmecu si aduna uzura degeaba la motor, patratesc cauciucurile aiurea si tot asa.. de banii aruncati pe benzina iti cumperi o bicla si faci si sport.

pfff, cred ca am imbatranit..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ar mai fi ceva...nu va invartiti pe aceleasi strazi, chiar deranjeaza...In rest...plimbare placuta !

 

Nu prea am mersi prin zone populate (gen DRPCIV) si oricum nu am trecut de 2 ori prin acelasi loc.

 

si sa va tineti tobele pe silent noaptea ! merci

 

Ca Yoshimura de pe SV-ul tau e tare silentioasa (stiu ce vorbesc, aceiasi toba e pe R6-le unui amic pe care-l am in curte)

Nu stiu de ce aveti toti impresia ca venim pe stradute in 12k rpm sa facem galagie

 

felicitari initiatorului pentru o initiativa superba. ai descoperit scopul motociclismului urban! mersul in bezna, slalomul de gropi si neaparat poluarea fonica. fix ce isi doreste orice motociclist. fix imaginea pe care vrem toti sa o avem in fata cetatenilor!

 

nu mai bine va scoateti voi bicicletele la plimbare noaptea?

 

Stimabile, eu in timpul zilei am alte ocuatii/responsabilitati care necesita mersul cu conserva. Doar seara am timp sa merg pe mobra, eu consider ca motociclismul inseamna sa calaresti oricand ai ocazia, de placere. Nu ies seara sa fac galagie, sa trezesc lumea, sa ma plimb de 7 ori prin acelasi loc etc, am cei 7 ani de-acasa iar bunul simt e prezent.

 

P.S.: Imi pare rau, nu am bicicleta.

Editat de replici
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...