Sari la conținut

Street Racing?


Dogg
 Share

Este reala poza?  

101 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

e reala, dar asta nu inseamna ca pot si eu. evident, pentru ca nu am cauciucuri, nu de altceva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E facatura pt ca si eu ma mai ocup cu asa ceva si e chiar prost facuta... Lumina e cam aiurea daca se priveste in detaliu, plus ca "firul epic" al actiunii e cam putin probabil... :D Oricum, la rezolutia asta poate fi inselatoare. Daca incercam asa ceva in orasele noastre, sigur un taximetrist ne va taia elanul... Asta e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grosolanie nu facatura.

Umbra e in lateral si trebuia sa fie in fata si la casca se vede o giumbuslucarie. Masinile stau au cedeaza iar moto ar trebui sa treaca cu o super viteza ca sa se incline atat, ceea ce ar fi kamikaze. Oamenii de pe trotoar nu se uita inspre moto cum ar fi normal in acest caz. Moto e prea mare in comparatie cu masinile. In pozitia in care este se duce dupa flori sau la pascut, asta daca scapa de canalele pe care le are in cale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hihihi....mi-a fost lene sa mai fac url uite linku aici http://www.pro-bike.ro/bb/index.php?act=ST...t=10#entry52841 ,e la postul meu cu chestii,socoteli,si acolo e tot...omu din poza e Haga si eu am incercat sa-i sterg numaru :D ,si sa-i dau lumina,da cu paintu....e varza :D

BY THE WAY....CINE ERA ASEARA PE DECEBAL SI FACEA INTRECERE SPRE UNIRII LA 12 NOAPTEA?....Au trecut atat de repede erau patru motoare si se trageau in DRACII AIA MARI.....n-am reusit sa vad decat yzefeu R1 rosu cu alb care a trecut primul pe langa mine si deja aveau 150 ,dar am impresia ca pe urma l-a luat unul...cu un zx...daca nu ma insel,oricum trei s-au tinut aproape iar ultimul era la ceva distanta...AM SIMTIT CA MOR !!!!

Prin inima si prin stomac mi-au trecut vibratiile...woahaaa!!!

Masinile stau au cedeaza

hahahhaha exact asta mi-a trecut si mie prin cap ...hahah de la scoala ni se trage!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

dreq, ce zoom ca se vede si asa:) e shmenuit nitzel cu Paint bre - da-o draq, taman Paint ai gasit - dar nu exagerat. :huh: Oricum, chiar si super-lucrat in ce vretzi voi, cu lumini si culori corecte, tot se vede ca n-are cum. Pur si simplu e din alt film:)

Editat de andreicristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi astia care ati crezut ca poza este reala..mja! voi traiti in lumea voastra? :laugh:

 

Poza este trucata, nu iti trebuie prea mult antrenament sa observi asta.

-traiectoria motocicletei mi se pare suspecta

-umbrele sunt puse aiurea (adica nu corespunde cea de la motocicleta cu cele ale peisajul citadin :laugh: )

-culori ciudate pe casca/moto

-suta-n suta motociclistul se ducea la pascut flori :lol:

-lumea de pe strasse nu se uita

etc mai sunt destule indicii care tradeaza veridicitatea pozei :huh:

 

Gata! Myth Busted :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Vizitator AndreiRN
da... si eu l-am vazut pe unu care a luat o curba cu tot, cu dintii, cu genunchiu, cu tot... iar curba era destul de stransa

Si i-ai adunat bucatelele din asfalt dupa aceea?

 

Arata trucata. Daca era mai la dreapta ceva era mai plauzibila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si i-ai adunat bucatelele din asfalt dupa aceea?

 

Arata trucata. Daca era mai la dreapta ceva era mai plauzibila.

192979[/snapback]

Nu e, l-au sters cu buretele :drink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...