Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

e mare da' are o frica in el........ :jump:

se zvoneste in Sfantu ca a jucat baschet la vremea lui dar baietii din Ciuc (inclusiv io), i-au cam luat chefu........ :jump:

 

 

Tare obraznic e Dopeman-ul asta !!! Cred ca-l voi bate pe fundulet :P MUUUUHAHAHAHAHA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal,spuneti mi si mie pls ce BATERIE SI MAI ALES CE BUJII sa mi iau pt honda sc 44?

 

vad ca pe louis nu au bujii pt honda sc 44

 

da nu se gaseste nimeni sa mi raspunda si mie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate intru si eu curand din nou in randul vostru cu un 929

cred ca dau la skimb suzi pe o 929..ramane de vazut

 

Cand v-am zis ca cei de la Suzi/Kawa/Yamaha sunt brutari de meserie... :P

Mult ti-a luat sa-ti dai seama si tu. :jump:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ai zis tu varianta ii convenabila!

Acu sa vezi ce iei ca pe papusa ta o stii si cat ai bagat in ea....

Oricum bafta si spor ca numarat chesu pentru accesorii pe noua mobra!

 

sa stii ahuaaahahahah

 

poate intru si eu curand din nou in randul vostru cu un 929

cred ca dau la skimb suzi pe o 929..ramane de vazut

altfel imi iau un 919 si il fac SPECIAL ...carene replica NSR 500 V4 doohan cu evacuarea sub coada ..partea fata upside down ducati cu discuri si etriere brembo

janta spate pe 6 si marchesini pe fata

sunt in tratative :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nu se gaseste nimeni sa mi raspunda si mie

IMR9C-9H NGK, bujiile sunt astea. baterie pentru a ta gasesti la dealer Varta, numai masoara dimensiunile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incet , incet o sa aduc si eu un nou aspect la a mea dar mai intai am de bagat banii in consumabile pt ca astea mi se par cele mai importante.... ieri a iesit de pe matrita carena fata si am scapat de ruptura aia care zacea pe ea .. .pana la urma cred ca o vopsesc toata alba si ii fuck niste stikere :bigstar: negre.

 

Am sa pun poze cu, carena fata sa vedeti cum arata ... 300 ron :laugh: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari la toti hondistii!imi spune si mie cineva unde pot gasi oglinzi ptr.cbr900rr,sau daca are cineva de vanzare?multam frumos!

www.louis.de

dai comanda la unii useri de pe forum si vin in 7 zile:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa. de ce nu se vinde bucurestenilor? indignat. aaaa, probabil din cauza riscului de a avea o viatza scurta. sau ii place sa se dea numai pe curbe? la noi intradevar cam lipsa, tre sa merem multisor.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa. de ce nu se vinde bucurestenilor? indignat. aaaa, probabil din cauza riscului de a avea o viatza scurta. sau ii place sa se dea numai pe curbe? la noi intradevar cam lipsa, tre sa merem multisor.....

Nu se vinde in bucuresti ca e rasist:D

Foarte tare motorul,ce mare si mandru scrie: FIREBLADE :crack: :laugh: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin si eu cu niste poze cu hondita

frumoasa rau....ai mare grija de ea ... :bigstar: eventual poti sa`i mai pui ceva stabilizator ... asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hondita va primi acuma gume noi , placute de frana si lichid nou , ulei si filtre a primit deja , si multa dragoste :crack:

nu se vinde bucurestenilor pentru simplul fapt ca fostul motor pe care l-am avut un gs500 , si de care am avut grija obsesiv de mult , o zgarietura nu avea bietu de el , l-a cumparat o persoana din bucuresti si si-au batut joc de bietul motor , criminalii dracului !!!!! l-au omorat ... :bigstar:

imi pare extrem de rau ca l-am vandut , mai bine il tineam si pe ala decat sa ajunga bataie de joc .

 

asta am pus-o la vanzare nu ca vreau neaparat sa o vand sezonu asta ,dar in urmatorul vreau sa mi implinesc visul de a avea o hayabusa custom , cadru cromat , jenti custom cromate si vopsea aerografiata, dar daca nu gasesc pe careva care sa aiba grija de ea si so mai pot vedea intreaga in trafic nu la fiare vechi mai bine nu o dau .

 

ps: asta era fostul gs

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IMR9C-9H NGK, bujiile sunt astea. baterie pentru a ta gasesti la dealer Varta, numai masoara dimensiunile.

 

 

sal,am intrat pe ngk.com si am dat sa caute produsul in functie de motocicleta. ei recomanda CR9EHIX-9. ai idee care e diferenta?

si de unde pot sa cumpar bujiile si eventual un pret estimativ?

uite si linku http://www.ngk.com/results_appOther.asp?ot...5209&mfid=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,am intrat pe ngk.com si am dat sa caute produsul in functie de motocicleta. ei recomanda CR9EHIX-9. ai idee care e diferenta?

si de unde pot sa cumpar bujiile si eventual un pret estimativ?

uite si linku http://www.ngk.com/results_appOther.asp?ot...5209&mfid=1

Apeleaza cu incredere ... :kiss: LinK !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la plimbare azi prin padure si am vazut o turma mare de honde , numa specimene de toata frumusetea erau intr o gradina de flori stand pe malul lacului sa bea apa ... m-am apropiat cu grijsa sa nu se sperie si sa fuga .

 

k9aree.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...