Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La mine sta undeva mai jos....... ca doara mi-am curatat radiotorul de pitricele/albine/fluturi/tantari/mormoloci zburatori/muste/viespi/paianjeni/...etc.Este o operatiune foarte meticuloasa(te cam nervezi) dar merita !

 

@dezu. : Honda sau Wakasachi ?? ca e cam verde....sau ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema cu broscuta. Imi curge ulei pe la schimbatorul de viteze. Am inteles ca e un o-ring acolo. Cum as putea sa intru in posesia unului nou?

Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....

@dezu. : Honda sau Wakasachi ?? ca e cam verde....sau ??

 

:kiss: i hate you ... :lol:

Nu e ma vakasaki , doar fostul prop a avut ideea de a o face whana be kawasaki :P)

o sa iasa neagra in curand ca alba nu imi va permite anumite decizii pe care vreau sa le iau.

 

PS. Oricum e fun, singura Honda verde kawasaki .. din pacate in curand va trebuii sa ma despart de ea pentru un HD

Editat de dezu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: i hate you ... :lol:

Nu e ma vakasaki , doar fostul prop a avut ideea de a o face whana be kawasaki :cheers:)

o sa iasa neagra in curand ca alba nu imi va permite anumite decizii pe care vreau sa le iau.

 

PS. Oricum e fun, singura Honda verde kawasaki .. din pacate in curand va trebuii sa ma despart de ea pentru un HD

 

In sfarsit :lol: Dupa ce te-a batut toata lumea la cap! Da' lasa ca imi iau eu RR si continui "traditia"... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: i hate you ... :lol:

Nu e ma vakasaki , doar fostul prop a avut ideea de a o face whana be kawasaki :P)

o sa iasa neagra in curand ca alba nu imi va permite anumite decizii pe care vreau sa le iau.

 

PS. Oricum e fun, singura Honda verde kawasaki .. din pacate in curand va trebuii sa ma despart de ea pentru un HD

 

 

Da daca nai bani de spraiuri hai ca facem o cheta sa fie bine la toata lumea.Mai pe scurt hai ca punem mana de la mana si izi luam 2-3 sprayuri sa o vopsesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri mi-am pus xenon pe faza scurta :lol: Mai pe seara pun si poze .

 

Alexutz, se aude foarte frumos toba ta :P

 

 

Eu nu inteleg o treaba...vad tot timpul prin oras Blade-uri, dar cand e sa ne strangem si noi la o vorba..... :kiss:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da daca nai bani de spraiuri hai ca facem o cheta sa fie bine la toata lumea.Mai pe scurt hai ca punem mana de la mana si izi luam 2-3 sprayuri sa o vopsesti.

 

Prefer sa astept inca 10 zile pana la salariu si sa o vopsesc calumea nu la ideea altora cu sprayul ... :kiss:

In plus , daca tu ai fireblade doar pentru aspectul exterior inseamna ca nu il meriti ... nu conteaza cum arata , conteaza cum merge si cum este intretinut motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa-l alb Dezuleeeeeeeeeeeeeeeeee!

 

Sa dea dracu de nu il fac ROZ .... DA ROZ ...

Glumeam ... motorul o sa primeasca o vopsitorie la sfarsitul lunii asa ca ... :kiss: ... va fi alb, un fireblade alb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantera ti-am zis daca veneai aseara la ikea deja eram acolo 3 954 si un 929.

Nasol ca s-a cam stricat treaba cu ikea s'a lasat cu militie,notat de numere,proprietaru parcarii cica vrea sa depuna plangere penala...gargara ca sa nu mai mergem pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantera ti-am zis daca veneai aseara la ikea deja eram acolo 3 954 si un 929.

Nasol ca s-a cam stricat treaba cu ikea s'a lasat cu militie,notat de numere,proprietaru parcarii cica vrea sa depuna plangere penala...gargara ca sa nu mai mergem pe acolo

Mai bine ca n-am venit :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca ma bag oarecum peste topicul vostru...avem si noi un 954..dar ne trebuie motorul intreg..nu stiti niciunul lovit.. dezmembrat..etc pt motor cu acte? Avem nevoie de 954 sa mearga :lol: ..e cea mai buna motocicleta :P Dati-mi un prv daca stiti ceva, va multumesc ! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hal de noroc ce am.Miercuri am montat gumele si azi am gasit un cui infit in guma spate,sunt plin de draci si de spume.Am fost la vuilcanizare a scos cuiul si a bagat un "dop".

Ma bazez pe el sa plec pe la munte? sau ma duc la autozone sa ma manance aia de bani sa imi puna petic?

Ce chestie imi iau cauciucuri noi merg cateva zile si le peticesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mertane , ai fost cumva azi la mare?

 

 

DA

 

DA

 

 

adica ieri... sambata. am plecat aseara la 2 jumate din statiuni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

apropo.... eu am acum pe spate un metzeler... sunt super multumit de ea.

Editat de mertan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti merge linistit cu dopul ala

tine si la 290 la ora ..testat sambata ..pe un R1...am pus dopul in peco inainte sa plecam ..deci fara griji

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plecatzi totzi la naiba....

 

o fi rau?

 

cand o sa scap de cei 8 copii de care tre sa am grija zi de zi, o sa plec si-o sa ma intorc doar cand o veni frigu' de n-o sa mai pot sta in cort.

 

cateva poze cu copii (bulli), copilu' (a' lu' tovarasu') si copilu' cu multzi cai.

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...