Sari la conținut

Bulgaria 2007


Postări Recomandate

Baieti, ne-am intersectat in vama, am vrut sa cobor, eu eram in masina ma intorceam de la Bansko de la ski...Si am vazut un grup de motoare foaaaarte diferite...:crack:)))) hahaha...si am zis..ma, i-oi cunoaste, nu i-oi cunoaste? Mai bine nu tin grupul in loc aiurea sa cobor sa nu stiu pe nimeni sa se uite astia la mine ca niste curci...:crack:)))...lasa ca vad io cand ajung acasa...si am vazut..

 

Hai salutare, si la multi ani la toata lumea, ce de mult n-am mai fost pe-aici! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bravo de o mie de ori!!!!!!!!! A-ti facut o treaba super!!!!!!!!!

Din partea mea am sa v-a daruiesc la fiecare in parte cite un buchet de tradafiri...fara nici un fel de semnificatie. Sa fiti sanatosi si sa mai face-ti.

Multam pt flori :crack: , data viitoare hai si tu cu noi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi venit baietii nostri cu multe de-acolo dar nu cu muraturi. Si nimic acru, va asigur:) Atmosfera de primavara lasase loc de promenada celor mai alese exemplare feminine bastinase. Au cu ce se lauda vecinii nostri, nu ma mir ca nu s-au ingramadit si ei pe la noi in plimbare:)

Eu si cealalta fata din grup am incercat sa nu fim cotoroante, am mers ba in spatele grupului, ba in fata, sa nu se jeneze nimeni sa se uite si sa...pofteasca :crack:

Nu stiu de ce...dar cred ca or sa recidiveze foahahaharte repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu prea mi-au placut bulgaroaicele din motive ca: nu aveau bulane bulanoase :crack:, deci ce-i aia 2 scobitori si fund nema? nu frate, fitze si iar fitze tot romancele noastre care erau in vizita aratau mai ghini :crack:

 

 

 

 

btw, aici am vazut pe cel care ne filma de la o televiziune bulgara

post-5912-1167843618_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

privind printre fulgiiiiii de nea de afara + plescaiala imi vine sa zic BOGUDARE ptr vremea de ieri

chiar pare de necrezut ca ieri ieram in balgaria cautand o faimoasa salata traditionala si ascultand un fellow biker facand ca puiul de gaina ptr o portie de mancare chinezeasca la casoleta.

traiasca libertatea internationala

jos globalizarea.

vineri la etrusco?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu prea mi-au placut bulgaroaicele din motive ca: nu aveau bulane bulanoase :crack:, deci ce-i aia 2 scobitori si fund nema? nu frate, fitze si iar fitze tot romancele noastre care erau in vizita aratau mai ghini :crack:

 

 

bah unde draq te-ai uitat u la fetele depe afise ? :crack:) erau unele chiar bune si nu din romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu prea mi-au placut bulgaroaicele din motive ca: nu aveau bulane bulanoase :P, deci ce-i aia 2 scobitori si fund nema? nu frate, fitze si iar fitze tot romancele noastre care erau in vizita aratau mai ghini :crack:

btw, aici am vazut pe cel care ne filma de la o televiziune bulgara

haide ma ca erau pe toate gusturile :cheers: am vazut niste bulanashe de :crack: data viitoare cand mergem iti arat cu degetul daca e nevoie si dupa mergem sa ne cerem scuze (fetele circula in grup de 2 si singur nu o sa ma hotarasc niciodata numa la una :crack: iar noroc chior pt un set slabe sanse)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se utau bulgarii la motoare ca la urs , faceau poze cu ce apucau .parca nu au mai vazut motoare , sau un grup . ce ma amuzau.

Gandeste-te cum ar fi sa apara 13 motoare cu numere bulgaresti la Giurgiu, sau chiar la Bucuresti... crezi ca nu s-ar strange lumea ca la urs? :blink:

Oricum, din ce-am vazut eu, multi dintre "bulgarii" care sarisera sa-si faca poze cu motoarele erau romani toata ziua...

Eu cel putin am "servit" vreo 3-4 indivizi care vroiau sa-si faca poze pe motorul meu, toti romani.

Deocamdata a fost pe gratis, asa, ca promo, data viitoare cer 1 Leva taxa de poza! :crack:

 

Grija mare pe unde va lasati motoarele ca se fura tot , sunt ca termitele aia acolo. :crack:

Se fura de la trotineta pana la autocar ! :P

Sunt din Giurgiu si mi-a fost teama sa trec cu motorul acolo ! :crack:

Eu aud de 15 ani povesti din astea de groaza, dar in timpul asta am fost de 5 ori in Bulgaria (de 4 ori cu masina si o data cu motorul) fara nici un fel de probleme.

De fiecare data am lasat "rotile" pe unde am apucat, constienti fiind de faptul ca s-ar putea sa nu le mai gasim, dar n-am avut nici un fel de incidente.

N-am dat nici peste vestitii "politisti falsi", si nici macar peste politistii adevarati cersind "amenzi" de zeci de euro pt contraventii inchipuite. :cheers:

 

Nu zic ca nu se intampla toate chestiile astea, e clar ca se intampla uneori, dar toate povestile astea s-au transformat intr-un bau-bau mult prea exagerat fata de "realitatile din teren".

Eu unul am impresia ca sunt sanse la fel de mari sa ramai fara motor (sau fara bani) in Romania. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata?S-au terminat pozele???? :crack:

 

Unde sunt "jdemiile" de poze pe care le asteptam??

 

Btw...tot ati laudat bulgaroaicele...dar nimeni nu s-a incumetat sa le faca vreo poza sa se scalde si ochiul nostru??!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.... :crack: :crack: :crack: :cheers: ...Am ratat iesirea asta...Nu stiam daca e valabil si cu buletin de-asta vechi ( sau numai cu CI-ul)...Plus lipsa de $ si faza cu furatul catelului...Next time!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Btw...tot ati laudat bulgaroaicele...dar nimeni nu s-a incumetat sa le faca vreo poza sa se scalde si ochiul nostru??!! :cheers:

Damn... nu-i de ajuns ca sunt atat de putine motocicliste in Romania, dar unele din ele se mai uita si dupa femei... :hug:

 

Daca va uitati atent, sunt cateva poze in care se observa exemplare destul de reusite, ba chiar si cu "bulane bulanoase", cum zicea dracushorul. :blink:

Deh, eu n-am plecat sa vanez bulgaroaice cu aparatul din dotare. :crack:

 

Oricum, n-as zice ca e mare diferenta, oamenii, in general, sunt exact la fel la ei ca si la noi - de toate felurile pt toate gusturile.

 

Mda.... :crack: :crack: :crack: :P ...Am ratat iesirea asta...Nu stiam daca e valabil si cu buletin de-asta vechi ( sau numai cu CI-ul)...Plus lipsa de $ si faza cu furatul catelului...Next time!

Din cate stiu eu, nu merge cu buletin vechi, doar cu CI.

Succes in cautarea lui Pepe, sper sa-l gasesti curand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, n-as zice ca e mare diferenta...

 

 

mda ce sa zic, in general au bostanul mare si in rest parca sunt romani :crack:

 

 

 

:crack: zici ca am avut intalnire de gradul III, alieni frate :crack:

 

 

greetings bulgarian people, we come in peace :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate se mai face vreo plecare pe saptamana viitoare daca tine vremea

Duminica se anunta vreme buna (ma rog, daca redefinim un pic notiunea de "vreme buna" :crack: ).

In Bulgaria o sa fie si mai buna! Cine se mai baga? :crack:

 

Apropo, se pare ca de 1&2 ianuarie a fost superoferta, de-aia n-am platit nimic la Giurgiu.

Acum cica se plateste din nou "taxa de pod" - 2€ pt motoare, 6€ pt masini.

La Calarasi din cate am auzit era 20RON bacul, cel putin pt masini. Nu stiu cat e pt motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica se anunta vreme buna (ma rog, daca redefinim un pic notiunea de "vreme buna" :crack: ).

In Bulgaria o sa fie si mai buna! Cine se mai baga? :crack:

 

Apropo, se pare ca de 1&2 ianuarie a fost superoferta, de-aia n-am platit nimic la Giurgiu.

Acum cica se plateste din nou "taxa de pod" - 2€ pt motoare, 6€ pt masini.

La Calarasi din cate am auzit era 20RON bacul, cel putin pt masini. Nu stiu cat e pt motoare.

 

Se poate trece granita fara Carte Verde? Eu am motorul luat in leasing si nu stiu daca pot sa ies cu el din tara.

 

Vreau si eu la plimbare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate trece granita fara Carte Verde? Eu am motorul luat in leasing si nu stiu daca pot sa ies cu el din tara.

 

Vreau si eu la plimbare!

Marti nu ne-au cerut absolut nimic - nici carte verde, nici asigurare medicala, nimic. Doar C.I.

Si era cel putin un motor cu nr de leasing, nici nu s-au uitat la el.

Acum nu stiu daca asta facea parte din superoferta de revelion sau asa o sa fie de-acum incolo... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca nu v-au cerut decat buletinul, dar poate acum vor cere toate actele.

 

 

Ceea ce se cere este carte verde, asigurare medicala si buletin sau pasaport... Vezi ca daca ai RCA (ceea ce obligatoriu daca ai motoru' in leasing) s-ar putea sa ai deja si carte verde. Cand ai platit RCA si la ce firma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce se cere este carte verde, asigurare medicala si buletin sau pasaport... Vezi ca daca ai RCA (ceea ce obligatoriu daca ai motoru' in leasing) s-ar putea sa ai deja si carte verde. Cand ai platit RCA si la ce firma?

N-am asigurare medicala. RCA am, l-am platit in octombrie la Romstal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am asigurare medicala. RCA am, l-am platit in octombrie la Romstal.

 

Cu asigurarea medicala nu-i problema... sunt tot felu' de gherete la Giurgiu unde poti sa ti-o le faci... sau daca nu, in Bucuresti, cu orice firma de asigurari...

si costul e mic 15 RON pentru o saptamana sau 10 zile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...