Sari la conținut

Curbe duminica 21 august?


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

As da o tura pe virajele patriei, gen Buc-Ploiesti-Plopeni-Varbilau-Valeni-Cheia-Poiana Brasov-Rasnov-Predeal-Brasov-Intorsura Buzaului-Siriu-Cislau-Valeni-Buc. Trece vara si cine stie daca mai prind anul asta.

Sau o jumatate de Transalpina cu retur pe Voineasa (desi aud ca e cam praf drumul).

Sau alte idei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheia s-a stricat. Mai sunt porțiuni bune, dar parcă nu merită deranjul. Recomand mai bine un Siriu, o Sărata Monteoru - zona aia. Apoi la Brașov, făcut de 2-3 ori drumul spre Poiană :)

 

Aș fi venit și eu, dar am deja planuri pe mâine. Poate weekend-ul viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheia s-a stricat. Mai sunt porțiuni bune, dar parcă nu merită deranjul. Recomand mai bine un Siriu, o Sărata Monteoru - zona aia. Apoi la Brașov, făcut de 2-3 ori drumul spre Poiană :)

 

Aș fi venit și eu, dar am deja planuri pe mâine. Poate weekend-ul viitor.

a plouat pe monteoru si este destula vegetatie, pietris, praf, noroi, etc pe drum. trebuie facut cu grija si incetisor si parca nu merita sa stai cu inima stransa ca nu stii ce e in spatele curbei cu nr . 3 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Usor usor o sa schimbi categoria' moto daca vrei sa te mai bucuri de curbe

De ce esti crud si ne faci pofta cu filmuletele tale ?:DDD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca 'viata e greu' dar ne adaptam.Cand n-oi mai suporta o sa schimb motoreta.

Daca confirma careva pana dupa masa mergem, singur nu ma duc.

De modelu' motociclism.ro -nu zice nimeni nimic si apoi te trezesti ca ai un grup de 15 motorete m-am cam saturat.

Sau se agita multi si te trezesti ca pleci singur...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai man nu mai fii copil.....

ai timp, bani de gaz .... PLEACAAAAA ce dracu e asa de nasol sa te dai singur cu moto

nu contest placerea unei iesiri in 2 sau grup dar sa ajungi sa depinzi de altcineva imi pare absurd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

ai timp, bani de gaz .... PLEACAAAAA ce dracu e asa de nasol sa te dai singur cu moto

nu contest placerea unei iesiri in 2 sau grup dar sa ajungi sa depinzi de altcineva imi pare absurd

Corect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare la ora 9, dava e uscat si frumos as face tot traseul. Altfel, in functie de ce gasim pe la munte (ploi) hotaram acolo cat scurtam sau modificam traseul. Si da, cam toata ziua dureaza, mancam la pranz pe undeva si in rest dam gaz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar merge,

 

Din pacate nu pot sa-ti confirm de azi ca depind de cineva si s-ar putea sa plec la mare maine dimineata. Sper totusi macar cineva sa-ti confirme ca sa pot sa merg si eu cu voi in caz ca nu plec :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Usor usor o sa schimbi categoria' moto daca vrei sa te mai bucuri de curbe

Ce categorie de motor e mai potrivita de curbe decât un superbike?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce categorie de motor e mai potrivita de curbe decât un superbike?

De curbe de CIRCUIT... sau de curbe STRADALE... Unde si un SCUTER manevrat de un priceput' poate sa ti invarta casca

Sa nu mai spun de un SUPERMOTO....care in curbele stranse in care marele SUPERBIKE incetineste ii da clasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai man nu mai fii copil.....

ai timp, bani de gaz .... PLEACAAAAA ce dracu e asa de nasol sa te dai singur cu moto

nu contest placerea unei iesiri in 2 sau grup dar sa ajungi sa depinzi de altcineva imi pare absurd

+1 :)

 

Eee mai Niko, singur nu e bine, 15 motorete is multe... pana te mai gandesti, acusica se face iarna. Hai ingioi si sa puneti poze! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...