Sari la conținut

Donatii - DOAR OFERTE!


Postări Recomandate

am si eu de dat un costum textil:

 

Geaca-fara protectii

Pantaloni- fara protectii

 

Ambele au mesada detasabila, nu prea tin la ploaie, tin insa de frig, pantalonii putin rupti jos (cateva gaurele mici de la o cazatura), geaca o gaurica in cot (aceeasi cazatura), dat fiind faptul ca le-am purtat un sezon, mai au nevoie de o mica cusatura pe ici pe colo, le dau insa moca pt cineva care nu isi poate permite un costum...

 

Ca marime, eu am aproape 1.80 si vreo 85 de kg, si mi s-a potrivit bine. Pe sub geaca am mai avut loc sa mai si port un hanorac in caz de frig extrem. Deci, pt primavara de vine, cred ca e numai bun.

 

post-25775-1230987769_thumb.jpgpost-25775-1230987774_thumb.jpgpost-25775-1230987792_thumb.jpg

 

bafta multa. Nu ma puneti sa trimit prin posta. Dau deci doar la cei din bucuresti sau prin tranzit in bucuresti!

 

astept semnale

post-25775-1230987716_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 556
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am si eu de dat un costum textil:

 

Geaca-fara protectii

Pantaloni- fara protectii

 

Ambele au mesada detasabila, nu prea tin la ploaie, tin insa de frig, pantalonii putin rupti jos (cateva gaurele mici de la o cazatura), geaca o gaurica in cot (aceeasi cazatura), dat fiind faptul ca le-am purtat un sezon, mai au nevoie de o mica cusatura pe ici pe colo, le dau insa moca pt cineva care nu isi poate permite un costum...

 

Ca marime, eu am aproape 1.80 si vreo 85 de kg, si mi s-a potrivit bine. Pe sub geaca am mai avut loc sa mai si port un hanorac in caz de frig extrem. Deci, pt primavara de vine, cred ca e numai bun.

 

post-25775-1230987769_thumb.jpgpost-25775-1230987774_thumb.jpgpost-25775-1230987792_thumb.jpg

 

bafta multa. Nu ma puneti sa trimit prin posta. Dau deci doar la cei din bucuresti sau prin tranzit in bucuresti!

 

astept semnale

 

 

 

Daca mai este valabil anuntul, sunt eu interesat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Donez o toba originala pt xr600r . Toba a fost taiata de unde incepea teava chiar de la baza.

 

Salut! Mai ai toba? M-ar interesa pe mine. Sa inteleg ca ai doar partea finala, aia bombata, nu? Nu-i stres atunci, ca restu se poate face si suda. Eventual o poza daca ai.

 

Mersi

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Noah, am o casca Lazer de donat. Merge asa, la enduro prin padure, dar nu la mai mult pt ca am dat-o de pamant de vreo 2 ori. Are cozorocul spart si e marimea L. De sparta nu e sparta sau crapata, numa ca e julita bine. Am cazut o data in cap pe macadam, o data in padure si o data am trecut printr-un gard cu ea. Asta ca sa stiti :cheers: Cui ii trebe, pot face poze.

 

Numa bine,

Adi

 

atentie: topicul este DOAR pentru oferte, nu si pentru cereri.

Editat de Soso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cerseala: aveti careva vreo janta tip spite (adica nu turnata) de 17"? Iertare si multumiri!

 

vacanta 15 zile!! mai avem si alte cereri de concediu similare?

 

Userul "hellicks hellmet" a primit in data de 12.02.2009 urmatorul mail, generat de userul "soso" de pe acest forum:

 

"Hellicks Hellmet,

 

Soso has sent you this email from /index.php.

 

/index.php?...0&start=320 (/index.php?...0&start=320)

topicul de donatii este pentru oferte.esti un nesimtzit ca ai incalcat constient regula.urmatparea daca cand mai calci pe bec, stai pe bara 6 luni,acum doar 15 zile"

 

Ca urmare a faptului ca nu mai are dreptul de a posta pe forum, m-a rugat sa fac urmatoarele comentarii:

 

1. UNDE ESTE SCRISA REGULA PE CARE O INVOCA "soso" ??? (nici in titulatura topicului, nici ca "sticky notes"... se inventeaza reguli private din mers?)

2. CU CE DREPT IL CALIFICA "soso" CA NESIMTIT ??? (limbaj abuziv, total nejustificat)

3. Hellicks ISI CERE SCUZE DE LA RESTUL CITITORILOR TOPICULUI SI II ROAGA SA IGNORE POSTUL LUI.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@motofix...regulile se fac si din mers.din cate stiu eu, donatie inseamna gestul cuiva de da oferi, fara a pretinde nimic in schimb.prietenul tau e "putin" offtopic, nu?este nesimtit pentru ca fix cu 4 posturi inaintea celui pus de el, am precizat CLAR inca o data singura regula de postare.sunt precizari si avertismente anterioare pe tot parcursul topicului, te voi ruga si pe tine sa ai bunul simt sa iti faci documentarea cum trebuie inainte sa ai comentarii.faptul ca a postat constient de diferentierea intre postul lui si cele anterioare din topic m au dus la concluzia ca incalcarea regulii s-a facut cu buna stiinta.cu neimtire, mai pe romaneste. helliks isi va putea cere scuze si in persoana peste 14 zile.

daca mai exista alte comentarii sau intrebari, te rog pe privat sau pe sorin.stroe@yahoo.com pentru a nu incarca topicul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

donez mitas c12 dimensiuni 120/90/18, crampoanele centrala mai au cam 8-10 mm. valabil doar pt cine il ridica personal din bucuresti.

 

 

 

GUMA A PLECAT.SA O POARTE CU PLACERE

Editat de Soso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cotierele mai exista?:cheers:

daca da si esti om bun, poti sa-milasi un PM :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cotierele mai exista?:cheers:

daca da si esti om bun, poti sa-milasi un PM :rolleyes:

.

Treci maine pe la mine si iti dau o pereche de cotiere.

Suna-ma inainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut daca esti om bun poti sami lasi mie pantaloni lasami un PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut daca esti om bun poti sami lasi mie pantaloni lasami un PM

alfred multumesc pentru cotiere:)

:ok: ... ai grija de tine si de scumpa ta capitza:X ff faina e;) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Dupa modelul "Donatii pentru cioperisti", unde de altfel am oferit si eu cate ceva, initiez acest topic unde cine are ceva ce ii prisoseste poate oferi celor mai lipsiti de posibilitati. Daca cumva exista deja un astfel de topic rog moderatorii sa mute acest post in cadrul topicului deja existent.

 

Deci, ofer o casca. Poze mai jos. Lipsesc partile interioare din dreptul obrazului, dar astea pot fi usor confectionate din burete+panza. Marimea pare a fi un M. Si ca sa fie totul chiar moka, ma ofer sa platesc si taxa postala de colet :blink:

 

post-30-1167846054_thumb.jpg post-30-1167846012_thumb.jpg post-30-1167845976_thumb.jpg post-30-1167846086_thumb.jpg

 

sal in legatura cu casca aceea o mai ai ?;) sunt si eu un endurist incepator ssi casca chiar u am deloc si nici bani sa imi i-au alta tinind cont de criza a si de datoriile cate le am .... daca nuh ai dat-o inca astept un rasp:D

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez rucsac moto cu magnet pt rezervor, culoare neagra si suport harta cu magnet pt rezervor,sunt noi ,le dau ca nu am ce face cu ele,poate alti au :blink: ;) pun si poze daca sunteti interesati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...