Sari la conținut

Accident Sinaia Honda CBR!


pyter82
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si ai oprit sa razi de el? sau esti motosicli tru?

Am oprit sa-l ajut in orice mod cu putinta! Omul era putin socat de cele intamplate, mai ales ca din spusele lui, motocicleta era imprumutata! A refuzt solicitarea unei ambulante, chiar si la sosirea catorva pompieri, unul din ei era imbracat in echipamentul specific SMURD, acestia avand sediul la mica distanta de locul accidentului. Am decuplat contactul si am scos cheia pentru a preveni un eventual incendiu, deja se scurgea benzina din ea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca traieste....da prostia se plateste!si asta o sa aiba ceva de platit.:))


» Post actualizat in 10 Sep 2016 20:16

Pai zicea ca o sa se crizeze proprietarul motocicletei cand o sa afle ce s-a intamplat.

really?nu creeeed!de ce sa se crizeze?ar trebui sa-i ramana dator ca si-a batut joc de munca lui.nu oricine are abilitatea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Am facut un tour azi ,bv - poiana-retur.Ne-am intalnit cu tipul implicat, intr-un peco.Parea deja linistit si impacat cu ideea.Ne-a aratat ranile de pe brat si genunchi. Se intampla... Sanatate!

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca e ok tipul. asta e cel mai important. pacat de motor. si bine ca nu a lovit pe nimeni dintr-o prostie.

sa luam aminte si sa invatam sa facem acrobatii in locuri mai putin publice...in ziua de azi chiar avem unde. Sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-asta MOTORU NU SE DA la nimeni!!! Nici nu vreau sa ma gandesc cum e sa fii in pielea saracului motociclist cand trebe sa-l suni pe proprietar sa-i dai vestea ...

Cred ca n-ai vrea sa fii ,de fapt, in pielea proprietarului..

» Post actualizat in 11 Sep 2016 09:32

Prostia si smecheria se plateste platesc.nu as vrea sa fiu in pielea proprietarului

» Post actualizat in 11 Sep 2016 07:48

Prostia si smecheria se plateste.platesc nu as vrea sa fiu in pielea proprietarului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba atata rautate prostia si smecheria,e tot biker de-al nostru,pe toti ne fura uneori sa ii dam gaz sau sa ne ridicam pe o roata chiar si in cele mai nepotrivite locuri,acum tine si de ghinion si de pricepere unde si cum o faci,nu m-am ridicat voluntar pe o roata cu motocicleta si nici nu vreau sa invat tocmai din cauza la chestii de genu,sanatate riderului si data viitoare sa fi mai atent si daca face spectacol sa o faca cu motocicleta lui nu cu a altuia,motocicleta nu se imprumuta !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...