Sari la conținut

Ce Facem Pe 06.01.2007 - 07.01.2007 ?


sasser
 Share

Unde ?  

85 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am o propunere in leg.cu alergatul. Se vor crea 2 grupuri, 1 (including me :crack: ) care vor "curata supapele", si al 2-lea care va merge regulamentar..sau.. ma rog..aproape.

La fiecare oprire vom stabili urmatorul punct de regrupare, iar in Giurgiu - vama - pod - Ruse mergem grupat ca asa-i frumos, sa atragem atentia :crack:

 

Aveti si alte sugestii? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o propunere in leg.cu alergatul. Se vor crea 2 grupuri, 1 (including me :P ) care vor "curata supapele", si al 2-lea care va merge regulamentar..sau.. ma rog..aproape.

La fiecare oprire vom stabili urmatorul punct de regrupare, iar in Giurgiu - vama - pod - Ruse mergem grupat ca asa-i frumos, sa atragem atentia :blink:

 

Aveti si alte sugestii? :cheers:

pai la ce vorbim sa mergem mai multi dak e fiecare cu "pi....z...da masii"

plecam impreuna ajungem si ne si intoarcem impreuna ca doar daia maergem la plimbare nu la "curatat supape" :crack:

vreti sa alergati luatio tata pe la calarasi si mancati autostrada si ne vedem in balgaria :crack:

cei care am fost data trecuta am avut o viteza de croaziera cam de 90 km/h si nimeni nu a fost frustrat, oricum vedem maine cum ne intindem la drum :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti spun din proprie experienta, ca la asa un grup mare, vor fi sigur cativa nemultumiti carora n-o sa le placa sa mearga cu 90.. Si n-ar trebui sa te deranjeze sa se creeze 2 grupuri, daca din cand in cand se face regrupare (nu prea des totusi ca se fragmenteaza drumul si se creste timpul total de parcurgere al traseului).

 

Si da, plecam impreuna si ne intoarcem impreuna, doar ca nu mergem tot timpul impreuna. Ce e rau in asta? Nu poti obliga pe toata lumea sa mearga cu 90.

 

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca pana acu' sunt 6 persoane in 5. E oferta.

Mai suntem si grupul 3 .. dar noi mergem offroad.

 

 

da... scuze pentru partea cu numaratul...

cred c-ar fi fain sa ramanem in grup cat mai compact... pana la urma vedem maine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei care nu au timp sa citeasca 11 pagini:

 

Duminica 07.01.2007 ora 11am la Arcul De Triumf (intrare Herastrau)

 

ideal e sa fiti acolo la cel tarziu 10.45.

 

Plecarea va avea loc la 11.30 fara exceptii. tineti minte ca timpul zboara ca vantul

 

Btw nu mai am febra :crack: .. mai bag mai tarziu un algocalmin si un coldrex .. dimineata aceeasi portie si la drum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. nu toate, o sti tashulina ce zice (care au, pe linga forma aia clasica mai au un petec, culmea, VERDE)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a, ca nu ai hartia da, nici eu nu o am, dar exista sigur, tre sa ma duc sa o iau de la asigurator

acu daca ma intreaba maine la granita am pus-o, ma intorc, da cica saptamaan trecuta nu i-au intrebat decat de buletin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Se poate face carte verde pe un motor care nu este pe numele tau in acte? :crack:

2.Stie cineva concret cat ar costa sa-ti faci acolo la Giurgiu carte verde si asigurare medicala?

Thanx. :crack:

ideea e sa nu intrebati daca trebuie sau nu. ei nu intreaba, voi nu intrebati nimic, aratati buletinu si treceti repede :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am carte verde, dar daca nu ma lasa gasim un restaurant chinezesc in Giurgiu si aia care trec ne suna si ne zic ce sa comandam. In fond suntem europeni si de-a susul si de-a josul Dunarii. Ma vedeti maine la 11. Bye Bye!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi cam mult stam la arc o ora de la 10:30 pana la 11:30, prea mult. Mai ales ca se intuneca devreme si exista riscul sa fie polei pe sosea cand se lasa intunericul si frigul. Cred ca 30 de minute de asteptare sunt suficiente pentru fiecare sa ajunga. Propun plecarea la 11:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus 11 sa fim toti si sa plecam.. cealalta juma de ora ramanea la aprecirea noastra acolo daca o stam sau nu.

 

Treaba e ca mie mi`a crescut temperatura iar la 37cu5 ce sa fac ?

Voi ce ziceti sa stau acasa in scutece sau ... ?!:crack:

Editat de sasser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus 11 sa fim toti si sa plecam.. cealalta juma de ora ramanea la aprecirea noastra acolo daca o stam sau nu.

 

Treaba e ca mie mi`a crescut temperatura iar la 37cu5 ce sa fac ?

Voi ce ziceti sa stau acasa in scutece sau ... ?!:crack:

 

 

la 37,5 cred ca mai bine stai acasa, plimbari o sa mai fie. Nu uita ca sunt 6 grade daca stai pe loc , dar la 90~100 km pe h sunt mai putine si e pacat sa-ti agravezi sanatatea pt un drum de placere pana la Bg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...