Sari la conținut

Postări Recomandate

Un prieten vinde motorul si rotile din poze, la pretul de 100 de euro. Nu stiu daca sunt de DKW sau IJ. Piesele sunt pe langa Targoviste. Daca doriti mai multe detalii, sunati la urmatorul numar de telefon: 0721 923 521

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vind palarie de sa solo m72 ( cauciucul ) - 60 ron

grup cardanic ural + cruce si cardan - 120 ron ( simeringuri si rulmenti schimbate ) cardanul lungit cu 70 mm

furca nipru in stare ok - 80 ron

roti nipru - 60 ron bucata

amortizoare spate - 60 ron

bascula - 40 ron

 

sau toate piesele la 300 ron

 

pt mai multe info mail infobastybikes@yahoo.com / 0735778581

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut urmatoarele piese de carpati:

 

mansoanele de pe ghidon (acceleratie si schimbator)

mansoanele de cauciuc de la suporti picioare

ceva cable cu reglajele de cursa

magnetou functional-platoul cu bobine (la mine cea de inductie este moarta)

SI CEL MAI IMPORTANT: CARBURATOR!!!

 

cine are, nu va sfiiti, contactati-ma va rog. chiar am nevoie de ele.

 

Mesaj completat

caut urmatoarele piese de carpati:

 

mansoanele de pe ghidon (acceleratie si schimbator)

mansoanele de cauciuc de la suporti picioare

ceva cable cu reglajele de cursa

magnetou functional-platoul cu bobine (la mine cea de inductie este moarta)

SI CEL MAI IMPORTANT: CARBURATOR!!!

 

cine are, nu va sfiiti, contactati-ma va rog. chiar am nevoie de ele.

 

nu imi vine sa cred. nu am primit nici o oferta. chiar nu mai are nimeni piese pentru carpati? :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand cutie scule awo.e sablat si grunduit sa nu rugineasca.faceti voi un pret daca aveti nevoiepoza nu am,dar stiti despre ce este vorba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal.

daca stie cineva un simson awo de vanzare il rog sa ma anunte.

am gasit de curand un atas stoye 1 si vreau sa incep restaurarea atasului si eventual a motocicletei .

salut

si eu imi doresc un atas ca asta al tau. la care mos craciun ai trimis scrisoarea? :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand cutie scule awo.e sablat si grunduit sa nu rugineasca.faceti voi un pret daca aveti nevoiepoza nu am,dar stiti despre ce este vorba

maine pun si poza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Super Carpati 1966 ,nerestaurata, necesita bibilita un pic ,sper sa i gasesc un stapan care o sa aiba grija de ea !

Pentru poze, detalii , pret , dati PM sau scrieti pe messenger!

Iata si o poza.

ucnyij8fk8g5z2681yw5_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Jawa 350 1985.Motocicleta merge si arata foarte bine.A fost refacuta complet acum 2 ani.Am folosit-o destul de putin,doar in plimbari de weekend si la intruniri.M-ai dau la ea carena fatza,top case,motor de rezerva,far,tobe,amortizoare,bujii noi,saboti frana noi,crash-bar,si multe alte maruntzishuri.In 2008 in toamna i-am pus segmentzi,bujii,fise,garnituri,carburator,filtru aer,cabluri,bec halogen,lant...toate noi.Are comenzi si bord de la Honda.Este din nou la vanzare pentru ca am revenit in tara.Pretul este de 600 euro negociabil.Mai multe detali pe id de mess:s33king4 sau la telefon 0766908645. Mai dau la ea si o casca,o pereche manusi piele si ghete Bikers aproape noi marimea 39!

post-20716-1249070902_thumb.jpgpost-20716-1249070914_thumb.jpgpost-20716-1249070929_thumb.jpgpost-20716-1249070943_thumb.jpg

post-20716-1249071165_thumb.jpg

post-20716-1249071173_thumb.jpg

Mesaj completat

post-20716-1249559240_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sus cu anunțul!

Persoană de contact: Cătălin - 0727.109.539.

Toate bune! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E fuctionala ? smile.gif Imi doresc foarte mult o mobra sad.gif , dar nu gasesc una la un pret mai rezonabil smile.gif .. Care ar fii pretul ei :-s ?

 

* Nu mai are nimeni o mobra care nu are ce face cu ea si o vinde ? Va ajunge pe maini bune tongue.gif

Vand MOBRA hoinar, pret 4mil, functionala 100%, inmatriculata, acte in regula!!!!!!!!!chei originale+functionale+multe piese de schimb. Roata spate 18', filtru aer sport, toba sport cu finala arrow, filtru benzina, carburator modificat, maner mallaguti pt ambreiaj, platina noua,instalatia electrika oke, vopseaua isi spune varsta, proaspat segmentata.Cauciucuri bune+ cateva de rezerva. Desigur moto are si toate accesoriile stock, toba(contine 2 sate, una mai silentioasa, alta mai zgomotoasa), filtru aer,roata 19', carburator, protectiile de cauciuc de la aripi, claxon,pomba originala.

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...990-212597.html

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...990-221204.html

Ps. Pretul e fix, am scazut destul!

4 mil!!!! :laugh:

Mesaj completat

Scz dulbu post, nu am putut da edit| gasit butonul de edit.

Vand piese hoinar!

aripa fata-15 lei(pregatita pt vopsit)

prinderi aripa fata-10lei

aripa spate-15lei (pregatita pt vopsit)

nush cum se numeste, codita metalica de care e prins stopul + inca o codita din aia pt bagaje, 10 /15 lei

telescoape spate-30lei

stop-10lei

far-20lei

rezervor-30lei

prinderi far-5lei

carburator-35lei

Preturile sunt negociabile!

Mesaj completat

Cumpar sau cersesc motor 125-250 cmc, nu prea conteaza anul, sa se poata reface, la un pret decent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru un mz es 250 cumpar cauciucuri+camere350/16,emblemele care vin pe rezervor lipite,burdufe lant,plus cateva maruntisuri

ym papayezx7

0722443422

Salut. La mine la Iasi e un magazin care aduce cauciucuri noi la comanda,Ucrainiene si tot aici in oras cauciucuri second Metzeler,Michelin,si altele care tin de vreo 4 ori mai mult decat celelalte UKR. la pretul de 80 lei iar cele UKR. 140 cu camera . daca vrei sa te ajut sa ti le procuri tel 0722255057. Numa bine.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...