Sari la conținut

Accident Baia Mare


Ribo
 Share

Postări Recomandate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca poate fi mai urat de atat, sa-ti moara pasagerul din vina ta....

pacat, 17 ani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fata pasagera se credea in siguranta, sigura ca ei nu i se poate intimpla nimic nasol. Asa cum exista rideri fara experienta, tot asa sint si pasageri pe moto care habarnuau la ce pericol se expun. Nu pot sa-mi scot din minte reactia unei fete, prietena unui amic motociclist pe R6, ce fata a facut cind am atentionat-o ca se risca mult mergind pasagera multi km. Chiar mi-a parut rau atunci ca am deschis subiectul. Pur si simplu ea nu putea sa conceapa ca prietenul ei ar putea sa greseasca. Insa nu constientiza ca chiar daca riderul merge corect, poate alt sofer sa greseasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre accident nu spun nimic in afara de faptul ca, REPORTERII vietii sa invete geografie! Accidentul a avut loc pe raza orasului Negresti-Oas, nu in Baia Mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In materialul de la ProTV se spunea ca si soferul si motociclistul au fost testati cu aparatul etilotest. Cand sunt intr-o stare grava cum mai pot ei sa sufle in aparatul ala? Si asa ii duce la spital , e mai buna o proba de sange decat sa ii fi chinuit cu etilotestul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La vreo ora jumate am trecut pe langa accident,m-am ingrozit cand am vazut casca crapata,ulterior am aflat ca era al pasagerei care o decedat,pilotul fiind constient in urma accidentului.

Dintr-un alt articol am aflat ca nu avea permis de conducere.

Iar masina lovita o fost cea care venea de pe contrasens.

» Post actualizat in 12 Jun 2017 13:20

https://presasm.ro/cine-este-tanara-de-17-ani-decedata-teribilul-accident-rutier/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand invata gagicile sa nu se mai plimbe cu dubiosi fara permis?

man, era un kinder de 17 ani...

 

jesus, era minor pasageru'...

complicatii pt "motociclist", mai ales daca nu avea carnet...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dintr-un alt articol am aflat ca nu avea permis de conducere.

» Post actualizat in 12 Jun 2017 13:20https://presasm.ro/cine-este-tanara-de-17-ani-decedata-teribilul-accident-rutier/

Eu nu găsesc nicăieri articolul în care zice ca nu avea permis.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avea permis, doar ca nu avea categoria potrivita. 😉 Baiatul "jmecher" era la curse cu inca un motor. Fata,ca orice alt copil la varsta aia a gandit cu altceva, numai cu capul nu. Viata "e greu".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avea permis, doar ca nu avea categoria potrivita. Baiatul "jmecher" era la curse cu inca un motor. Fata,ca orice alt copil la varsta aia a gandit cu altceva, numai cu capul nu. Viata "e greu".

De unde stii bre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza. :)

a nu se intelege ca il stiu pe racer sau pe cel cu care se race-uia.nimic de agest gen.

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...