Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

stai linishtit(a),vara asta e randul meu sa te protejez...si la babord si la tribord si la prova ,dar mai ales la pupa!!! :nono: nimeni nu-ti va fura inocentza! ;) roaga-te sa nu ma pilesc prea tare...

Ce limbaj deochiat ... dacă n-aÂş Âşti mai bine aÂş spune că eÂşti marinar. Auzi la el .. pupa, prova ... beey. Tre să-ți pun bromură în bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce limbaj deochiat ... dacă n-aÂş Âşti mai bine aÂş spune că eÂşti marinar. Auzi la el .. pupa, prova ... beey. Tre să-ți pun bromură în bere.

Un ceiutz de tei cred ca face bine si calmeaza hormonii, :nono: dar mai ales nu dauneaza grav sanatatii ca alcoolul ;) . :lol: Dar atunci nu mai vad care e smecheria daca nu e si alcool :lol:

:smoke: asa ca merg si eu pe varianta cu bromura :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

http://www.youtube.com/watch?v=Wuyt7SbdV7Y

Fratele Hrubaru si Road Eagles la Motomagia de weekend.

 

:( :P

 

tangouri celebre din 2006 in regia maestrului Catalin Lipova Sarbu,zis si regizorul Hard!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7G117pWNpz0...ted&search=

 

palme d'or s-a dat la altu'... pentru catalin doar un :P michteaux domnule ! merci !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Plm.....stiu k o sa se ridice polemici....si o sa spuneti k sunt inconstient...blah blah....da o pun k poate vede si un anume domn politist ....care m-a amenitzat " te las fara permis"...ei uite k nu s-a intamplat....asa ....sa se oftice... :bounce:

post-13508-1183733659_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plm.....stiu k o sa se ridice polemici....si o sa spuneti k sunt inconstient...blah blah....da o pun k poate vede si un anume domn politist ....care m-a amenitzat " te las fara permis"...ei uite k nu s-a intamplat....asa ....sa se oftice... :wave:

EÂşti nebun, inconÂştient Âşi o să te plimbi cu motorul între petreÂşti Âşi centură .... dacă o să mai fie voie Âşi pe centură .. Costel se bucură .. o să fie la mare căutare pltaforma ... facem servicii de curierat .. ferry-boat .. transportăm motociclete prin județ ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dc sa nu mai fie voie ??? Au vreo sansa sa interzica circulatia la motociclete dupa ora 22 cum vor ei ?? Cum dreq ramane cu Constitutia Romaniei...si cu dreptul la libera circulatie ??? Ce solutie au gasit si retarzii aia de la circulatzie... interzicem circulatie dupa ora 22 =)) Parca suntem copii dreq...ne trimit la culcare...abia astept sa o vad si pe asta !!! Sa vezi procese...si cum a zis si Misha " o sa apara fenomenul cunoscut intre motociclisti - GHOST RIDER" f tare Misha...mi-a placut... !!!

Editat de RKT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dc sa nu mai fie voie ??? Au vreo sansa sa interzica circulatia la motociclete dupa ora 22 cum vor ei ?? Cum dreq ramane cu Constitutia Romaniei...si cu dreptul la libera circulatie ??? Ce solutie au gasit si retarzii aia de la circulatzie... interzicem circulatie dupa ora 22 =))

"Poa să facă ce vrea muÂşchii lor". Doar e țară liberă Âşi democrată. E democrațieee dom'le...

Eu nu prea pot să mă fac Ghost Rider cu Intruderul meu de 1500. Da tare aÂş face-o ... :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Misha k vb eu cu baietzii...si asa ziceam sa imi vopsesc racheta....si ne facem noi Ghost rideri....si fara tobe!!! Sa vedem pe cine o sa prinda aia... cu loganurile lor...si cu BMW ala prapadit a lor :wave:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Misha k vb eu cu baietzii...si asa ziceam sa imi vopsesc racheta....si ne facem noi Ghost rideri....si fara tobe!!! Sa vedem pe cine o sa prinda aia... cu loganurile lor...si cu BMW ala prapadit a lor :lol:)

Frate va doresc succes! :lol: Sper totusi sa nu ajungeti sa vina sa va adune cu farasul de pe sosea :lol: ! Adica GHOST in adevaratul sens al cuvintului! Cauta macar niste baieti cu experienta pe motor, nu kamikaze! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate va doresc succes! :lol: Sper totusi sa nu ajungeti sa vina sa va adune cu farasul de pe sosea :lol: ! Adica GHOST in adevaratul sens al cuvintului! Cauta macar niste baieti cu experienta pe motor, nu kamikaze! :wave:

[/qu

Pai am destula experientza...dar dak tu ma cunosti asa de bine si ma consideri kamikaze, inseamna k asa o fi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai inteles gresit. Nu vorbeam de tine. :lol: Ai spus ca vorbesti cu baietii pentru asta, dar cauta niste baieti cu experienta, ca nu stiu daca sunt prea multi prin Focsani asi la giumbuslucuri pe o roata!! :lol:

Oricum SUCCES!!!!!!! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai inteles gresit. Nu vorbeam de tine. :cheers: Ai spus ca vorbesti cu baietii pentru asta, dar cauta niste baieti cu experienta, ca nu stiu daca sunt prea multi prin Focsani asi la giumbuslucuri pe o roata!! :blink:

Oricum SUCCES!!!!!!! :rusinica:

 

 

Mdea...asta cam asa e...dar eu nu vorbeam de dat pe o roata in primu rand..vorbeam de scos numaru de inmatriculare, toba ( Ghostrider ) ...si de fugit de politie..asta in cazul in care se interzice circulatia la motociclete dupa ora 22!! Cat despre dat pe o roata, eram 2, am ramas unu... :cheers: k si-a dat motoru!!! Ass la dat pe o roata nu e nimeni...k nu ne lasa politia sa ne antrenam :finger:

Editat de RKT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

4 - 5 august 07 = road eagles la...(stiu ca suna ca dracu) Valea Marului!fir intins,semi-canci,dar tratamentul :burnout: :hurt: :) s-a luat o data la 6 secunde,asa cum zice doctorul...pe scurt,DEMENTIAL!!!

post-12367-1186422470_thumb.jpg

post-12367-1186422510_thumb.jpg

post-12367-1186422581_thumb.jpg

post-12367-1186422645_thumb.jpg

post-12367-1186422717_thumb.jpg

post-12367-1186422809_thumb.jpg

post-12367-1186422862_thumb.jpg

post-12367-1186422969_thumb.jpg

post-12367-1186423011_thumb.jpg

post-12367-1186423054_thumb.jpg

post-12367-1186423089_thumb.jpg

post-12367-1186423124_thumb.jpg

post-12367-1186423172_thumb.jpg

post-12367-1186423215_thumb.jpg

post-12367-1186423247_thumb.jpg

post-12367-1186423288_thumb.jpg

post-12367-1186423327_thumb.jpg

post-12367-1186423414_thumb.jpg

post-12367-1186423462_thumb.jpg

post-12367-1186423513_thumb.jpg

post-12367-1186423558_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

acest cetatean trece azi prin clipe foarte grele...misiunea lui este una ingrata,va trebui sa bea mai mult decat cantareste, alaturi de alti cetateni posesori de palnie de marime industriala :agree: Clubul Road Eagles este alaturi de el in aceste grele momente din an :smoke: LA MULTI ANI ADI si stai linistit,nu o sa te dezamagim diseara,vom duce greul impreuna,pt ca numai asa putem fi cu totii,fiind laolalta,ca cum ar veni...rock frate!!! :ok:

post-12367-1187853925_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Tot nu ți-a ieÂşit din cap masa aia ginecologică cu trei roți ?

Până la urmă tot o comiți ...

nu frate,ma gandesc la batranetile mele linistite si fericite...ce dracu??? :friends:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...