Sari la conținut

Bucuresti - Vama Veche


alzayr
 Share

Postări Recomandate

mare grija unde pui cortul, pe la meduza eventual sau in alt camping, ca din punctul de vedere al furturilor chiar s-a stricat vama; daca inainte iti mai scarmau prin cort, daca-l lasai de izbeliste in mama dracu, anul asta, de 1 mai, la doi tovarasi, le-au incercat masinile, noroc ca dormeau in ele si s-au trezit, iar un al treilea prin iunie n-a fost la fel de norocos, parcand-o inspre 2 mai si avea o portiera slaba care fortata se deschidea si ori fix p-aia au nimerit-o sau le-au incercat pe toate, cert este ca l-au lasat fara bani, telefoane, haine...asa ca mare grija ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare grija unde pui cortul, pe la meduza eventual sau in alt camping, ca din punctul de vedere al furturilor chiar s-a stricat vama; daca inainte iti mai scarmau prin cort, daca-l lasai de izbeliste in mama dracu, anul asta, de 1 mai, la doi tovarasi, le-au incercat masinile, noroc ca dormeau in ele si s-au trezit, iar un al treilea prin iunie n-a fost la fel de norocos, parcand-o inspre 2 mai si avea o portiera slaba care fortata se deschidea si ori fix p-aia au nimerit-o sau le-au incercat pe toate, cert este ca l-au lasat fara bani, telefoane, haine...asa ca mare grija ;)

Cazare in camping la tanti Elena si echipamentul la ea in casa pentru 5 ron sa isi ia o bere :))

Deocamdata am avut noroc in privinta furturilor.

Multumesc oricum pentru heads-up!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde e tanti Elena ? Îmi pot face o rezervare și eu ? Tot cu cortul, evident.

https://www.google.ro/maps/place/Camping+Tanti+Elena/@43.751345,28.5695939,17z/data=!4m8!1m2!2m1!1svama+veche+camping!3m4!1s0x0:0x394b5b6744fcbc45!8m2!3d43.7519741!4d28.5732011?hl=en

 

Nu se face rezervare. Mergi si pui cortul, platesti si cam asta este

» Post actualizat in 11 Aug 2017 02:51

si la nea panait merge..

Merge doar ca este putin mai departe de plaja, iar cand ai ceva beri la bord conteaza.

Acum fiecare pe unde a copilarit:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Eu plec in cateva ore impreuna cu prietena mea spre litoral. Pe ryta Calarasi - Negru Voda - Vama Veche. Am vrea sa ajungem azi la bulgari sa punem cortul intr-un camping ieftin si bun. Aveti idee unde e cel mai ok? Fara agitatie, doar plaja si un birtut. \m/ si poate mai vine cineva incolo, dupa ora 15.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Cum treci vama la bulgari si mergi pe E87, pana in 10km in regiunea Durankulak, e o bifurcatie din E87 cu un drum care face stanga, e si un indicator albastru cu camping, vezi acolo.

 

Bafta

 

Salutare! Eu plec in cateva ore impreuna cu prietena mea spre litoral. Pe ryta Calarasi - Negru Voda - Vama Veche. Am vrea sa ajungem azi la bulgari sa punem cortul intr-un camping ieftin si bun. Aveti idee unde e cel mai ok? Fara agitatie, doar plaja si un birtut. \m/ si poate mai vine cineva incolo, dupa ora 15.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cel putin 20 de veri tot aud cum s-a stricat vama ... am fost o singura data pe acolo dar impresia mea e ca a fost o hazna din vecii vecilor ...vad un viitor doar daca se demoleaza tot si repopuleaza cu nemti curati, gen...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Eu plec in cateva ore impreuna cu prietena mea spre litoral. Pe ryta Calarasi - Negru Voda - Vama Veche. Am vrea sa ajungem azi la bulgari sa punem cortul intr-un camping ieftin si bun. Aveti idee unde e cel mai ok? Fara agitatie, doar plaja si un birtut. \m/ si poate mai vine cineva incolo, dupa ora 15.

 

Du-te omule la SHABLA cum treci vama din vama veche aprox 23 / 25 km stanga au indicator gasesti acolo loc de campare / liniste / si o bomba unde se mananca peste de nota 10 . Sigur nu vei regreta ,,,, decat jegomani de la noi care-ti iau si pielea de pe tine pt niste servicii de c.c.t .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...