Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la ora 2.30 in fata la heat.. in parcarea mare.e ok?

bem un suc... etc. apoi putem da un felix si apoi mergem la dryer.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti...veste rea......campionatu de la BAIA MARE DE STUNT DIN PACATE NU SE MAI TINE LA BAIA MARE...CI LA bUCURESTI.....si eu acolo nu mai ajung...pt ca acuma mio zis organizatoru ca tre sa rezolv transportu...deci fix pola.....wsm ata pot zice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati ca scriu intr`una da vroiam sa va zic ca v`am vazut si eu pe 6 Martie, foarte frumos si multe multe motoare turate, si l`am ginit si pe Cezar dupa fumu de 2 km :) :bigstar: ... daca cineva a filmat as ruga sa puna video`u sa`l salvez sau daca`l pune pe youtube sa lase link`ul si apoi sa`l dam la bucuresteni :finger: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plan 1,2 si 3 Mai Tinca , in vad la Bai . Cazare la 2 ruolte mari puse la dispozitie de domnu Zurbau. Pe malul Crisului Negru si acasa la mine. Ar fi bine sa aduceti macar o patura sau sac de dormit cine are, pantaloni scurti de schimb.(dres de baie pt intrazneti). Acolo vom campa iar de acolo putem merge in ture(Varfuri, Gyula, etc),

Program: foc de tabara, clisa in frigare si papica(mici,gratare,bograci), ture cine vrea vineri si sambata , plaja, fotbal, cariti etc

 

Din Oradea se pleaca Vineri 1 Mai la 11 din Omw Decebal la Tinca.

Acolo se strang banii pt cumparaturi(apa,suc,bere,mici,gratare etc) aproximativ 20 Ron si se cumpara cele necesare .

Inf 0728122555

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plan 1,2 si 3 Mai Tinca , in vad la Bai . Cazare la 2 ruolte mari puse la dispozitie de domnu Zurbau. Pe malul Crisului Negru si acasa la mine. Ar fi bine sa aduceti macar o patura sau sac de dormit cine are, pantaloni scurti de schimb.(dres de baie pt intrazneti). Acolo vom campa iar de acolo putem merge in ture(Varfuri, Gyula, etc),

Program: foc de tabara, clisa in frigare si papica(mici,gratare,bograci), ture cine vrea vineri si sambata , plaja, fotbal, cariti etc

 

Din Oradea se pleaca Vineri 1 Mai la 11 din Omw Decebal la Tinca.

Acolo se strang banii pt cumparaturi(apa,suc,bere,mici,gratare etc) aproximativ 20 Ron si se cumpara cele necesare .

Inf 0728122555

 

 

Sigur am sa imi pun costumul de scafandru....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.... pentru scufundari la adancimi mai in BERE. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...